Autor Wątek: [TTT2] Turniej w Świdnicy (23-24.01.2015)  (Przeczytany 9395 razy)

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [TTT2] Turniej w Świdnicy (23-24.01.2015)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2015, 16:39:25 »
Wyniki w turnieju na Świdnica Lan Party:

1. Devil
2. Szyper
3. Frizen
4. K
5. / 6. Benek / Grey

FOTO:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.978706732157992.1073741838.393993197296018&type=3

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: [TTT2] Turniej w Świdnicy (23-24.01.2015)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 28, 2015, 16:43:44 »
Wyniki z charsami:

1. Devil (Bob/Kaz)
2. Szyper (Hei/DJ)
3. Frizen (Lars/Lee)
4. K' (DJ/Law)
5/6. Benek (Bryan/Bruce)/Grey(Steve/Kaz/Eddy)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: [TTT2] Turniej w Świdnicy (23-24.01.2015)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 28, 2015, 17:24:05 »
K' kiedy jakieś podium :swiftrage:

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: [TTT2] Turniej w Świdnicy (23-24.01.2015)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 28, 2015, 22:22:10 »
W październiku  :4d:

ForAiur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Świdnica
Odp: [TTT2] Turniej w Świdnicy (23-24.01.2015)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 04, 2015, 18:40:03 »
W sumie tak mi się przypomniało a raczej znalazłem czas na małe podsumowanie ŚLP.
Współpracę ze sponsorami była wyśmienita! Sprzęt 1-sza klasa, nagrody całkiem spoko (70% moich oczekiwań). Miejsce wystarczające na turniej tego pokroju.
Sam event rozpoczął się w piątek. Wtedy też znany i lubiany nam Grey przyczłapał do mojej dziury w białym rumaku z kółkiem i piorunem na masce (czyt. Opel Astra) którego kierowcą był Yava (profesjonalny fotograf z organizacji fan4fan), który jednocześnie wykonał kawał dobrej roboty w uwiecznieniu wszystkiego z dnia 23-24 stycznia. Piątek był pełen pracy, potu, krwi, niepewności ale również dniem budującym nadzieje wymieszane z radością, przynajmniej u mojej skromnej osoby. 4h noszenia, rozkładania, podłączania sprzętu. 3h updatowania konsol, 2h++ testów sprzętu (w tym miejscu muszę podziękować wszystkim świdniczaninom za pomocną dłoń w odblokowaniu trofeów dzięki którym turniej nie wypadł by tak dobrze ^^). Piatkowy dzień minął szybko i pracowicie.
 Sama sobota to finał pracy, wszystkie oczekiwania wystawione na próbę, emocje sięgające podgnitego sufitu szkolnej sali i wtedy wybiła, ta godzina ta radosna godzina 11. Lista 7 osób... bogata owszem w polskie skillozaury - Frizen & Bulwiakos, K' & Benek, ForAiur & Yava! Lecz to nie koniec. Stream zginął pod naporem braku internetu... 100% opóźnienie z powodu oczekiwań na graczy... LECZ... każdy kij ma dwa końce. Sprzęt był gotowy, z nagród ociekała świeża farba imitująca twarz Kazimierza Wielkiego. Gracze z najwyższej półki, którzy cisną kolejne perfekcyjne backdashe. Cieszyć się czy narzekać? Co ważniejsze skill/poziom turnieju czy szmal, fame i koks?
 Muszę tutaj skwitować to wszystko krótkim zdaniem: DZIĘKUJĘ OBECNYM GRACZOM, że byli, zagrali, pokazali klasę! Tym którym nie pisane było przybyć szczerze współczuję!
 Po zmaganiach tekkwnowych świrusów nastał czas na ^^ afterek ^^. Wielkie Bóg zapłać wszystkim którzy zaszczycili malutką-klimatyczną pizzerie swoją arcymistrzowaką obecnością! Wszystko skończyło się tak szybko jak się zaczęło, w mgnieniu oka! Lecz radość, euforia, spełnienia celów moich miała miejsce i z tego jestem dumny!
 
Dzięki za obecność i zaufanie ku mej osobie.

 PS.: Z całego serduszka dziękuje Blaugranie, za fantastyczny pomysł nerdowania u niego na włościach! Szczególne dzięks kieruję do drugiej połówki Blau, za zaakceptowanie kolejnych 4ch nerdów pod jednym dachem ;P. Grey Dziękuję ci za twój czas, doświadczenie, energię, cierpliwość, chęci w pomocy zrealizowania mojego lanu! Yava dzięki za transport (wstrzemiężliwość od alkoholu na afterku :), fenomenalne zdjęcia ale najbardziej za wspólnie spędzony kolejny lan ^^. Dzięki raz jeszcze wszystkim i każdemu z osobna. Doceniam wasz przyjazd i zaangażowanie xD. Oby do następnego! xD