Autor Wątek: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3  (Przeczytany 12183 razy)

Rafimaru

  • TcT
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Rafimaru_TcT
  • Skąd: Poznań TcT
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 16, 2010, 19:40:04 »
Nina też jest bardzo skill'owa. Kto nie wierzy niech spróbuje posadzić w jugglu 7 razy iws+1 ;P (w walce, a nie w practice mode)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 16, 2010, 19:47:20 »
Baeka też uznałbym za skillowego - Przynajmniej dla mnie jest nie do opanowania. :P

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2010, 20:00:33 »
Tylko, że tu chodzi o to co trzeba robić a nie co można.
Mishimami bez elktronów i wavedasha ciężko grać a niną bez 7x iws1 w jednym jugglu da radę.
Jeśli nie posadzisz po tauncie czegoś mocnego, taunt traci na wartości bo przestaje być groźny itp.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:27:27 »
Szyper - po pierwsze po co sie spinasz? Opanuj mechanike T6 i przestan plakac jak dziecko. Dwa - mowi to osoba, ktora grala w T5 low-tierami Feng, Steve, DJ. A jakos nie plakalem na grajac na wszystkie hi-tiery w T5, w miare sobie z nimi radzac. Tak, zapewne umiesz wszystko wszystkimi postaciami - yeah, mocne stwierdzenie, juz to widze man. W T6 zmienila sie mechanika i nie da sie wygrac gre movenemntem (co np. mnie zabolalo, bo na tym opieralem gre).

Mam pograc pare lat w tekkena? Gram juz w niego z 3-4 lata, fakt, ze czasowo nie moge byc na kazdym turnieju, ale te co moge zaliczam i z grupy wychodze zawsze, w DE tez sobie radze radze (poza moim premierowym na TTT3, gdzie majac bodajze 5:3 czy 4:3 nie wyszedlem z grupy, majac w grupie gajde, batiego, bociana i pare innych osob). Myslisz, ze jak ktos lubi swoja postac i nia gra, to zapewne innych juz nie zna nie? Znam sporo frame daty, trapow i stuffow innych postaci (takze nowych np. Miguel), z samego grania oprocz Lili (ktorą polubilem za wyglad hah) gram Fengiem, Aska, Larsem, czasami Henkiem, DJtetem, a moim mainem w DR miala byc Nina (ze wzgledu na mozliwosc jeszcze sliczniejszego movementu).

Mam pod reka niezlego Foxa i Lawa i dobrze wiem ile np. Foxem trzeba manualnie sie napracowac, ale prosze Cie - od kiedy w tekkenie "nic nie trzeba umiec" grajac jakakolwiek postacia? Najpierw liczy sie skill, potem postac. Nie wiem na jakie Ty Lili grasz i jakie shitowe jany lykasz / wsadzasz, ale jakos nie przypominam sobie, abym od 2 lat cokolwiek janil Lili, wszystko opiera sie na spacingu, karaniu, przewidywaniu, wykorzystywaniu i ew. czasami ryzykowaniu typu SS -> widzisz atak -> dokladasz d+3+4 (co w T6 jest np. oslabione strasznie).

Osobiscie mozesz sobie znalezc moj post gdzies na PSX, gdzie pisalem o tym, ze bym chcial, aby Lili w T6 byla jak w DR takim B+ / A- -> w zupelnosci by mi to wystarczylo. Bo wiedzialem, ze jak ja zboostuje to zaraz przyleca spamy pokroju Twojego posta i beda plakac niczym fanki Radio Maryja. Tyle, ze mam na to wyjebane, wiec placz sobie dalej, jaka to Lili chujowa i nic nie trzeba umiec, to pograj nia sobie, zagramy mirrora i wyprowadze Ciebie z bledu, zreszta mozemy zagrac spokojnie w DR vs Fox, DJ, Feng - lubie grac na te postacie. Zreszta, z checia z Toba zagram poprostu, bo nigdy nie mielismy okazji : ). [bo chyba nasze postowanie nie ma zadnego wplywu na klimat i ew. granie].

W T6 zmienila sie mechanika, zmienily sie tiery, omg taki Bruce jest tak potezny, po 3h mozna juz nim robic hardkore jeszcze wiekszy niz Lili, a jakos slowa o nim nie piszesz. Zreszta, Ty juz w DR marudziles na Lili, jaka to tania i chujowa postac - no tak w DR, gdzie postac bez trackingu, bez zgadywanek (poza jednym mixupem ff+4,ff+2), bez dobrych narzedzi grajac na Foxy czy DJty (z Fengiem bylo juz niezle), ktora porzucili prawie wszyscy azjaci (poza wyjatkami).

Lili gram jako main bo ja polubilem (Ci co maja wiedziec, to wiedza, jaki to bylw ogole przypadek, ze nia gram, bo moim mainem byla zawsze Asuka). A nagle wielki placz, bo ojej nia mozna janic - jasne, mozesz nia janic na kogos, kto nie umie na nia grac - wez sobie Lili i zagraj na Gajde, Nevana, Benka czy DemoNa, powodzenia.

Oczywiste jest, ze jest w T6 silna - ktos to ukrywa? jest postacia z TOP7-TOP10, swietnie, jak mi ktos to powiedzial - "Choc raz Solo pograsz sobie hi-tierem".

I nie wiem po co znow generujesz napinke na Lili, kto Ci bronil w DR grac ambitnymi postaciami (poza manulanym skillem, ktory masz swietny). Wypomina to osoba, ktora grala w DR chocby Fengiem, ktory no rzeczywiscie oprocz skilla to wymagal kosmicznej wiedzy, manuala, mega mixow i trapow. Nie? Hipokryzja. Taka to Lili prosta, tania i w ogole, a tak malo osob nia gra, a w koreanskim crashu jest do tej pory cala jedna Lili (Ccer), a ja myslalem, ze azjaci na potege beda wybierac Lili, bo nia nic nie trzeba umiec i beda kasowac kazdego do zera w SBO. Wiec przestac gadac bzdury o postaci, o ktorej nie masz pojecia i nie generuj hipokryzji (Feng z T5/DR). Skill, potem postac, oczywiscie z dolnymi granicami pokroju Yoshi z T6, gdzie Gagarin i Tenshi moga sie zaplakac.

nie wiem po co nawet 'sie tlumacze', Twojego zdania i tak nie zmienie i bedzie to jalowe wymienianie swiatopogladow. zreszta, to nie ten topic.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 02:53:27 wysłana przez Solo »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 17, 2010, 02:48:03 »
Rafi - ale nie musisz w ogole tego wkladac, aby Nina wygrac;-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 02:54:53 wysłana przez Solo »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:07:32 »
Też nie czaję takiego narzekania na postać, tak jakby była ona zarezerwowana tylko dla jednej osoby (w tym przypadku Solo) i nikt inny nie mógłby też jej wybrać. Tutaj jest jeden z najfajniejszych postów na ten temat jakie czytałem: http://forums.eventhubs.com/viewtopic.php?f=3&t=1719

Co nie zmienia faktu, że w jednym aspekcie zgadzam się z Szyperem - w DR było idealnie. Na szczycie tier listy stały postacie, które naprawdę czegoś wymagały. A teraz kogo mamy? Lawa. Żeby to jeszcze był Law taki jak w 5.0/DR, ale nie, teraz to nawet dash puncha nie musimy robić.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:10:37 »
...za to musisz umieć robić f~b po niektórych ciosach! To jest wymagające! :D

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 17, 2010, 11:47:24 »
No niestety, T6 jest naprawdę ciężki i brak tutaj często logiki. Osobiście uważam, że postacie najcięższe manualnie (mówimy o BnB a nie jakiś akcjach pod cmv) powinny być najbardziej rewarding. Namco troszkę pojechało ale mam nadzieję, że od nastepnego tekkena wracamy do korzeni. Gra nie może być zbyt agresywna i faworyzować pressing aż tak bardzo, ponieważ zmieni się w pozbawiony strategii mash i zgadywanie.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 17, 2010, 15:14:05 »
...za to musisz umieć robić f~b po niektórych ciosach! To jest wymagające! :D


LOL,
Muszę cię zmartwić Hate, tak Lawem się nie przechodzi do DSS...
Faktycznie było by to wtedy strasznie proste.

Co nie zmienia faktu, że w jednym aspekcie zgadzam się z Szyperem - w DR było idealnie. Na szczycie tier listy stały postacie, które naprawdę czegoś wymagały. A teraz kogo mamy? Lawa. Żeby to jeszcze był Law taki jak w 5.0/DR, ale nie, teraz to nawet dash puncha nie musimy robić.

Nie musimy robić dash puncha jeśli nie chcemy kroić max dmg.



Sory, ale strasznie mnie wpienia jedna sprawa jeśli chodzi o wypowiedzi na temat postaci. Zarzuca się że są tanie, łatwe w opanowaniu i w ogóle, ale ja uważam że ważne jest to w jaki sposób się gra, bo kapić w tym Tekkenie to sądzę że można każdym.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:46:15 »
Tak, mega :D. Ale jakoś nie muszę nim grać i wiedząc jak się coś wciska to robię :D

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:04:58 »
Dość marudzenia leśnych dziadków.
Kiedy finały?

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:15:27 »
AKI_WROC_PL

I second that! To nie jest temat do narzekania, jest takich tematów w bród na tym forum idźcie sobie tam.

Czekam na finały, a potem 4-ty sezon :D

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:16:09 »
Ponoć finały już się odbyły, choć miały być w następną środę. Nie będę jednak zdradzał wyników. Poczekajmy na filmy.

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:47:13 »
Kto jest w finale? Liczę że w następnej edycji będziemy podziwiać starych wyjadaczy, ale Nin pewnie nie zagra :>

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [T6] Tekken Crash, sezon nr 3
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 17, 2010, 22:12:01 »
Rzeczywiście, finały już się odbyły!

Tu jest krótki filmik od MaxiMiliana prezentujący...

... komlpet na widowni :D

http://www.youtube.com/watch?v=Zbl2kY2qrxQ

Nie będę spoil'ował wynikami, ale można się ich z łatwością domyśleć jeśli ktoś śledzi rozgrywki.

W przyszłym tygodniu odbędzie się Royal Rumble z udziałem najlepszych graczy.