Autor Wątek: Skullgirls  (Przeczytany 28296 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 21, 2014, 12:19:35 »
:4d:

A tak po prawdzie to chyba Kossak i Hejt coś tam czasami pograją.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 21, 2014, 20:49:01 »
euyeyeyeyey ja nawet bnb 1 postacia umiem !!! :<

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 21, 2014, 23:09:15 »
Wiadomo kiedy Encore pojawi się na Ps3 ?

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 07, 2014, 22:45:00 »
Hej Grabczas ;)
Ja gram. To znaczy, pogrywam. Teraz mniej, bo skupiam się na USF.

Serio, uważam że SG zasługuje na więcej czasu ekranowego we wszystkich internetach jakie są.
Zwłaszcza fani starych CvM powinni się zainteresować, bo gra sporo z nich bierze.

Używa GGPO. Ma chainy które prowadzą do chorych kombosów. Ale na casualowym poziomie wcale nie potrzeba się uczyć tych kombosów jak ktoś nie ma cierpliwości (czytaj: ja. od czasu jak zacząłem grać jadę na jakiśP xx jakiśP xx możejakiśKdlaurozmaicenia xx special xx blockbuster). Postaci jest mało, ale są na tyle zróżnicowane że każdy powinien znaleźć swoją niszę. Nie mamy ustalonych asyst, każdy cios każdej postaci można wykorzystać jako asystę (normale, speciale, throw). A jak wam mało postaci, to kurde się szykujcie bo trzy nowe już wylądowały w grze, a trzy nowe jeszcze idą (więc warto kupić jak namierzycie jakąś promocję, żeby w przyszłości zgarnąć nowe postacie za friko, bo LabZero jest na tyle miłe, że jeśli posiadacie grę w czasie gdy jest premiera nowego DLC - dają DLC za darmo).
Pffff co jeszcze.
Wiadomo, wspieranie indie developerów zawsze jest słuszne. Jeśli mieliście przerwę i nic nie wiecie o grze to pytajcie, mogę powiedzieć więcej (jeśli będę wiedział co powiedzieć)

I jeśli przynajmniej nie dacie szansy BigBandowi to nie wiem, bo to jest prawdopodobnie najlepsze postać jaka kiedykolwiek pojawiła się w bijatyce. Wyobraźcie sobie zaginionego brata Q z 3s, z nutką Potemkina, Hulka, RoboCopa i powiedźcie że nie jesteście zainteresowani.
Ma parry. Ludzie ze starej szkoły bijatyk podobno lubią parry, nie wiem.

I jeśli macie czas, ogarnijcie wykład który MikeZ wygłosił na UFGTX, o teorii designu bijatyk. Bardzo przyjemnie się go słucha, bo mądrze mówi.
http://youtu.be/gpXganAM_qA

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 13, 2014, 20:47:45 »
http://youtu.be/eOzxxJWlXlM

Nowości z Salty!
Kila rzeczy dodanych do training mode (siatka, oraz wykrywacz crossupów)
Beowulf ma kilka nowych klatek animacji, oraz ataków (cr.LP, s.LP, HP bez krzesła który ma armor, grab który łapie przeciwnika i pozwala na poruszanie się po mapie)

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 28, 2015, 00:38:39 »
Więc, Beowulf jest praktycznie skończony, ma hajp meter, który im więcej naładowany (3 stopnie) pozwala na cancele jego graba do graba przy zakończeniu jego super (nie pamiętam którym, chyba lvl3?). Krzesło można ustawiać na arenie i robić z tego jakieś setupiki, ale nie widzę na razie sensu tej mechaniki. Ale postać troszkę nie z tej gry dla mnie za wolna, nie ma armora żeby to wynagrodzić (nie to co BigBand), a i technicznie wymagająca...

Robo-Fortune za to wrzucili niedawno, jeszcze nie ma superów, ale ma wszystkie normale (część niepokolorowana) i jeden specjal a'la WarMachinowe/IronManowe lasery. Na początku miała airdasha, ale w ostatnim paczu zastąpili go double jumpem (i dobrze, nie lubię i nie umiem adc i nie mam zamiaru się uczyć ;d ). Jej jHK to taki helikopterek dla ubogich, można nim kierować i zadaje dmg więc całkiem spoko. Z tego jak się prezentuje będzie z niej fajny zoner

#nikogo #mikezpls

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 02, 2015, 11:42:16 »
Muszę dopilnować promocji tej gry tak patrzę bo okazało się że mam na miejscu kolegę któremu Czacholaski spodobały się najbardziej ze wszystkiego co jest dostępne.

B-stok, gdzie Skullgirls>USF4 O_o

Non, masz jakiś zgrabny materiał wideo pokazujący w jaki sposób poszczególne postacie dobrze robią krzywdę innym?
"Sua Sponte"

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 02, 2015, 12:15:05 »
Nie śledzę tego tematu, bo w sg gram dla zabawy i technicznie jezdym do niczego.

Możesz se zajrzeć tutaj
http://skullgirls.com/forums/index.php?threads/beginner-resources-thread.242/

Krótko mówiąc, postacie mocno czerpią z gg i mavela z tego co widzę.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 02, 2015, 13:03:42 »
Ok, dzięki za odpowiedź. Zostaje czekać na promocje i sprawdzić ten tytuł na spokojnie bo gra jednak jest rozwijana i kto wie, może jeszcze kiedyś się niektórym odwidzi i jeszcze pouczą się w to grać obok Mesjasz czy Strita.
"Sua Sponte"

Non

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 121
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nonowicz
  • Steam ID: Non
Odp: Skullgirls
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 20, 2015, 18:08:20 »
James, David i MikeZ gadają o SKALGALS SEKOND ENKOR, czyli wersji na ps4, która zawiera drobne poprawki (które już działają na pc) i dużo fan serwisu.
Polecam, dużo informacji (mimo że większość była zamieszczona w tutorialu w grze)
https://www.youtube.com/playlist?list=PL45-KVgrSkf5kK_AIJ0DiJNqqYPHj3U6Q