Inne serie > Marvel vs. Capcom 2

Marvel vs. Capcom 2

(1/4) > >>

Di:
It's Mahvel, baybe!

ornit:
zarządziłeś  :-X

CheeseOfTheDay:
xD

Di, ta gra ma już 10 lat, jest sens stawiać topic o 10 letniej grze która nie ma u nas sceny a która za jakiś czas będzie miała nowy numerek:P?

Serio to chyba jedynie Snejk w to gra no ale on gra we wszystkie kolorowanki które były/są fajne, a na które był za młody kiedy się w nie gralo:P.

Di:

--- Cytat: CheeseOfTheDay w Czerwiec 21, 2010, 19:24:50 ---Di, ta gra ma już 10 lat, jest sens stawiać topic o 10 letniej grze która nie ma u nas sceny a która za jakiś czas będzie miała nowy numerek:P?
--- Koniec cytatu ---
Zawsze się może znaleźć chętny ;) Z tego co wiem, to Zajman też pogrywa. Jeszcze trochę i będzie "scena" ;D

Snake:
Ta gra wyszła na psn/live niecały rok temu i online gra dużo ludzi, więc stfu noob ;p A ja w to nie gram, dopiero zamierzam, udało mi się pograć zaledwie przez kilka dni (kiedy miałem konsolę Apolona) i nauczyć się jednego infinita, w dodatku na Sentinela ;f Ale zapewne jak naprawię konsolę to od razu kupuję.

No i jaki nowy numerek? MvC3 to będzie TvC2, tyle że z postaciami marvela zamiast tatsunoko. Jak na razie wszystko na to wskazuje ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej