Autor Wątek: Tekken 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 91515 razy)

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 16, 2014, 23:06:13 »
moim zdaniem, gdyby wrzucili do gry tę Kazumi jako taką starą, dziarską babinkę to by było coś :) dziadków jest cała masa ale nie kojarzę żadnej bijatyki z grywalną babcią. Chcę to.
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2014, 01:59:39 »
36-38 postaci? Mr. Harada I very much like that!
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:03:44 »
Liczę dalej po cichu na ten zajefajny patent, o którym wiele osób wspominało na TZ, a mianowicie różne animacje movementu tak żeby każda postać rzeczywiście różniła się diametralnie nie tylko ciosami, ale praktycznie wszystkim. To by było bardzo konkretne i nadawałoby świeżości.

Co do historii. Kenzo ma dobrą teorię. Też mi się wydaje, że matka Kazia chciała ratować go i Jinpachiego przed Heniem, tylko to się dalej wydaje naciągane. Przez 6 części gry nie ma praktycznie żadnej wspominki o żonce Henryka. Ja byłem przekonany, że nawet low kicka porządnie sprzedać nie potrafiła i Heihachi zabił ją jednym d+4. Nie zmienia to jednak faktu, że historia tej gry dalej mnie gówno obchodzi (spasowałem po T4, które było ostatnim dobrym materiałem na film). Szóstka już sama w sobie to była moda na sukces. Jeśli chcą pociągnąć kontynuację, to stawiam, że Jin zostanie wskrzeszony przez Ravena i spółkę, Lars spokojnie odbierze Alisę z Chaolanowego komisu a Bob będzie taki gruby, że f+1+2 będzie ściągało z połowy areny.

W tym filmiku, który wrzucił Nero coś wspominali o liczbie 36-38 postaci (tak średnio). Imo ta liczba jest naprawdę spoko. Nawet to równe 40 nie byłoby głupie, byle żeby nie więcej. To nie MvC gdzie powinno być 50+ postaci, szczególnie jeśli znowu wg tradycji będzie się grało 1on1. Mam nadzieję, że jeśli chodzi o roster, to nie zrobią resetu. Niech Baek i Wang odejdą na emeryturę i zastąpią ich jacyś adepci (Female Taekwondo on the way - Juri style :v). Skoro już każdy Mishima musi się wtranżolić w paradę, to matka Kazia (czyt. Female Mishima z EWGF'em i unikatową movelistą) byłaby, przynajmniej przeze mnie, ciepło przyjęta do rosteru. Z Jinpachi'ego w TTT2 też zrobili naprawdę fajną postać, byłoby szkoda gdyby go zabrakło. Niech zostawią jednego caposa, powrót Kunimitsu do głównej serii i heja. Co do nowych postaci, to nie mam pojęcia co wymyślą, ale skoro już zapowiedzieli T7 a nie TxSF, to mogliby wrzucić jakąś postać ze Strita jako bonus (oczywiście zbalansowany i grywalny). Fajnie by też było zobaczyć native Thai'a (Tony Jaa anyone?) oraz laskę w Tekken Force wdzianku, walczącą Krav Maga. Zobaczyć niemieckiego żołnierza (jako rywala dla Dragunova), to też jest niezły koncept. Można by tak pisać i pisać. Byle żeby z postaciami nie zrobili tego co w SCV :<
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:24:16 »
Przecież jest Bruce.
Jest postacią z chyba najwierniej odwzorowanym stylem walki, kompletnie nie kupuję po co miałby być podobny taj.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:51:12 »
To tylko takie moje osobiste pragnienie :P Wiem, że jest Bruce, dlatego bardzo złudne :<
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2014, 17:59:05 »
Swoją drogą jestem z Gliwic, może umówimy się nakiedyś na granie ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2014, 18:04:19 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2014, 18:16:54 »
Bardzo rzeczowo i ciekawie napisane Cradolph , tez mam podobne teorie co do nastęnej odsłony serii. Ja bym widział wszystkie postacie od 3 wzwyz ( oczywiscie ze stara gwardia postaci jak Nina, King czy Kazek ) z pominieciem postaci ktore wrocily w 5 a la wang, beak czy roger jr. Zostawiłbym jedynie Bruce'a, Ganryu i Kunimitsu bo naprawdę mają swój własny styl. Jinpachi faktycznie mógłby zostać w ludzkiej postaci tak samo musi być Jaycee bo jest świetna :P Zero zwierzaków i Mokujinów. 3 nowe męskie postacie i 2 żeńskie - 40 postaci w rosterze i jestem w niebie :)

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2014, 20:29:36 »
lepsze/ bardziej klimatyczne areny by się przydały,  cos w stylu Indonezji lub T5 w ogóle.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2014, 23:51:07 »
Nooo faktycznie te w Tagu 2 jakies takie nudnwe troche, juz to widzielismy, faktycznie w 5 czy 3 jakies takie bardziej klimatyczne byly moze przede wszystkim ze oswietlenie na wiekszosci bylo ciemniejsze, ja chce wiecej miejskich aren jak ulice czy miasto w tagu jedynce

dziewiecpalcow

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko Biała
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 19, 2014, 18:15:45 »
A ja bym chcial zeby uproscili system combo i jugli, bo boundy i rage to juz jest przesada, jeszcze mieszajac w wallsplatami i podnoszeniem z ziemi... Ulepszony system z tekkena 5 bylby miodzio. Fajnie by bylo jakby postawili bardziej na zrecznosc i reakcje zawodnika niz na zapamietywania stringow i poszczegolnych kombinacji. Oczywiscie zmniejszenie liczby postaci no i liczby ciosow niektorych postaci... Zeby bylo do ogarniecia w miare krotkim czasie. Mnie sie podobaly czasy gdzie dobrze wymierzony uppercut kazka zabieral polowe hp a nie tak jak teraz 10%... Jezeli jeszcze bardziej skomplikuja system combo i jugli to sie wkurze...

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 19, 2014, 18:21:41 »
Z tego co piszesz to z Teczką zrobiliby to co z SC5 a tego nie chcemy...

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 19, 2014, 18:50:08 »
A dlaczego nie? SC5 było przecież solidną gierką.

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 20, 2014, 11:19:45 »
Solidną ale "poucinaną" ze wszystkiego co było wczesniej dobre - postacie, moveset, dodatkowy content i chociażby zakończenia postaci

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 22, 2014, 19:40:40 »
Niech wyjdzie w końcu i będzie tym czym TTT był dla Ps2, tylko niech będzie klasyczne 1vs1 i gram.

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 23, 2014, 01:12:24 »
W sumie to ważniejszy według mnie był Tekken 5 jeśli chodzi o ps2 ale faktycznie TTT był przełomowy i chyba najbardziej zhypowany ze wszystkich tekkenów. Na bank będzie 1vs1, pewnie jakis nowy system dodadzą, nowe typy aren, postacie i będzie jak w bajce.

Pełny zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=yTm6BV8RT9A

A więc to tak, musimy dojść do ostaniej gry z serii żeby dowiedzieć się dlaczego zaczęła się wojna pomiędzy Kazuyą a Heihachim :P CGI szczególnie w tych scenach na wulkanie wygląda nieziemsko, widać skok graficzny spory. Szkoda że nie pokazali choć trochę gameplayu lub nawet innych postaci. Mam nadzieję że będzie arena na tym wulkanie, wyglądałaby kozacko. Obstawiam też po zwiastunie, że sub-bossem będzie Devil a main bossem Devil Kazumi. Tyle ode mnie, czekam na opinie fanów :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2014, 23:37:27 wysłana przez Himiteshu »