Ankieta

BlazBlue
8 (18.2%)
Marvel vs Capcom 2
5 (11.4%)
3rd Strike
16 (36.4%)
Guilty Gear AC+
10 (22.7%)
Capcom vs Snk 2
5 (11.4%)

Głosów w sumie: 40

Autor Wątek: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]  (Przeczytany 78541 razy)

DracoPsycho

  • Poznań Dojo
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: DracoPsycho
  • Skąd: Pozna
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #345 dnia: Lipiec 19, 2010, 12:24:10 »
Ja, jak to ja, nie rozpiszę się za bardzo ;)

Generalnie moja pierwsza Bursa, zapamiętam ją na pewno bardzo pozytywnie i piszę się na następną ;) Pogoda nadała dodatkowego hardcorowego klimatu :D 3 miejsce w grupie to dokładnie to czego się spodziewałem, wyjście z grupy byłoby dość sporym zaskoczeniem :D No ale nic, trzeba grać, grać i grać -> Kris, jak omawialiśmy w Daimo... ekhm... busie, sprzęt jestem gotowy użyczyć, ale może niekoniecznie co tydzień ;) i pozostaje kwestia transportu bo rowerem mogę z tym sprzętem nie dojechać ;) ale liczę na rychłe granie w Poznaniu, nie tylko na padzie ale też Jabulani :D

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #346 dnia: Lipiec 19, 2010, 12:31:32 »
Ja, jak to ja, nie rozpiszę się za bardzo ;)

Generalnie moja pierwsza Bursa, zapamiętam ją na pewno bardzo pozytywnie i piszę się na następną ;) Pogoda nadała dodatkowego hardcorowego klimatu :D 3 miejsce w grupie to dokładnie to czego się spodziewałem, wyjście z grupy byłoby dość sporym zaskoczeniem :D No ale nic, trzeba grać, grać i grać -> Kris, jak omawialiśmy w Daimo... ekhm... busie, sprzęt jestem gotowy użyczyć, ale może niekoniecznie co tydzień ;) i pozostaje kwestia transportu bo rowerem mogę z tym sprzętem nie dojechać ;) ale liczę na rychłe granie w Poznaniu, nie tylko na padzie ale też Jabulani :D

W tej kwestii raczej mi chodzi o turniej ;] chłopaki już się zapędzili i chcą co tydzień ale na to przyjdzie czas ;]

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #347 dnia: Lipiec 19, 2010, 13:34:06 »
Bursa w tym roku zrobila na mnie bardzo duze wrazenie pod wzgledem organizacji, duza ilsocia wiary i nawet wysokim poziomem w ssf4. Cieslak bravo za tak zajebisty zlocik. Szkoda tylko ze nie bylo team'owek. Za rok jak bedziesz organizowal to pojawie sie na 100%.

Wacho - Masz dobrego boxera tylko musisz popracowac nad linkami i bedzie good. Na poczatku nie dawales sobie rady na moja honde (widac bylo ze nie jestes ograny na ta postac) ale z walki na walke juz robiles duze postepy na ten MU i mialem ciezko :]. Rowniez dzieki za spary i do zobaczenia na nastepnej bursie.

Slide - duzo nie pogralismy razem tylko to co w turnieju gdzie przyznam dales rade na mnie. Masz tez racje ze wybranie zula bylo wtopa juz chyba nigdy nie zagram nim na sima. Na nastepnym zlocie bede juz bardziej ograny na twoja postac.

Snake - Swietny Rufus gratulacje za rozwalenie krilla bo to nie bylo proste. Pokazales ze Marek nie jest cyborgiem i da sie go ograc.

Apolon - nie mielismy okazji dluzej pograc ale czuje ze dostalbym baty od twojego boxera. Na nastepnej bursie musimy nadrobić straty ;].

Fazza - Spoko ziom z ciebie i fajnie grasz Rose widac bylo ze nie byles ograny na honde ale dawales rade :].

Griever - Twoje postanowienie wygrywalo wszystko w tym turnieju :]. Szkoda ze nie pogralem z toba wiecej.

Krill, GKS - Fajnie znow bylo was spotkac i pograc razem. Mam nadzieje ze wpadniecie do Gryfic :].

Taster - Fajnie ze pojechalismy razem na Burse czuje ze jakbys nie pojechal to samemu by mi sie nie chcialo cisnac.
chyba najwiecej z toba tam przegralem ale chyba to juz standard :P. Pojedynki w Mario Kart na ds'ie w drodze powrotnej do domu byly zajebiste xD (nastepnym razem zjade cie masowka niebieskich skorup :P )

Szkoda ze nie mialem okazji z reszta pograć i pogadać ale przy nastpnej okazji nadrobie to.

Pozdro dla wszystkich co przyjechali w tym roku na burse tych co nie bylo niech zaluja. Bo byla naprawde SUPPPPPER !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 15:40:57 wysłana przez Kaczilla »

mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #348 dnia: Lipiec 19, 2010, 14:19:19 »
Nie będę się rozpisywał pozdro dla wszystkich którzy byli ;]
Dodam tylko iż najlepszym ewentem Bursy była już tradycyjna pokojwa integracja ggtp ;d

PS Podziękowania dla Kamila za zestaw do Rock Bnada ;]

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #349 dnia: Lipiec 19, 2010, 14:23:13 »
PS Podziękowania dla Kamila za zestaw do Rock Banda ;]

Jak wyzej.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 19, 2010, 17:59:28 »
Dobra to też coś skrobnę :)

Ogólnie kolejny zajebisty zlot :D Sala dużo lepsza niż ta co ostatnio bo większa, no ale więcej osób było.

Jedynym problemem był upał. Ja p***d... nie wiedziałem czy trzymać sticka, czy pot z dupy wycierać. Masakra bo skupić się nie  można przy takiej pogodzie, ale luz :)

Co do tura to cóż, dałem dupy jak zawsze :) Do loosersów wypierdzielił mnie mega ziomek Krill, a później z turnieju Taster. Pomijam fakt, że nie znam za bardzo Abla to wkurzyłem się strasznie, bo mam wrażenie że Tas też nie grał tak jakby chciał przez co spora część pojedynku po prostu była biedna. (nie wiem czy się zgodzisz TAS, ale tak mi się wydaje). Zresztą mogłem też zmienić na Setha, ale trudno...


No i sru z tym bo przyszły spary :D

Ogólnie fajnie było spotkać stare twarze i zobaczyć nowe.  Nie będę wszystkich wymieniał bo to za długo by trwało, więc po krótce.


Ekipa z chata@ czyli stare mordy :D Fajnie było znowu się spotkać Snake daj mi jakieś wsazowki na Rufusa bo normalnie nie mogę z nim :) Apo fajnie, ze troszke wiecej pogralismy Balrog widze w formie i mimo iz coraz bardziej kumam jak na niego grac to chyba ciagle po za zasiegiem ;) Aha i na nastepny zlot pewnie przyjade, ale obiecuje, że już nie w taka pogode :) Aha i dzieki za wyjasnienie mi frame trapow :) Faza do 3 razy sztuka, nastepnym razem gramy w finale :D Krill i GKS szkoda, ze prawie w ogole nie pogralismy ale luz mam nadzieje next time :)

Ekipa z Poznania@ heh ogolnie fajnie ze sie spotkalismy bo widze, ze w Poznaniu cos cienko nam z tym idzie :) SLide jak widac Sim to killer, next time masz final na bank :)
Griever: przyznam ze zaszokował mnie twój wybór Codiego.. :D No i widze ze tworzy sie juz niezly odłam TcT 2D, chociaz Guardian jednak nie odpuscil do konca ;) Ale dobrze ze wygrales, gratsy.

Hamtaro@ fajnie ze tym razem w koncu zagralismy :) Przynajmniej troche z Ablem sobie pogralem. Fajne walki bo w miare wyrownane a remis przy stanie 10:10 mnie rozwalil ;)Ogolnie jak zwykle dzieki za pogaduchy i powodzenia w realizacji planu.

Nie wiem czy o kims zapomnialem, ale luz, pozdro dla wszystkich z którymi zagrałem lub porozmawiałem chociaż chwile :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 21:56:52 wysłana przez Vipe »

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #351 dnia: Lipiec 19, 2010, 18:58:22 »
Cieślak - Wielkie dzięki za zorganizowanie tego wszystkiego. Naprawdę kawał dobrej roboty. Stołówka sprostała wymogom. Było sporo stanowisk, dzięki czemu nie było, aż takich kolejek jak za komuny :P. Grasz naprawdę dobrze tym Dudleyem. Trzeba cię trzymać dobrze na dystans bo jak się przykleisz to mnóstwo paska mi schodzi ;). Ciężko było z komunikacją głosową bo Rock Band był w akcji non stop :D. Szkoda, że nie porobiliśmy fotek grupowych - no ale to najwyżej następnym razem.

Slide - Ty łobuzie! Jak tak mogłeś mnie zbić na turku ;). Z tego co pamiętam to nie dałeś mi nawet rundy. Byłem chyba rozbity psychicznie po walce z Żyletą. Jeden Sim luz ale dwa to stanowczo za dużo jak dla mnie. Następnym razem będę przygotowany na Twoją postać. Gratuluję TOP4 a przede wszystkim wielkiego spokoju podczas gry. Jak można było wygrać 3:2 z Apolonem przygrywając 0:2?

Kris - Następnym razem musimy się poznać bo jakoś nie było chyba okazji. Szkoda :(

Crono - Grasz naprawdę dobrze, ale wiem że stać Ciebie na więcej. Nie mam pojęcia co się stało. Miło było poznać i mam nadzieję, że na następnym zlocie również się spotkamy. 

Havoc - Matko boska bracie... priorytetowo zmień przejściówkę, pada albo kup najlepiej sticka ;). Na tym na czym grasz to masz masakryczne lagi. Już nie mówiąc, że inputy ci gubi. Na czymś takim, 8 hitowe Gekiro jest niemożliwe. Mała rada - jeśli spożywamy alkohol? - nie gramy ;). Następnego dnia, ładnie mnie obiłeś :). Graj cały czas Genem aby ród dziadków nie wyginął ;). Fajnie było się znowu spotkać. Do następnego bro!

Hamtaro - Naprawdę fajny Abel i Fei. Szkoda, że nie pograliśmy na LCD bo na CRT coś za bardzo nam nie szło. Liczę, że pogramy więcej następnym razem.

GKS - Nie kumam jak to się stało, że nie zagraliśmy ze sobą :(. Nadal bekowy jesteś :D, a twoje real taunty powalają... Yeaaa! :D

Krill - Nawet dajesz radę. Ucz się dalej :D. Tak poważnie to bardzo dobrze przeprowadzasz ataki, dobrze mixujesz i do tego masz extra manual. Poza tym posiadasz ogromną wiedzę o syfie i głównie te czynniki się przekładają na Twoje sukcesy.

Snake - Cieszę się, że trochę pograliśmy. Manual masz obłędny. Na pewno jeden z najlepszych, jak nie najlepszy w Polsce! Gratulacje za zajęcie drugiego miejsca na turku. Dzięki za wskazówki podczas sparów :)

Kaczilla - Zawsze byłem ciekawy jak grasz tą Hondą i na bursie miałem okazję się przekonać. Naprawdę rewelacyjna i przede wszystkim grasz nią prawidłowo. Guilem też :). Koniecznie kup PS3 :). Następnym razem się przygotuję :P. Spoko z Ciebie koleszka :)

Wacho - Kurcze szkoda, że nie pograliśmy sobie. Kiedyś pykaliśmy online ale to dawne dzieje. Całkiem inaczej sobie ciebie wyobrażałem - na pewno jesteś spoko bo na takiego wyglądasz :). Następnym razem trzeba koniecznie nadrobić zaległości :)

Taster - No nareszcie ciebie poznałem. Hmm... Zagraliśmy tylko mecze w grupie. Ciężko było z tym Ablem. Cwaniak z Ciebie - bo na online nim nie grasz (oszust) :P. Respect za szybkie przyzwyczajenie się do nowego kontrolera. Pewnie nie wychodzi wszystko co się chce, ale jest i tak good. Naprawdę dobrze grasz ale co ja ci będę słodził :P.

Szostak - Super, że przyjechałeś. Całkiem inaczej sobie ciebie wyobrażałem. Masz naprawdę ogromną wiedzę o syfie i nie tylko. Byś widział minę Apolona jak mu powiedziałem, że przyjechałeś :D (myślał że go wkręcam). Musisz być koniecznie na kolejnych zlotach. Wiem, że ciężko z czasem. Tym bardziej, że siedzisz w Szwecji. Jak wrócisz znowu do Polski to daj znać. Jeśli nie będzie w tym okresie żadnej bursy albo innego eventu, to zawsze możemy się ustawić w mniejszym gronie :).

Wilku - Fajnie, że w końcu się spotkaliśmy. Już nie jesteś tylko kumplem z sieci :P. Smaczna ta kiełbaska z jogurtem jagodowym :) - polecam! Musimy się jeszcze zgadać. Aż tak daleko to my nie mamy. Jesteś w porządku tylko przestań chrapać :D

Apolon - Dzięki za podwózkę i wskazówki odnośnie plinkowania :P. Myślałem, że jesteś lepszy w szachy... hahaha - a było 1:1 :D. Białasy są nie do zajechania :)

Griever - Ciekawy Hakan. Mało polaków nim gra :(. Z tego co wiem to jeszcze Snow i troszkę ja. Miło było poznać. Ta dziewczyna co była na bursie to Twoja luba? Fajno - pasujecie do siebie :). Do następnego.

Żyleta - Bardzo dobry Sim. Gratuluję zwycięstwa. Żałuję, że w finałowej walce zmieniłem Rose na Gena :(. Nie wiem co mnie podkusiło. Przestraszyłem się przebiegiem drugiej walki. Spanikowałem i wybrałem dziadka. Następnym razem przygotuję się na tą postać, więc uważaj ;)

Vipe - Znowu nam nie wszyło :(. Trudno - next time. Przede wszystkim Wybij sobie z głowy porzucenie syfa. To jest głupi pomysł :). Raz, dwa Ci przejdzie. Fajno było się znowu spotkać. Trzeba następnym razem dłużej pograć. Albo zgadajmy się na online - chociaż to nie to samo :(

Cinek - Szkoda, że awaria sticka uniemożliwiła nam granie. Może następnym razem.

Mordi - Dzięki za spary. Mam nadzieję, że się pojawisz następnym razem. Też nie tak dawno miałem takie włosy ;). Pozdro.

Tundra - Bardzo gadatliwy z ciebie wesołek :). Dzięki za wspólne granie. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie.

Ukyo - Fajno było pograć offline - krótko ale zawsze. Tatoo rewelka :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 19:02:18 wysłana przez Fazza »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #352 dnia: Lipiec 19, 2010, 20:35:36 »
Było naprawdę zajebiście, gdyby tylko nie pogoda i komary, byłoby mega zajebiście ;] Spora sala dawała radę (chociaż ta sprzed roku bardziej mi odpowiadała, może dlatego że były wiatraczki ;p), ilość stanowisk była w sam raz. Jedyne co mi się nie podobało to to, że na prawie każdym stanowisku był inny tv (każdy ze swoim własnym lagiem/brakiem laga), no ale wiadomo, że ciężko jest mieć jednolity sprzęt na eventach organizowanych przez scenę. Polskie turnieje sf4 pod względem ilości uczestników zaczynają powoli przypominać turnieje tekkena, co naprawdę mi się podoba. Szkoda tylko, że turnieje 2vs2 (z niewiadomych powodów przemianowany na 3vs3) oraz 3s'a jakoś nie doszły do skutku (jednej turniejowej walki Mace'a z Lucasem nie liczę ;p). Fajnie było się znowu spotkać, pograć, pogadać, napić i poznać ludzi, których dotychczas znało się jedynie pod postacią nicka na forumku. Teraz żałuję trochę, że jednak w ostatniej chwili odechciało mi się grać w tekkena i wypisałem się z turnieju, może bym coś tam namieszał :[

Cieślak - fajnie, że ciągle chce ci się to wszystko organizować i ogarniać. Nawet nie wiesz ile robisz dla sceny (tzn. pewnie wiesz, ale tak się mówi). Trochę wódki i z ogarniętego kolesia zmieniasz się w mega krejzola prowadzącego poważne dysputy o analu - coś jak ja : P Jeśli chodzi o streeta, to strasznie podskillowałeś odkąd ostatnim razem graliśmy. Usiadłem sobie na lajcie do grania z tobą i już na samym początku zaliczyłem małego mindfucka. No ale ty całe życie grasz w najbardziej skillową bijatykę ever, nie było szansy żebyś grał słabo w coś tak banalnego jak sf4 ;p No i grając z tobą byłem w szoku, okazało się że jednak jest coś w tej grze, co przebija ex mesjasza (cross-counter). W ogóle bardzo fajnie tego używasz, ja cały czas myślałem że to jakieś bezużyteczne gówno, skoro mamy o wiele bezpieczniejszego focusa. Szkoda że nie pograliśmy trochę więcej.

Krill - kurde, ciągle żałuję że nie podłożyłem się tobie w meczu o wejście do finału, miałbyś o wiele większe szanse na wygranie z Żyletą, bo widziałem że w miarę ogarniasz tego Sima. Żałuję też że cie nie posłuchałem i nie dałem szansy tej Viper w finale, może rzeczywiście jakoś inaczej by się to potoczyło. No trudno. Nasze mirrory Viper były wypaśne, musimy częściej tak grać ;]

Mace - dzięki za to kilkugodzinne granie w cvs2 i 3s'a, nie mogłem się oderwać bo bardzo rzadko mam okazję pograć w te dwie najlepsze bijatyki ever z kimś innym niż komputer ;p Bardzo fajnie mieszasz tą Makoto, karakusa to tanie ścierwo ;] Ćwicz tam w sf4, bardzo dobry wybór postaci ; ) Widziałem że masz pewne nawyki z 3s, a sf4 to zupełnie inna gra. Czytałem właśnie, że wielu graczy 3s miało problemy z przejściem na czwórkę. Gootecks chyba zrobił kiedyś coś w stylu "Third strike player's guide to street fighter 4", spróbuj to obczaić.

Kaczilla - walka z tobą w LB była dla mnie chyba najcięższą walką całego turnieju. W pewnym momencie byłem już praktycznie pewien że przegram, świetnie grasz tym Hondą. No ale przynajmniej odstawiłem najlepszą akcję turnieju, czyli tornado w rogu -> taunt ;p

Taster - nigdy nie chcesz wziąć na mnie tego pieprzonego francuza, nie gadam z tobą ;[ Gratsy, że po tylu latach grania odstawiłeś w końcu tego głupiego padzika ;]

GKS - ehh, szkoda że poza turniejem nie zagraliśmy nawet jednej walki :/ Są jakieś sytuacje w których się nie uśmiechasz? ;] Pozytywny z ciebie koleś.

Apolon - ja nie wiem, to jest jakaś siła wyższa, my chyba nigdy nie zagramy ze sobą turniejowo :F Teraz już byłem pewien że się spotkamy, ale Slide znevergiveup'ował i przeszkodził. Dzięki za transport, jednak samochód a pociag to jak niebo a ziemia, zwłaszcza przy takim upale.

Slide - mylisz się pisząc że nasza walka była jednostronna, nawet nie wiesz jak bardzo się męczyłem z samym podchodzeniem i jak bardzo cieszyłem się z każdego kawała paska, który udawało mi się uszczknąć twojemu plastusiowi ;p

Wacho - nawet nie waż się zostawiać boksera, świetnie ci nim idzie. Napisałbym żebyś używał więcej rzutów, ale to zdanie byłoby nieadekwatne, więc napiszę inaczej - zacznij używać rzutów ;p Dzięki za spary, na początku w ogóle cie nie poznałem w tych krótkich włosach ;]

Wilku - twoja obecność okazała się zbawieniem ;p Jak tylko zobaczyłem że stick mi nie działa, moją pierwszą myślą było "o jezu, jak dobrze że jest Wilku" ;] Szkoda że nic nie pograliśmy. To jak ty możesz grać z gałką po prawej stronie jest dla mnie tajemnicą, ja na tym nie mogłem nawet zrobić za każdym razem ukosu :F

Fazza - super jest ta twoja Rose, grasz nią tak ładnie że aż sam się zastanawiam czy do niej nie wrócić. Masz własną, zajebistą terminologię do bijatyk, "wpadanie z kołnierz" = "crossup" mnie rozłożyło : P

Vipe - dzięki za dłuższe spary, zostaw tego pokemona i skup się na jedynej słusznej postaci w tej grze ;] Druga ultra Rufusa fajna jest, nie? Co do rad na grubasa, hmmm... srk? :] No i kurde, nie pograliśmy w końcu w tego super turbo :[

Szostak - fajnie że terminy ci przypasowały i mogłeś wpaść, dzięki za wspólną wyprawę do sklepu. Widziałem że nawet cię zainteresował ten cefałes, i  słusznie ;]

Liberty - "wstyd podejść do konsoli" - no bez takich tekstów, mówiłem ci żebyś zaczął grać ;p Mam nadzieję że teraz w końcu zaczniesz, jak zobaczyłeś ile ludu w to gra. Szkoda że w końcu nie pograliśmy w bb, następna okazja będzie pewnie już w CS'ie ;]

Pitrex - podróż powrotna mocno dała radę, zwłaszcza rozmowa o "daniach z prosów" (tak to jest jak się śpi po trzy godziny przez dwa dni). "Sway po staropolsku" mnie rozjebał, ale McDevil i tak wygrał wszystko xD

Ukjo - ty noobie, tak szybko żeś spi****lił że nawet nie zagraliśmy :/

Nie chce mi się już więcej pisać, pozdro dla wszystkich obecnych. Szkoda że nie wpadło kilka osób które miały być (Mastachi, Maddest, Patosław), następnym razem macie się pojawić. ; ]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 22:21:02 wysłana przez Snake »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #353 dnia: Lipiec 19, 2010, 20:38:55 »
Żałuję, że musiałem tak szybko znikać i nie nagrałem się wystarczająco, ale największa lipa, że tak zamulałem i ledwie kogo zapoznałem. Następnym razem muszę się nastawić na ostrą integrację, bo się nawet z nikim nie napiłem :o

W każdym razie - ogromny respekt dla ciebie Cieślak za organizacje, kawał dobrej roboty.

Sry, że zawiodłem moją grupę i nie rozwaliłem Slide'a tak jak prosili :D 

Fazza, Apo wielkie dzięki za walki, miło było was pozać. Co do grania na analogu pada, to jak mówiłem - przyzwyczajenie z x360, gdzie krzyżak jest przerażający :P Szkoda, bo na pewno odbiło się to na moim poziomie, a ze stickiem będę musiał chyba jeszcze poczekać, zwłaszcza, że w Toruniu niebiescy panowie przyznali mi kilka punktów :P

Kris, jak to się stało, że twój brat mnie zdążył naklepać, a nawet nie wiem jak wyglądasz? Miałeś mnie opieprzyć za cisze w temacie lv99 :P

Hamtaro, Kaczilla - szkoda, że nie udało się pograć ani zamienić słowa. Mam nadzieję, że spotkamy się na LIVE.


Nie powiem, zajarałem się i czekam na kolejne zjazdy (tym razem może bez kumpli stękających, że nie ma sensu oglądać finałów...)


gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #354 dnia: Lipiec 19, 2010, 21:29:23 »
no i ja coś powiem od siebie. Event był niezły. Nigdy nie zapomne tej pogody aż się prawie rozpuściliśmy :P szkoda jednak, że nie było nawet pucharu dla 1-go miejsca jak rok temu ale było to czego nie było rok temu czyli DE. Ni e wspomne już o rockbandzie co żeście napier.dalali 24h na dobę :p Co idę do pokoju spać słyszę rockbanda wstaje rano rockband wychodzę z bursy do biedronki rockband i wracam rockband :P. Jednak wqrwiony jestem na siebie samego, że z grupy nie wyszedłem a tera małe priv:

Crono- fajnie było się spotkać ponownie i zagrać w streeta jednak widzę, że ta azja zamiast cię wzmocnić to cię okaleczyła :/ Ja pamiętam jak rok temu nie dawałeś mi rundy wygrać

Pitrex- Przemyśl se lepiej dokładnie PS3 a X360 i THX za greś w SSF4 i tekken 5.0 i czuj się upokorzony i poniżony przez walki, które przegrałeś z moim adonem :p

Griever- nigdy nie widziałem takiej gry Hakanem i jakby nie było jesteś pierwszym Hakanem co mnie rozpierdolił. Tak jak grałem z jakimś nikt mnie nie rozjebał ale zauważyłem po tobie, że jak patrzyłeś na moje walki to od razu hakan bo z innymi cody na początek. Czyżbyś się wystraszył grać Codym przeciwko mnie :P

Havoc- Świetna zagrywka genem. Oby tak dalej

Mace- cały czas mam dylemata czy to od mad about tekken skilla podniosłeś czy miałeś grupę śmierci czy ta przerwa od tekkena źle mi zrobiła :/

Probe- lepiej popracuj nad jugglami i boundami do bryana

Żyleta- wielkie gratsy i w końcu nie usprawiedliwiasz się zmęczeniem czy brakiem weny.

Guardian- oby tak dalej szkol grubasa

i poza tym THX wszystkim za free playe w (wszystkich ksywek nie pamiętam) w SSF4 i tekkena i pozdro dla wszystkich obecnych o, których zapomniałem tu wymienić. Do zobaczenia na następnej bursie

filmy z grup jakie nagrałem i DE postaram się wrzucić po weekendzie gdyż tera jesteśmy z chłopakami na wczasach :P i net tu nie grzeszy dobrą jakością :/

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #355 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:04:21 »
aha zapomniałem dodać o mega szoku tego zlotu, czyli pojawieniu sie Szostaka :) Zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalem :P Ale zuch chlopak z Ciebie :D

W tej chwili wiekszy szok u mnie moze sprawic pojawienie sie Kejima :D

a tak po za tym to Snake mi przypomniał na co sie jeszcze wkurzylem
primo - Snake nie pogralismy w ST
secundo - nie bylo tura w 3S  >:(

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #356 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:41:30 »
Vipe, był tur w 3rd, ale organizował go Lucas, a nie ja. Ja w tym czasie siedziałem w pokoju. :P

W ogóle czytam i bardzo się cieszę, że wszystkim się podobało. :)

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #357 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:42:26 »
Vipe, był tur w 3rd, ale organizował go Lucas, a nie ja. Ja w tym czasie siedziałem w pokoju. :P

W ogóle czytam i bardzo się cieszę, że wszystkim się podobało. :)

z portem w konsoli było coś nei tak i działał tylko jeden więc ostatecznie nie było xD chyba, że mieliśmy już za grubo :D

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #358 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:45:11 »
Napisałby ktoś całe top 8 w sf4? Jestem ciekawy jak to tam wyglądało, no i bardziej światowo to wygląda niż tylko noobowskie podium ;p

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #359 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:46:07 »
jak Slide wstanie a to pewnei jutro bo odsypia burse to zapisze, bo ma rozpiskę finałową.