Autor Wątek: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012  (Przeczytany 85699 razy)

nadrill

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: nadrill
  • Skąd: ZG
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 01, 2012, 16:11:41 »
No siemano, mordy moje kochane! Shoutouty do siedzenia do 5 rano przy streamie!  :kappa:

Zaiste, po wczorajszym monsterowaniu stwierdziłem, że muszę wyjść z ukrycia. Stream był boski, Hiryu jesteś najlepszym komentatorem w Polsce, wielka kariera przed Tobą. :) Mad propsy za utrzymywanie tego streama dla nielicznej garstki osób, która wytrwała tak długo. Youdabes. Hold dat salt. Gratulacje dla Sneja, lardassowy balet na iście Justinowym poziomie.
Pzdr dla wszystkich kumatych ; )))  :kapparyu:

HOPKIIIII

popieram Hiryu jest mistrzem, daj nr konta na priv to ci na browara przeleję  :pogchamp:

7ayat

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warsaw
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 01, 2012, 17:37:39 »
@Hayat
How did you like my major top 3 random Blanka Ultras? :kapparyu:

You're Poland's best SF player, aren't you?  :kapparyu:

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 01, 2012, 17:42:26 »
No, but I have the longest electricity. New record from yesterday: 35 seconds.
aka Di

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #333 dnia: Lipiec 01, 2012, 20:05:18 »
Gratsy dla zwycięzców, pozdrowienia dla współstreamowiczy;)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 01, 2012, 22:10:59 »
Dojechaliśmy, festiwal lachociągnięcia od jutra :)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 01, 2012, 22:11:09 »
MK - najgorszy turniej w jakim brałem udział.

Zostawiłem na terenie Laguny pada DS3 z kablem USB, jeśli ktoś go znalazł proszę o kontakt.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #336 dnia: Lipiec 01, 2012, 22:25:05 »
Jakas relacje ktos skrobnie? :kevinturtle:

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #337 dnia: Lipiec 01, 2012, 22:50:20 »
Śmiesznie było. Ale po swoich porażkach w kuchni chyba już nigdy nie dotknę patelni :P
smh tbh fam

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #338 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:02:07 »
Chcialem tylko przeprosic wszystkich za brak mej psychofizycznej kondycji w nocy z soboty na niedziele, pare nieprzespanych nocy + flakon daly sie we znaki ;D prywata potem, ide spac ;*
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #339 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:05:10 »
To może ja też coś dorzucę :) Na początek chciałem wszystkich pozdrowić. Miło było po raz kolejny zobaczyć znajome twarze oraz poznać na żywo ludzi znanych do tej pory tylko z forum :) Nie byłem na całej imprezie, tylko na jej części (sobota i w sumie fragment niedzieli) więc pełny reportaż/relacje/recenzję raczej powinien zrobić ktoś inny. Sam obiekt (Laguna) był całkiem przyjemny i dosyć zadbany, do tego położony prawie bezpośrednio nad jeziorem. Wspomniany kemping w połączeniu z mega słoneczną pogodą sprawiał, że klimat był mocno wakacyjno-wypoczynkowy :) Niestety super słoneczna pogoda miała dosyć negatywny wpływ na turniejową część imprezy. Nie chce się tutaj rozpisywać ani przesadnie marudzić więc powiem w skrócie, że m.in. z powodu upałów turnieje wystartowały dosyć późno (chyba około 17), a jednocześnie została podtrzymana idea rozegrania wszystkiego w sobotę. W praktyce okazało się to dosyć kłopotliwe i doprowadziło do różnych komplikacji i ogólnie obniżenia zaangażowania w większość turniejów. W sumie tylko Tekken 6 odbył się jako tako bez problemów. Na pewno problemami było za mało stanowisk, za mało ludzi pełniących funkcje nadzorcze, słaba samodyscyplina uczestników, lekki chaos i takie tam. Jak to podsumował (chyba) Di - to był równocześnie najlepszy zlot i najgorszy turniej od lat :) Tak czy siak uważam, że ta impreza ma spory potencjał i jest bardzo potrzebna polskiej scenie. Mam nadzieje, że będą kolejne edycje, a organizatorom uda się wyciągnąć wnioski z różnych problemów i będzie już tylko lepiej :) Specjalne pozdro dla Di za załatwienie nagród od Namco oraz dla Hiryu za dzielne komentowanie do samego końca :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2012, 23:07:05 wysłana przez PePe »

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #340 dnia: Lipiec 01, 2012, 23:45:36 »
Ej było grubo. Abordaże OP
szkoda tylko, że się zasoliłem porażką w teczke, ale walić. Mam to po co przyjechałem plus bonus w postaci super wspomnień ;d
Rupert i K czemu mieszkacie tak daleko xd
potem może skleję coś więcej ;d pozdro dla całej Limanowej i Pycha ;d

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #341 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:22:28 »
MEGA SZACUN DLA KAPITANA


Pozdro 600 wszystkim i na razie tyle bo za 3 h muszę wstać :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 01:24:08 wysłana przez K' »

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #342 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:49:54 »
"Słońce, plaża, zimne drinki"

Witam wszystkich z mokrego Wrocławia, dla mnie wyprawa na Lagunę skończy się dopiero jutro, ale po kolei. Część ekipy LTF razem z "Pierwszą szklaną Szczecina" po 5 godzinach jazdy zjawiła się na cudownej miejscówce i zaczął się dla nas najlepszy event odkąd pamiętam. Piękne słońce i uśmiechnięci ludzie przywitali nas na wstępie, nerdownie już trwały w domkach Limanowa i Capcom, nasz służył w zasadzie do snu i Vudżitsu xD
Miejscówka i klimat były na tyle wyj**ane, że w zasadzie większość osób zapomniała o tym, że mamy grać jakieś turnieje. Oczywiście Di i Snake nie poszli za większością i było widać małą spinkę na ich twarzach...
Turnieje zaczęły się dość późno i skończyły się też dość późno, w tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że AE nie okazało się żadnym main eventem... TYLKO 16 osób zapisanych na turniej to śmiech na sali... Niezrozumiałym jest dlaczego znalazło się to w ogóle na streamie... Zero hajpu i 4 osoby na krzyż- w tym "komentatorzy" streama. Żal- tyle ode mnie w tym temacie.
Turniej TK przebiegał dość sprawnie, nie obyło się bez niespodzianek- Gajda i Nevan nie wyszli z grupy- Vudżitsu i Laguna razem niszczą każdego, gratulacje należą się dla Ruperta za czwarte miejsce, Bati świetnie (zresztą jak zwykle) zagrał Kingiem i zajął 3 miejsce, Tokis trolowal ludzi w turnieju Lei-em oraz swoimi pozostałymi "topami z dołu tier listy"- co pozwoliło mu zająć drugie miejsce, Frizen wygrałi w zasadzie tyle w temacie...
Bajzel jak sam sk**wysyn był na turnieju MK, Di wygrał, ja i Qjon już spaliśmy (była już 4 w nocy) chociaż mieliśmy grać dalej w DE- nie do końca rozumiem dlaczego z tego powodu Pitrex został tym sposobem wyeliminowany z turnieju i nie mógł grać w DE...
SCV i MvC były poza moimi granicami pojmowania, więc nie mogę napisać o tym za wiele, ale o dziwo te turnieje się odbyły.
Jestem słony, bo nie odbył się turniej SFxTK- chociaż zapisało się na niego 18 osób, czyli więcej niż na AE... W związku z tym mam małą propozycję, następnym razem turnieje powinny się odbywać w kolejności od największej ilości uczestników do najmniejszej liczby uczestników!!!!
W związku z wydarzeniami na zaistniałymi na Lagunie, mam pytanie, czy scena 2D istnieje poza Bursą?? :P
Cała impreza zakończyła się w niedzielę, czyli już w zasadzie wczoraj, było mega- super pozytywny klimat i gościnność Limanowej zaliczam in plus.

Czas na DUŻĄ prywatę:

Specjalne podziękowania należą się dla małej ciałem ale wielkiej duchem i przede wszystkim odważnej- Złotej Karoliny- która podjęła się poprowadzenia Wieśkowego "złomu"- dzięki tobie, przeżyliśmy mega śmieszny trip razem z Wieśkiem i Tokisem, lol w c**j- ludzie w Żywcu tankują tylko po północy :D

Kot- z całym szacunkiem dla twojej skromnej osoby, ale nadajesz się chyba tylko do solenia pomidorów- gotowanie i komentowanie na streamie sobie odpuść, szczerze... Laguna moment... Bitch please

Hyriu- cieszę się, że podejmujesz się ciężkiego zadania jakim jest komentowanie streama, ale duużo ciebie jeszcze pracy jeszcze czeka, HYPE ma być, pamiętaj :P

Zenson- pamiętaj, problemy nie istnieją xD, a w Vudżitsu będziemy jeszcze skillowac na następnym evencie-to pewne :D

Di- fajnie, że mnie lubisz xD :P

Qjon- eleganckie buty, pierwszy raz wypiłem z tobą wódkę, nie sądziłem, że Wrocław tak będzie hajpował to, jak się okazało,niezwykłe wydarzenie :D

Rupert- dałeś radę ;) cieszę się że potrafisz się przyznać do kłamstwa :D

Tokis & Olga- super, że się pojawiliście- z wami to nawet nie trzeba grać :D super Vudżitsu, fajne rozmowy :D

Frizen- popracuj nad wspinaczką, bo schody okazały się dla ciebie bardzo strome xD spiłeś się przeokrutnie- nie wierzyłem, że dasz radę w TK6

Cała Limanowa- dzięki za naleśniki, mega z was ekipa ;) gratulacje należą się dla dziewcząt- nie wierzę, że dałyście radę ogarnąć domek, gotować i wytrzymywać z pijanymi nerdami ;)

Kej- jak zwykle- fajnie się grało ;) pamiętaj, ja nie robię hopkicków na pauke xD

Pitrex- przez przypadek okazałeś się najbardziej salty na całej Lagunie ;) pozdro i poćwicz :D

Snake- sprzedaję SFxTK, to jest bez sensu- zrobili nam cancel turnieju na pałę...
 
oskar- pijemy jak zwykle- to się chyba nigdy nie zmieni :D

Benek- nie gub okularów to ci ich nie będę zabierał :D dokończ hasło Laguny :D

Okswa- spoko z ciebie ziomuś, następnym razem liczę na wspólne Vudżitsu...

Nevan- dzięki za transport, Vudżitsu i nocleg- jesteś mega :* tylko więcej nie rwij mi włosów z dywanu...

ZAJMAN- JESTEŚ BOGIEM- czekam na jeszcze, dalej nie ogarniam rozkminy o księżycu :P


Tak jak pisałem na wstępie, nie dojechałem jeszcze do domu, ale podczas tego eventu narodził się nowy klan- KLAN VUDŻITSU!!! Tak super imprezy to już dawno nie przeżyłem!!!

Ludzi, którzy nie przyjechali, ŻAŁUJCIE, bo naprawdę jest czego :P



Jeśli o kimś zapomniałem to z góry przepraszam :P

P.S. Solo- jesteś parówą :P
No i j**łem posta...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 01:58:33 wysłana przez Ryld-PL »

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #343 dnia: Lipiec 02, 2012, 02:03:46 »
Abordaze > all. Benek pala nie chcial z nami abordazowac statkow. Ale zdobylismy z Olga i Kapitanem 2 okrety \m/.
Cytuj
Frizen- popracuj nad wspinaczką, bo schody okazały się dla ciebie bardzo strome xD spiłeś się przeokrutnie- nie wierzyłem, że dasz radę w TK6
Ja z tymi schodami mialem problemy na trzezwo, to sie musialo skonczyc wspinaczka gorska  :kappa:
Solo pala ;<.
Wrzucac zdjecia!
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Laguna cup VOL.1, 29.06.2012-01.07.2012
« Odpowiedź #344 dnia: Lipiec 02, 2012, 02:13:16 »
Ja spadłem z tych schodów w nocy i wpadłem w pokrzywy :D


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.