Autor Wątek: Tekken 6 - temat ogólny  (Przeczytany 235090 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #885 dnia: Styczeń 14, 2011, 12:35:27 »
Szyper i spolka jeszcze graja? Byli w poznaniu ale nie mam pojecia czy sa "aktywni".
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #886 dnia: Styczeń 15, 2011, 17:09:47 »
Chcialem sie dowiedziec czy sa jakies polskie lub zagraniczne ligi Tekkena 6 takie np. jak console games ale aktywne i gdzie duzo ludzi gra, zeby mozna bylo sie umowic i pograc.

P.S.
Przy okazji jak ktos chce grac w T6 pisac GG: 2957469 lub PSN : Leito_PL z dopiskiem.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #887 dnia: Styczeń 15, 2011, 18:20:44 »
Polskie ligi tekkena ? A ja myślałem że ludzie na tym forum już kompletnie stracili poczucie humoru

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #888 dnia: Styczeń 15, 2011, 19:29:58 »
Polskie ligi tekkena ? A ja myślałem że ludzie na tym forum już kompletnie stracili poczucie humoru

Hehe no nie ale tak serio sa jakies ligi online co mozna by pograc jak np. w takiego COD'a ?

Pitrex

  • Gość
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #889 dnia: Styczeń 15, 2011, 19:46:17 »
Swego czasu była takowa liga na Eslu,ale teraz jest na www.honmaru.pl

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #890 dnia: Styczeń 18, 2011, 14:51:12 »
Pytania do kogoś kto dobrze zna się na systemie.

Ile klatek postać musi pozostać w crouchu żeby odpalać ciosy z FC?

Jaka jest najszybsza metoda na iWSy? Normalnie robię d/f,n,cios. Ile klatek minimalnie musi trwać neutral czy d/f przed odpaleniem ciosu z WSa? Z tego co pamietam to było 7 klatek, ale czy na 100%? Czy istnieje szybsza metoda? (d,d/f? qcf,cios?)

Wiem że ciosy z WSa nie wyjdą dla postaci która ma podjazd z qcf motion gdy robimy je jako qcf+cios, np. qcf+4 nie da WS+4.
d,d/f,f+4 da f+4
d,d/f,f,4 da WS+4

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #891 dnia: Styczeń 18, 2011, 15:01:41 »
Też się na tym zastanawiałem ostatnio  - Christie ma 13fr wybitkę ze wstawania(WS+1,3), więc próbowałem to jakoś wykorzystać w walce ze stójki. Jedyne co osiągnąłem to ukaranie d+2,3 od Lawa, gdzie jest -15 na bloku. Sprawdziłem command history i jedyny słuszny input jaki dawał efekt to natychmiastowy: d,N,f+1,3. Z początku myślałem, że robię to poprzez super szybki qcf, ale jednak musi być ten neutral i nie można kliknąć d/f. O, taki generic ewgf/talon, a może nawet trudniejsze. :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #892 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:12:35 »
Takiego czegoś ci nikt nie powie bez sprawdzenia programowalnym stuffem bo suche sprawdzanie czegoś takiego trwałoby chyba z pół dnia.
Na pewno najlepszy sposób na najszybsze iWS'y jest taki sam jak zawsze był czyli np. d/b,n,4. Teraz już nie można robić tego tak szybko jak w poprzednich tekkenach i noodals obliczył że najszybciej się da tak jak piszesz w 7 klatek gdzie siódma klatka to zarazem neutral jak i "4". Innych sposobów nie ma chyba że grasz miszimą, np u niego niektóre ws'y można robić bardzo szybko z CD, np iws4 które trwa 11 klatek możesz zrobić najszybciej w 14 zaczynając od stójki czyli f,n,d/f,n+4.

Z tym crouchem to chyba nikt tego nie sprawdzał, możliwe że jest to różne dla różnych rzeczy (np dla ciosów trzeba być w pełni w FC a dla rzutów z FC już nie), z tym sprzętem który masz sam mógłbyś to sprawdzić ; ).

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #893 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:21:43 »
Swoja droga Dae, przyjmujesz jeszcze zlecenia dotyczace klatek? Bo mam jedna rzecz stevem ktorej nigdzie nie ma napisanej, a bardzo mnie ciekawi. b+1+2 (parry) f,f+2
Ile jest tam tolerancji?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #894 dnia: Styczeń 18, 2011, 16:25:22 »
Drag ma 12 klatkową barke z WS, którą można zrobić w 14 klatek ze stójki (tak podaje intekken) za pomocą qcf+1+2, ale chyba tylko dlatego, że nie ma on żadnego ciosu pod qcf+1+2. Takie iWS+4 trzeba robić już z d,d/f,N,4, bo pod qcf+4 ma już inny cios

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #895 dnia: Styczeń 18, 2011, 17:35:32 »
Pamiętam, że Brytem w T5 robiłem w juggleach iWS+3 poprzez tapnięcie d/b, N, 3. Wchodziło szybciutko, a przez dodanie b do d unikałem robienia SS. Nie wiem, czy to coś zmienia, ale możecie spróbować w ten sposób, może akurat uda się Wam zyskać jedną klatkę.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #896 dnia: Styczeń 18, 2011, 22:28:07 »
Frizen tam na czuja jest 1 klatka, ale w sumie chwile to sprawdzałem więc mój czuj może mnie mylić.

Można byłoby sprawdzić.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #897 dnia: Styczeń 18, 2011, 22:35:27 »
Mam takie samo odczucie, jest male okienko bardzo ale czasami wiem ze zrobilem inaczej, a weszlo. Ty Liber nie masz sprzetu do tego ? :(
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #898 dnia: Styczeń 18, 2011, 23:14:17 »
Czy noodalls nigdzie o tym nie napisal? Jesli nie, to zapytajcie go na TZ.
aka Di

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #899 dnia: Styczeń 18, 2011, 23:52:19 »
ja jedyny sprzęt jaki mam to pad do ps3 i AS

W sumie wystarczyłaby kamerka 60fps lub coś takiego jak ma Dae, kilkanaście/dziesiąt prób i szukanie tak naprawdę tylko jednej klatki z włączonymi strzałkami. Jeżeli jest jedna klatka to ostatnie "2" byłoby zawsze w tej samej wzorcowej klatce.

A wydawać się może że inaczej się robi bo prawie wszystko zależy tylko od ostatniego "2", jak wciśniesz na szybko f~f,2 to inaczej będziesz to czuł niż jak wciśniesz f, poczekasz 15-20 klatek, f,2. A efekt będzie ten sam.