Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 699249 razy)

Widowmaker

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3315 dnia: Maj 14, 2013, 17:49:40 »
Jak to jest z tag crushem? Kiedy jest on niezbedny a kiedy warto pokusic sie o raw tag? Ja zwykle (w 90% przypadkow:P) zle oceniam sytuacje i chcac ocalic znaczny zapas czerwonej energii i rage robie raw tag tylko po to zeby oberwac DORRRYYYAHHH! na pysk i stracic drugie 1/2 hp u tag partnera xD Nawet jak wydawalo mi sie, ze enemy jest w miare daleko.

Macie jakies taktyki? Czy moze po prostu zawsze robic tag crush?
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2013, 18:28:19 wysłana przez Widowmaker »

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3316 dnia: Maj 14, 2013, 18:02:47 »
Jak jesteś w bezpiecznej odległości to wstań najpierw a nie prosto z rolla TAGuj. Po wstaniu oceń czy jesteś wciąż bezpieczny i zmień lub nie. TAG crush nie jest bezpieczny oO Musisz sam dojść do tego kiedy robić . Jest mało graczy, którzy robią to dobrze. Większość można podzielić na TAGcrushujących lub pazernych na rage’a.

Widowmaker

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3317 dnia: Maj 14, 2013, 18:32:32 »
Dzieki za odpowiedz:) Ja wiem, ze tag crush nie jest bezpieczny. Nie napisalem ze jest :) Ale na pewno jest to w wiekszosci przypadkow lepsza opcja niz raw tag. W raw jedyne co moge zrobic to jakis cios z wlasciwosciami sabaki badz reversal i modlic sie, zeby zadzialalo xD A tag crush bardzo czesto potrafi przystopowac enemy.

Chodzilo mi glownie o sytuacje np vs kaz. Zostalem wybity, leze juz na ziemi a ten mi wavedashuje  i tylko czeka przy mnie az cos zrobie, uzywa lowow zeby mnie zmusic do taga a jak to zrobie -> DORRRYAAHHHH -> K.O.

Co do oceny sytuacji, pisalem, ze robie to zle :) Zdaje sobie sprawe, ze ocena sytuacji zalezy tylko od gracza no ale myslalem, ze macie obcykane jakies taktyki na bezpieczne wytagowanie sie czy cos :)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3318 dnia: Maj 14, 2013, 18:56:59 »
Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, nie ma złotej recepty. Tag crash powinno się używać w ostateczności. Dobra ale ryzykowna taktyka to podpuszczać przeciwnika kiedy masz mało hp. Zazwyczaj w takiej sytuacji ludzie chcą karać taga 'na chama' i popełniają błąd.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3319 dnia: Maj 14, 2013, 22:22:06 »
Widowmake, odnosze wrazenie ze opisujesz konkretnie nasze walki :D
Czasami jak wavedashuje i jak chcesz mnie zaskoczyc to w ostatecznosci mozna sie pokusic o atakowanie postacia ktora chcesz zmienic, ale wiadomo zeby nie robic tego za czesto, tylko zeby kogos ukrocic jesli chodzi o lapanie tagujacych sie ludzi. Mozesz tez wstac i zrobic rzut z wbufforowanym tagiem, ale to wiadomo mozna sie wyrwac.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Widowmaker

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3320 dnia: Maj 14, 2013, 22:32:36 »
Frizen no wlasnie nie tylko nasze. Gralem z malekithem i bylo dokladnie to samo xD Tez kaz i tez DORRRYEAAHH!! No probuje kombinowac ale rzadko kiedy mi wychodzi ;/

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3321 dnia: Maj 14, 2013, 22:37:25 »
No jak grasz z bardziej ogarnietymi ludzmi to juz ciezko, bo zawsze zostawia sobie miejsce jakbys chcial jakiegos hopkicka zrobic, a w razie raw taga to mozna zrobic szybkiego dasha i skonczyc go elektronem. Pamietaj ze masz reversal Asuki i Leo i w momencie raw taga proboj tego uzywac jak spodziewasz sie ze ktos bedzie atakowac, to tag sie scanceluje w reversal szybciej niz jakbys wszedl nie robiac nic.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Widowmaker

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3322 dnia: Maj 15, 2013, 07:50:05 »
Dzieki za rady, postaram sie cos z tym zrobic xD Bo w ten sposob to gra sie sprowadza do tego kto pierwszy wybije;p

Cos jak walki samurajow przed pareset laty, do pierwszego celnego uderzenia ;D

dziewiecpalcow

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko Biała
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3323 dnia: Maj 15, 2013, 18:27:38 »
achh piękne wzruszyłem się ;(

a teraz łap k**wa i nie mówcie ,że się nie da wszystkiego ogarnćć oglądać i k**wa na practice zap***dalać http://www.youtube.com/watch?v=M0gQUWRLNGk&feature=youtu.be&t=2h29m5s

Zajebisty filmik :) dzieki wielkie

Apropos tagowania to nie wiem czy warto robic fff+1+2 podczas taga. Czasem to moze zaskoczyc przeciwnika, ale nie wiem na ile to jest bezpieczne.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3324 dnia: Maj 19, 2013, 14:53:55 »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3325 dnia: Maj 23, 2013, 01:16:11 »
Takie tam zabawy w practice:
https://www.youtube.com/watch?v=UxTrKZ9Q69c
 :kappa: :kappa:
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

dziewiecpalcow

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: Bielsko Biała
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3326 dnia: Maj 23, 2013, 11:08:51 »

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3327 dnia: Maj 23, 2013, 22:39:10 »
Kiedyś niejaki Tundra tak latał na uf3, stare (nie)dobre czasy  :plaza:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3328 dnia: Maj 24, 2013, 03:27:02 »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3329 dnia: Maj 24, 2013, 14:17:44 »
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nG8btqK7DKw#t=86s
Light znowu w akcji (o_O)

Dobre, ale zobacz jakieś walki Kane'a jak gra Mishimami, koleś jest mega hardkorem  :kapparyu:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.