Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 697277 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2835 dnia: Wrzesień 17, 2012, 20:40:16 »
Zastanawiam się nad kupnem, więc pytanie do tych, co teraz już łupią - warto, dużo lepsze od szóstki, której podziękowałem po tygodniu?
to zależy przez co podziękowałeś szóstce po tygodniu

Jeżeli przez to że nie była ona w full hd to nie warto, ttt2 też nie jest w full hd

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2836 dnia: Wrzesień 17, 2012, 20:40:56 »
Mój Hitbox z pctowym pcb nie działa w grze - w menusach śmiga, w grze działają tylko ataki, kierunki milczą; no chyba, że wejdę do Control settings i ustawię movement na lewej gałce (defaultowo jest off), czego oczywiście niebmogę zrobić swoim kontrolerem, tylko muszę zrobić przełączając ds3 na slot mojego kontrolera, bleh. Cy ktoś ze stickowców też tak ma?

kinetiKc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: kinetiKc
  • PSN ID: tomekbuszewski
  • Skąd: Sanok
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2837 dnia: Wrzesień 17, 2012, 20:50:40 »
Jeżeli przez to że nie była ona w full hd to nie warto, ttt2 też nie jest w full hd
To akurat przebolałem, chociaż z ciężkim sercem. Nie, po prostu gra była... nudna. Zupełnie inaczej gra mi się w DR z PSS czy grało w czwórkę, piątkę, że o trójce i pierwszym TTT nie wspomnę. Z tego co słyszałem (w sumie to nie interesowałem się tym Tekkenem do ostatnich kilku dni) to ma być taki powrót do starszego "stylu", stąd pytanie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2838 dnia: Wrzesień 17, 2012, 21:21:07 »
No to ciężko powiedzieć, dla mnie jest to coś nowego fajnego i się jeszcze gubię, ale feeling t6 wciąż jest.


Qjon, ja miałem ten sam problem. Już w panice myślałem że będę musiał stika sobie kupować specjalnie dla tej gry:f. Też mam chyba kierunki przypisane na płytce pod analoga.
Mnie jeszcze ratuje moja przejściówka bigbena, w jakiś sposób dzięki niej nie muszę nic przełączać i stick działa bez włączania analoga.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2839 dnia: Wrzesień 17, 2012, 21:32:00 »
Przed chwilą sobie leaderboard na WTF sprawdzałem. W top 50 jest tylko jeden Europejczyk (Wogus). A reszta sami Azjaci i Amerykanie. Chyba w tego tekkena też na szarym końcu będziemy :P Dobrze chociaż, że online jest grywalny i da się pograć nawet z amerykanami, więc może poziom trochę podciągniemy.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2840 dnia: Wrzesień 17, 2012, 21:56:53 »
Qjon, ja miałem ten sam problem. Już w panice myślałem że będę musiał stika sobie kupować specjalnie dla tej gry:f. Też mam chyba kierunki przypisane na płytce pod analoga.
Mnie jeszcze ratuje moja przejściówka bigbena, w jakiś sposób dzięki niej nie muszę nic przełączać i stick działa bez włączania analoga.
Beka z tego, że to jedyna gra, która wykrywa mi krzyżak jako gałkę analogową. Brawo Namco?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2841 dnia: Wrzesień 17, 2012, 22:01:53 »
W nowym kofie pewnie też byś tak miał, ja po ściągnięciu dema nic nie mogłem w grze robić.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2842 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:10:29 »
Qjon, ja miałem ten sam problem. Już w panice myślałem że będę musiał stika sobie kupować specjalnie dla tej gry:f. Też mam chyba kierunki przypisane na płytce pod analoga.
Mnie jeszcze ratuje moja przejściówka bigbena, w jakiś sposób dzięki niej nie muszę nic przełączać i stick działa bez włączania analoga.
Beka z tego, że to jedyna gra, która wykrywa mi krzyżak jako gałkę analogową. Brawo Namco?

I chu,, brawo bo pudełka to oszustwo !!!!!

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2843 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:14:18 »
Beka z tego, że to jedyna gra, która wykrywa mi krzyżak jako gałkę analogową. Brawo Namco?

Furbowego Mayflasha też wykrywało w ten sposób, ciekawe jak będzie z moim hitboxem na PCB od PSOne'owego pada...

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2844 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:24:45 »
Przed chwilą sobie leaderboard na WTF sprawdzałem. W top 50 jest tylko jeden Europejczyk (Wogus). A reszta sami Azjaci i Amerykanie. Chyba w tego tekkena też na szarym końcu będziemy :P Dobrze chociaż, że online jest grywalny i da się pograć nawet z amerykanami, więc może poziom trochę podciągniemy.
Wogus jest Azjatą.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2845 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:29:56 »
To może dodajcie do regulaminu turniejowego, że defaultowo konsola powinna mieć ustawiony muvment na gałce; oszczędzi to czasu przy configu, bo sticka można wtedy tylko podłączyć i grać bez konieczności zmieniania czegokolwiek :kappa:

Ishy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Kobieta
  • ԅ(ˆ⌣ˆԅ)
    • Zobacz profil
    • Mój tumblr
    • Email
  • PSN ID: anzen-pin
  • Skąd: Kielce
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2846 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:35:08 »
Zastanawiam się nad kupnem, więc pytanie do tych, co teraz już łupią - warto, dużo lepsze od szóstki, której podziękowałem po tygodniu?
Zależy, jak dla mnie TTT2 to kosmos. Świetnie czas przy tej grze schodzi i miło się bawi w practice mode czy po duchach przebiera.


Grałam dzisiaj na kineskopku i mi gra ścinała się kiedy ktoś brał Jinpachiego czy Ancient Ogra. :/ Niby lipa ale reszta bez zarzutów. tylko na Snoop stage też były drobne lagi.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2847 dnia: Wrzesień 17, 2012, 23:52:27 »
Ja szczerze powiem, ze customizacja mnie poki co zawodzi. Niby mialy byc nieskonczone mozliwosci, a jak chce odtworzyc konkretne postaci na ludzikach to okazuje sie jaka jest bieda. Moze to wynika z tego, ze trzeba wszystko odblokowywac, ale sklep jest biedny i mocno ograniczony ;x.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2848 dnia: Wrzesień 18, 2012, 00:07:28 »
Mnie najbardziej przeszkadza brak możliwości wybrania np. osobno butów i spodni. Wychodzą potem jakieś "Santa outfit with boxing gloves"


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2849 dnia: Wrzesień 18, 2012, 00:09:07 »
Mnie tam customy malo obchodza, mozna zmieniac dowolnie kolorki i to mi wystarczy:) Bardzo podobaja mi sie te arty postaci, zwlaszcza te, ktore mozna odblokowac. Niektóre sa bardzo profesjonalnie wykonane.