Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 696792 razy)

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1170 dnia: Październik 12, 2011, 18:56:58 »
Awww...*.*
Wiem, ze Furb bedzie grał robotami.Nevan pewnie siostrami.Ale całej reszty jestem ciakawa. Moze Gaawa weźmie do Asuki przyjaciółeczke Lili?;D Na wszystkie tagowe akcje juz sie nie moge doczekać.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1171 dnia: Październik 12, 2011, 20:15:38 »
Gaawa będzie grał z Lili, ja będę grał Tag Team z Furbem. 8)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1172 dnia: Październik 12, 2011, 23:43:33 »
Odpaliłem T5 dziś wieczorem i dotarło do mnie, jaki T6 jest nudny. A TTT2 będzie jeszcze nudniejszy. Przerost formy nad treścią. Najgorsze jest, że i tak gówno z tego gadania, bo i tak będę grał tak, jak wszyscy. Oby T7 był dobry.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1173 dnia: Październik 12, 2011, 23:59:22 »
Odpaliłem T5 dziś wieczorem i dotarło do mnie, jaki T6 jest nudny. A TTT2 będzie jeszcze nudniejszy. Przerost formy nad treścią. Najgorsze jest, że i tak gówno z tego gadania, bo i tak będę grał tak, jak wszyscy. Oby T7 był dobry.

Ha,no wreszcie ktoś powiedział coś mądrego ;D

Edit: za wyjatkiem tego ze wszyscy beda w to grac ;p

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1174 dnia: Październik 13, 2011, 00:13:03 »
O lol jak ktos pisze, ze T6 jest nudny, porownujac do T5 (witaj 3ciosowy Steve), gdzie gralo sie 4 postaciami to juz w ogole beczka; ).

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1175 dnia: Październik 13, 2011, 00:28:17 »
O lol jak ktos pisze, ze T6 jest nudny, porownujac do T5 (witaj 3ciosowy Steve), gdzie gralo sie 4 postaciami to juz w ogole beczka; ).

Zdania zawsze będą podzielone ; - )

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp
« Odpowiedź #1176 dnia: Październik 13, 2011, 00:36:46 »
W tym miejscu powinien być jakiś post Snejka w którym użył by ;p Pozwolę sobie go uprzedzić - to czy coś jest nudne na pewno nie powinno być mierzone ilością używanych ciosów.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1177 dnia: Październik 13, 2011, 01:19:46 »
Hehe, dzięki Dae. :p Poza tym nie widzialem Steve'a w T5, który wygrywałby używając trzech ciosów, trochę przesadzasz Solo. ;] Identycznie z liczbą postaci, bo viable były zdecydowanie więcej niż cztery. No i to czy mała ilość grywalnych postaci jest zła/nudna czy nie, to też subiektywna kwestia, dla mnie np. to jest plus. Zresztą to samo tyczy się też samej gry, zależy co kogo rajcuje - jedni wolą bezpieczną grę na movement i tekkenowe footsies a drudzy ciągłą walkę w zwarciu, brak bezpiecznych zagrań i nieustanne ryzykowanie. Mi zdecydowanie bardziej podchodzi to pierwsze.

T5.0 jeszcze można zarzucić to, że gra posiadała pełno bullshitów (jak u/f+1 niny albo 2,2,1 Heńka), ale DR już to naprawił i chyba jedyną naprawdę bzdurną rzeczą był juggle DJ'a z gwarantem za pół paska albo setupem za cały pasek. :F

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1178 dnia: Październik 13, 2011, 02:37:40 »
T5.0 jeszcze można zarzucić to, że gra posiadała pełno bullshitów (jak u/f+1 niny albo 2,2,1 Heńka), ale DR już to naprawił i chyba jedyną naprawdę bzdurną rzeczą był juggle DJ'a z gwarantem za pół paska albo setupem za cały pasek. :F

Z tym juggle'em DJ'a to bym się kłócił, bo żeby zrobić tego death setup'a to trza było w odpowiednim momencie zrobić 3 light dashe z czym 3-ci kończył się WS+2 które wchodziło na gwarancie na rola. Myślę że można tą akcje zaliczyć do skillowych a nie bzdurnych ;)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1179 dnia: Październik 13, 2011, 06:57:09 »
żadne light dashe tylko zwykłe wd odpowiednio szybkie i pokrywajace odpowiednia ilość dystansu

poza tym w żadnym tekkenie cd nie było szybsze od biegu i to o czym piszesz mogłeś spokojnie zastąpić czymś takim jak bieg w iws2

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1180 dnia: Październik 13, 2011, 12:13:04 »
O lol jak ktos pisze, ze T6 jest nudny, porownujac do T5 (witaj 3ciosowy Steve), gdzie gralo sie 4 postaciami to juz w ogole beczka; ).

Zdania zawsze będą podzielone ; - )

Chętnie pokonam ci tego 3 ciosowego steve'a, każdą postacią od lewej do prawej :) A jakimi 4 postaciami się grało? Stevem Bryanem DJ Henkiem, czy może Fengiem Nina Ravenem Lawem? Bo nie wiem. W jakimkolwiek kraju nie byłem grając w Tk5 zawsze czołówka grała innymi postaciami, no ale faktycznie we Wrocławiu w tawernie możliwe że graliście tylko 4. No ale to już raczej wina waszego ograniczenia niż samej gry.

Niestety na obecną chwilę TTT2 wygląda jak TK6 tylko gra się dwoma postaciami i ma jak na pierwszy rzut oka najgorszy system tagowania w historii bijatyk. Czekam na patcha.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 12:46:34 wysłana przez evil_cock »

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1181 dnia: Październik 13, 2011, 12:37:17 »
O lol jak ktos pisze, ze T6 jest nudny, porownujac do T5 (witaj 3ciosowy Steve), gdzie gralo sie 4 postaciami to juz w ogole beczka; ).
To fajnie grałeś w tą grę, lol :D
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1182 dnia: Październik 13, 2011, 13:49:36 »
Cytuj
no ale faktycznie we Wrocławiu w tawernie możliwe że graliście tylko 4. No ale to już raczej wina waszego ograniczenia niż samej gry.

Twojego ograniczenia również bo akurat na tawernie gdzie grało się w DR byłeś. Roster był bardzo zróżnicowany w czołówce, ale nie ma to jak samemu sobie zaprzeczać aby kolejnego flamea wywołać. Z należytym ci szacunkiem dla dziadka sceny proszę abyś już sobie dał siana z trollowaniem.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1183 dnia: Październik 13, 2011, 14:06:29 »
No to z checia poslucham co powoduje, ze T6 to taki nudny i w ogoole, bo zauwazalne jest, ze najwiecej smutow o tej czesci pisza osoby, ktore jej nie ogarniaja .  Jako ciekawostke podam, ze Matt i Devil w okolicach premiery T6 mowili,ze to dla nich najlepsza czesc. A to, ze teraz mniej graja to inna bajka (zaraz na poczatku T6 grali i wygrali kilka turow). Dla mnie najlepsza nie jest - jest kolejna, T5:DR to rozdzial zamkniety (mimo, ze mechanika movementu byla poki co najlepsza ever,a to mnie zawsze w tekkenie rajcowalo).

Dante dobrze zauwazyl. narzekano na T3, T4, TTT, T5 i T6. Czyli praktycznie kazda czesc Tekkena.


« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 14:20:16 wysłana przez Solo »

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1184 dnia: Październik 13, 2011, 14:42:20 »
No to z checia poslucham co powoduje, ze T6 to taki nudny i w ogoole, bo zauwazalne jest, ze najwiecej smutow o tej czesci pisza osoby, ktore jej nie ogarniaja .  Jako ciekawostke podam, ze Matt i Devil w okolicach premiery T6 mowili,ze to dla nich najlepsza czesc. A to, ze teraz mniej graja to inna bajka (zaraz na poczatku T6 grali i wygrali kilka turow). Dla mnie najlepsza nie jest - jest kolejna, T5:DR to rozdzial zamkniety (mimo, ze mechanika movementu byla poki co najlepsza ever,a to mnie zawsze w tekkenie rajcowalo).

Dante dobrze zauwazyl. narzekano na T3, T4, TTT, T5 i T6. Czyli praktycznie kazda czesc Tekkena.

Z tym że myślę że narzekania są teraz inne imo,bo : za czasów T5.0 ludzie narzekali na prostotę,bugi,podcinke bryana itp. td. W DR ludzie narzekali na Marduka i jego tackla i na szereg innych rzeczy ktorych teraz nie pamietam. Z kolei przechodząc do sedna sprawy, na co tak najbardziej ludzie narzekają w T6 ? a no na to że po tak dobrym T5 i świetnym DR zrobili po prostu najzwyczajniej to ujmując crapa porównywalnego z T4....z tym że namco wtedy dosyć szybko się obudziło i następna część była strzałem w dziesiątke,a teraz jak widać to po prostu robi kolejnego crapa tylko że z możliwościa tagowania.

żadne light dashe tylko zwykłe wd odpowiednio szybkie i pokrywajace odpowiednia ilość dystansu

poza tym w żadnym tekkenie cd nie było szybsze od biegu i to o czym piszesz mogłeś spokojnie zastąpić czymś takim jak bieg w iws2

chętnie jutro zobacze jak robisz juggle'a,potem zwykły bieg i iws2 :)