Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 697266 razy)

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #885 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:50:03 »
Filmy robił, reżyser normalnie :D  Tam podobno stosował taki trik......, zresztą h.uj, ja tam magików nie będę obnażał :D Generalnie jestem bardzo rad że ta legenda zawita na pożegnalną tawernę, mimo że poza pesem i MvC wszystkie inne gry mi wiszą, chętnie zobaczę jak grasz na tego Frizena co nic nie osiągnął bo wygrał raptem 2 tawerny (lubimy czytać posty doinformowanych ludzi ).

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #886 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:56:06 »
Zajman mam pytanie czy traktujesz tawerne jako impreze ?
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #887 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:57:59 »
Ja przecież polewam, no ale emotikon :D widocznie wrzuca stealth w moich postach. No cóż, takie bajery teraz na tych forach.

No a tego frizena to ja przecież pamiętam co z grupy nie wychodził w tk5, czy dr jeden ch'uj, więc można to podsumować stwierdzeniem, jaki tekken tacy mistrzowie i dla każdego będzie to oznaczać dokładnie to co myślą o danej części tej gry :)

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #888 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:59:11 »
Może skończycie OT?

Temat o Tawernie i o najlepszych graczach w PL już jest.


AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #889 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:03:18 »
Ja przecież polewam, no ale emotikon :D widocznie wrzuca stealth w moich postach. No cóż, takie bajery teraz na tych forach.

No a tego frizena to ja przecież pamiętam co z grupy nie wychodził w tk5, czy dr jeden ch'uj, więc można to podsumować stwierdzeniem, jaki tekken tacy mistrzowie i dla każdego będzie to oznaczać dokładnie to co myślą o danej części tej gry :)

Ja pi****le z małej litery ,Boga się nie bojisz :)
Stawiam wagon Camela(cena rynkowa 109zł) na Frizena że zarówno w Dr i 5 zbije cię sromotnie jeśli ktoś przytaszczy ps2 i jedną z gier.

Friz juz był na świecie jak grało się w 5 ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 16:10:24 wysłana przez AKI_WROC_PL »

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #890 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:08:50 »
Cytuj
Ja przecież polewam, no ale emotikon  widocznie wrzuca stealth w moich postach. No cóż, takie bajery teraz na tych forach.

No a tego frizena to ja przecież pamiętam co z grupy nie wychodził w tk5, czy dr jeden ch'uj, więc można to podsumować stwierdzeniem, jaki tekken tacy mistrzowie i dla każdego będzie to oznaczać dokładnie to co myślą o danej części tej gry


Ja wiem że polewasz, dlatego też się śmieję :D

Gordaf, o co chodzi w twoim pytaniu ?

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #891 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:12:10 »
no bo nie wiem czy możemy być na jednej imprezie ;) nie no oczywiście żartuje ale jakoś nie mogłem sie powstrzymac :(
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #892 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:34:06 »
Mashter nie zgodze sie :) Frizen juz w T5DR gral swietnie, zbieral od nas po 20-0, ale (chyba juz spamuje tym textem) mowilem wtedy, ze za kilka lat bedzie wymiatal w czolowce, bo bylo to widac - tak widzisz po graczu, ktory moze nie jest jeszcze obgrany i zbiera tezzagrywki tekkenowych wilkow, ale jest mega szybki, robi elektryki, wejvy i wszytko. W DR na sam koniec juz bylo porowno (10:9 Lili vs DJV i 9:10 rewanz). Frizen ma to do siebie, ze gra topami i mowi to otwarcie, co nie znaczy, ze nie gra ogolnie dobrze. Nawet w T6 w pierwszej tawernie jeszcze to nie bylo to, jak go Devil przejechal Bobem niczym na practice.

No ale caly tekst poszedl o postacie przeciez :P I tak jet luz, bo jak mi szypcio kiedys napisal co podobnego o Lili to myslalem, ze mu na chate wjade j/k; - )


Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #893 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:44:24 »
I tak jet luz, bo jak mi szypcio kiedys napisal co podobnego o Lili to myslalem, ze mu na chate wjade j/k; - )
No sorry, ale Lili to taki sam top jak Stefan i człowiek-płaszcz tylko ludzie mniej nią grają bo mają wtedy problem z bogactwem juggle starterów ;)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #894 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:53:23 »
Cambion prosze Cie;) jak to mowil Killerdoll w wywiadize - jak lykasz hopkicki i inne shity to znaczy, ze musisz pocwiczyc. Lili ma ten problem, ze bardzo ciezko sie gra na kogos, kto ma dobra obrone (juz nie mowie, jak zna ta postac). Zostaje Ci 5 ciosow na krzyz ktore uzywasz - d+3, df1, 1,2, df+3+4 i step + hop. Zobacz jaki zagubiony byl Ccer jak gral w eliminacjach do S8. Cala gre stepowal i uderzal z d+3 bo ona nawet nie ma stringow na mixowanie. W zasadzie to dopiero w TTT2 to bedzie taka Lili jak powinna i nie wiem gdzie bedzie w Tier liscie, ale w koncu bedzie mozna dobrze MIXOWAC! Takcje typu b+4~f+1~b BT 1+2 - to rozumiem! A to, ze nia mozna janic leszczy, ktorzy atakuja nie wazne czy sa +9 czy -9 to raczej nie tworzy z niej (ani z zadnej innej) postaci topa.

A jezeli chodzi o topowosc to sorry ale Lili to moze z top15, lykanie spamu na nieogranych sie nie liczy. Myslisz, ze dlaczego pogrywam sobie Asuka, czy nawet ostatnio Miguelem, majac takiego "topa"? Bo wiecej nia (ask) mozesz podzialac i dla mnie Asuka>Lili w T6. Nawet w JS masz u Aski df+2 (niekaralne), 1+2 (niekaralne), b+3 (przy okazji) megacrush, ws1+2 ch niekaralne, ,magic 4, b+4,2 ch niekaralne... i tak moge wymieniac. A jakos nie pamietam, aby ktos pisal o jej bogactwie. Sporo postaci tak ma ; ). Jak gram z Benkiem czy Frizenem to musze sie napocic aby cos ugrac Liliana, kilkoma innymi postaciami jest mi znacznie lzej (bo na takie granie potrzebujesz dobrego pokingu).

Migelski tez fajny - idealna postac, aby ogarnac ja w kilka dni i mozesz grac ludzi z wyzszej polki, bo na takie gry nie potrzebujesz wachlarza starterow, tylko dobrych pokow, przewag, pressingu itp. A Migelski to ma:).

Sam sobie szukam postaci do TTT2 i pogrywam troche Bryanem, Brucem, Migelskim. I nawet mysle o Foxie. Bo oprocz teamu Lili/Ask/Jun chce miec jakis ostry typu fox+bruce czy cos tam

ps. wyobraz sobie, ze po Crashu S7 (gdzie u wygranych byl tez Mardon) pierwszy raz w zyciu zagralem Mardukiem :D

« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 16:59:35 wysłana przez Solo »

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #895 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:55:56 »
@Solo
Dobrze powiedziane. Prostota: dlaczego Tokis osiągnął taki sukces Zafiną powszechnie uznawaną za low tiera? Pomijając fakt, że jest świetnym graczem, dużo mniej graczy jest na nią ogranych.
fade em
need dat

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #896 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:58:30 »
Lili ma ten problem, ze bardzo ciezko sie gra na kogos, kto ta postac zna. Zostaje Ci 5 ciosow na krzyz ktore uzywasz - d+3, df1, 1,2 i step + hop.
Sorry, ale dokładnie to samo ma się do każdej bez wyjątku postaci w tej grze.
Tak poza tym to mój post uczynił dokładnie to co miał uczynić czyli sprawić żebyś walnął długiego posta w obronie swojej postaci. Ty robisz to samo pisząc ze Marduk jest murzynem... ;D
Peace :)

PS. Dawno się nie widzieliśmy i nie graliśmy, ale za kilka dni chyba to nadrobimy 8)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #897 dnia: Lipiec 26, 2011, 17:02:39 »
Lili ma ten problem, ze bardzo ciezko sie gra na kogos, kto ta postac zna. Zostaje Ci 5 ciosow na krzyz ktore uzywasz - d+3, df1, 1,2 i step + hop.
Sorry, ale dokładnie to samo ma się do każdej bez wyjątku postaci w tej grze.
Tak poza tym to mój post uczynił dokładnie to co miał uczynić czyli sprawić żebyś walnął długiego posta w obronie swojej postaci. Ty robisz to samo pisząc ze Marduk jest murzynem... ;D
Peace :)

PS. Dawno się nie widzieliśmy i nie graliśmy, ale za kilka dni chyba to nadrobimy 8)

No ale co Ty mowisz? Wlasnie Lili jest jedna z najbiedniejszych postaci w tym wzgledzie. Asuka sobie walisz 1,3 z wymiankami na 1,1 lub 1,2 1,2,3 1,1,3 i tryliard innych niekaralnych ciekawych rzeczy, gdzie kazda tez wcinka daje jej juggla lub semi-juggla. Do tego ma 4, ss+4, f+4, db4, db3, b+4 itp. Masz naprawde szeroki wachlarz ciosow, ktorymi sie dziubie przeciwnika. Lili nie ma nawet jednego stringa z jakas wymianka, ktory jest w ogole sens stosowac.

ps. akurat to w/w o Lili to mozesz sie zapytac Benka czy Frizena ze od jakiegos czasu mam przez to na nia focha i stad pogrywanie innymi. Moga Ci potwierdzic; ) Zreszta no przeciez wyciagasz polfinal tekken crusha S6 i zobacz czym dziobali tam rywale, a co robila Lili (wszytkie gry to bylo step_hopkick oraz rzut. 80% ciosow to to).

Niezly offtop zrobilismy = :P Czarnuchu!

i tak, za kilka dni sie w koncu nagramy :D!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 17:05:59 wysłana przez Solo »

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #898 dnia: Lipiec 26, 2011, 17:08:55 »
PAUL też jest trudny !

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #899 dnia: Lipiec 26, 2011, 18:21:42 »
Bryan to czysty manual? Ale w którym miejscu? Qcf3 to jest najtrudniejsza do wykonania pod względem manualnym rzecz od bryana, czyli wychodzi na to, że Ken i Ryu też są trudni manualnie w SF, bo trzeba robić nimi kulki. Aaaa, że niby taunt i f,b2. Hahahahahaha. No dobra, Bryan to czysty manual, bo ma akcję, którą skutecznie wykonuje 1 koleś na świecie. Słownie: JEDEN. Hahahahaha.
Komuś się po prostu tekkeny pomyliły.
OMG. Taunt dashe, sadzenie ciosów po tauncie, bdc, podchodzenie po CH 4, pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło. Nigdzie w moim poście nie wspomniałem o f,b+2, a można by to też dodać, chociaż mnie to tam jebie, gdybym grał Bryanem pewnie bym tego nie używał.
Cytuj
No ale jak można położyć rękę na sercu i powiedzieć, że Steve nie jest prostakiem? :D:D:D
Bo nie jest. Po prostu to że jest topem i posiada trochę przegiętych rzeczy ułatwia mu życie, zwłaszcza w porównaniu do innych postaci trudnych do opanowania.