Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 697279 razy)

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #600 dnia: Maj 18, 2011, 23:47:49 »
Jak EWGF będzie special midem, to będzie perfect ^^.
Hłehłe! :D I niech jeszcze sex pistonsy oddadzą Heńkowi, to znowu nim pogram. Fajny jest swoją drogą w tej młodej wersji, kozak.

Co do muzyki się zgadzam w 100% - character select theme miażdży głowę, dużo dobrego bitkowego łupania. :D
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #601 dnia: Maj 19, 2011, 00:25:54 »
Aren niestety trochę mało naliczyłem 18 na głównym rosterze + może jakieś ze 2 będą ukryte tak jak w T6.
Wygląd aren to Niebo, a Ziemia w porównaniu do T6. SĄ PIĘKNE!
Muza podobna to pierwszego TTT; sporo techniawy ale to akurat zajebiście mi pasuje do Tekkena.
Ogólnie pierwsze wrażenia dla mnie na 9+, jako dla fana serii.

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #602 dnia: Maj 19, 2011, 03:11:35 »
Oby tylko ten nowy WS do Kinga to był WS 1+2 ... bo WS 1 i WS 2 są bardzo przydatne...
Flamingo KUR*A

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #603 dnia: Maj 19, 2011, 04:32:00 »
Co do aren to jeszce sa 3 nie odblokowane.Ale szczerze to bardzo nierowno sie prezetuja,z jednej strony mamy areny jak ta za katedra lub swiateczna,a z drugiej ten nieszczesny statek lub nowy york lub kanion.

Co do muzyki to jestescie o krok przedemna,bo w arcade jej nie ma!!;/

Przepraszam za brak info ,ale wczoraj bylem strasznie zmeczony.Nie spalem pomiedzy dniem 1 i 2;d
dzisiaj sie oczywiscie wybieram,ale jest zawsze straszny tlok i bardzo tudno sprawdzic cokolwiek.

Drobne info:widzialem jak Paul zrobil deadfista w jugglu i itaga po czym kolega z teamu podniosl przeciwnika i kontynuowal!
Moze f,f,f+1 u JC bedzie siedziec jednak!

Bruce ma nowy cios na mid ,z jak sie wydaje przewaga,sam odkrylem!! f,f+4.


EDIT:
Jeycee ma teraz inne wr+3,nie upada,ale spada na jedna noge.Dziwnie to wyglada,jednak prawdopodobnie jest na plus.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 04:38:32 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #604 dnia: Maj 19, 2011, 07:04:21 »
Normal moves leave 25% red bar. Launcher~5 takes 100% damage off the red barAny damage after bound~5 leaves 100% red bar for themIf you press bound~5 you lose all of your own red bar for the incoming character.

tak troche o dmg
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #605 dnia: Maj 19, 2011, 07:22:54 »
Haha jak to  dobrze zobaczyć swojego:D

10:08 - dedykacja spike'a

Moje spostrzeżenia:

-YYYYYYYYYYYEEEEEEEEEE  DeviL KazuyA izzzz back  a do tego ma TWIN p***ON'S ZE STÓJKI !! A DO TEGO JAK JUŻ SIĘ   
 PRZEMIENI W DEVILA TO JUŻ NIM POZOSTAJE NA KOLEJNE RUNDY !! MA TEŻ BARDZO PRZYSPIESZONE SS+3 A DO TEGO DALI 
 KONTYNUACJE 1, WSZYSTKIE LASERY I NO LATA!! CZYTAŁEM NA TZ ŻE MA COŚ JAK b+1FENGA ALE NIEKARALNE

-widziałem jak po EOD dejot na gwarancie trafiab b/d+2 tagującego się przeciwnika (team z kazem)

KUPĘ  RAZY WIDZIAŁEM TEAM KUMA+PANDA ONI SIĘ CZYMŚ W OGÓLE RÓŻNIĄ ??

- NA PLANSZY GDZIE SIĘ WALCZY W BASENIE ZAUWAŻYŁEM ŻE JAK BOB ZALICZYŁ GLEBĘ TO WSTAŁ CAŁY MOKRY:d
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 07:53:11 wysłana przez Velurian_TLT »

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #606 dnia: Maj 19, 2011, 09:08:37 »
Nie Velur! Kaz moze sie zamieniac i odmieniac kiedy chce,Twin pistons sa bardzo szybkie i midowe,moze 14 klatek?? Karalne na bank,jak bardzo? nie wiem.
Podobno teraz Kuma i Panda sie czyms roznia,hahhaha misie dostaly Heniowe u/f+3,4 co wyglada niesamowicie zabawnie.
Ogre tez je ma tylko zamiast 2 ma 4  u/f+3,4,3,4.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 19, 2011, 09:26:08 »
Spike, sprawdz ch df2 czy dalej daje juggla :> Jezeli dalej jest takie samo, albo nawet ciezej siedzi to steve dostal ladnego buffa.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #608 dnia: Maj 19, 2011, 09:33:28 »
Oby tylko ten nowy WS do Kinga to był WS 1+2 ... bo WS 1 i WS 2 są bardzo przydatne...

Tak, to jest na bank WS 1+2

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 19, 2011, 10:02:17 »
Ale festiwal marszczenia pingwina :D Spoko, też się cieszę.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 19, 2011, 10:55:25 »
Blanszowania dzidy ciąg dalszy:

-Jak to kiedy chce?? Chyba tylko w teamie z dejotem??i jak to jest są jakieś minusy tej przemiany??Widziałem jedną walkę gdzie gdzie kaz przemienił się w połowie jednej walki w smerf-kaza a potem już nim w następnej rundzie był


Zobaczcie jak osłabili stiffa i lars teraz to już pojedyńczo leją dwie postacie na raz:(
37:26 i 41:06
http://www.youtube.com/watch?v=N-wEDZbjGIs&NR=1

-Postacie na planszach z kurzem brudzą się i to mocno
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 12:21:11 wysłana przez Velurian_TLT »

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 19, 2011, 12:53:45 »
Co mi się natomiast wybitnie nie podoba, to fakt, że nie poprawiono animacji wyrywania się z rzutów. Tzn. wyrywanie z niektórych rzutów specjalnych nadal wygląda jak w T3.

EDIT: Tenshi, coś konkretnego u Yosha? To boundujące jak mniemam d+2,2,2 chyba wiele pomoże, choćby i kontynuacji FC d/f+3.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 13:00:05 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 19, 2011, 14:40:24 »
Oby tylko ten nowy WS do Kinga to był WS 1+2 ... bo WS 1 i WS 2 są bardzo przydatne...

Tak, to jest na bank WS 1+2
to nice :) a do tego widać że to ściąga ze stepa więc zajebiscie przypasuje do krołczdaszowania ]:->
Flamingo KUR*A

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 19, 2011, 14:44:23 »
Alisa:

-d/f+2 wybija tylko na CH - To jest jakas k**wa kpina... nie ma juz czym wybijac... przeciez to mialo wybijac kucajacych ;<
-Jakis nowy string f+4,1,4, byc moze jest to ten piruet z filmow maxiego.
-DES f+3+4,2 ma teraz jakas kontynuacje
-Z DES idzie jakis nowy mid, mozliwe, ze beda z niego juggle.

Mam wrazenie, ze Alisa zostala mocno oslabiona. d/b+3 wyglada na dluzsze i w ogole, nie widze nic z czego moznaby sie cieszyc. Smutek.

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 19, 2011, 15:11:09 »
Oby tylko ten nowy WS do Kinga to był WS 1+2 ... bo WS 1 i WS 2 są bardzo przydatne...

Tak, to jest na bank WS 1+2
to nice :) a do tego widać że to ściąga ze stepa więc zajebiscie przypasuje do krołczdaszowania ]:->

e ten ws 1+2 co jest teraz, jest git, bo można zrobić f,d/f ws1+2 i wychodzi coś w stylu tgfa i można wymieniać z rzutem podcietka z łapy albo kolankiem. Ja tam lubię ws 1+2 troszku jest wolny ale straty dużej nie ma. Prawdę mówiąc miałem nadzieje że to będzie jakaś wybitka z hikrashem.
Bati słyszałem,że nie grasz już Kingiem szkoda moja inspiracja poszła w pizdu ;p ale to jak Ci już nie jest podrzebne f,f,f+2+4 to mi daj ;p
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."