Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 678483 razy)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 18, 2010, 19:48:09 »
Zmartwiło mnie, że chyba styl Jina z teasera jest podobny do tego z Taga. Jeśli zrobią znowu "old-school" Yosha, nie wiem czy mam się cieszyć czy nie... wolałabym modyfikacje do istniejących stylów.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 18, 2010, 19:56:36 »
Byłoby fajnie, tagowy Jin to jedyny słuszny Jin. <b+4, b+4, b+4>
Część z ogrodzonych plansz w T6 jest tak zbudowana, że niektóre ze ścian są zbyt wysokie, żeby pozwolić postaci z niej zeskoczyć. Załóżmy na przykład, że masz za plecami ścianę w podziemiach cmentarza i chcesz zrobić taga - co wtedy? Postać wyjdzie ze ściany?
Sam sobie odpowiedziałeś ;p Naprawdę smutno by mi się zrobiło, gdyby komukolwiek przeszkadzało takie rozwiązanie.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 18, 2010, 20:14:23 »
Gdzie widzicie starego Jina? Ja tam poza 2,1,4 (tak to się robi) i jego ładowaniem widzę b+1,3 (znowu mogę mylić input) z T6.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:10:24 »
Mi sie podoba zapowiedz ( pierwsza zapowiedz T6  Jin w zamku  walczy chyba z Lili byla kiepska )  , juggle Kaza i Leo  na koncu z tgf mnie rozwalilo :P

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:35:36 »
Część z ogrodzonych plansz w T6 jest tak zbudowana, że niektóre ze ścian są zbyt wysokie, żeby pozwolić postaci z niej zeskoczyć. Załóżmy na przykład, że masz za plecami ścianę w podziemiach cmentarza i chcesz zrobić taga - co wtedy? Postać wyjdzie ze ściany?

W DoA2/3/4 chyba tu nikt nie grał ;]. Zawsze mogą to rozwiązać w taki sposób jak tam. Jeżeli jesteś w jakiejś odległości od ściany mając ją za plecami to taga użyć nie możesz. Inne rozwiązanie też z DoA, nie wszystkie levele są na taga, a jeżeli będą chcieli zrobić tak że tag będzie zawsze to po prostu odpowiednio zmienią areny bądź dadzą zeskakujące z góry postacie bez jakiejkolwiek zmiany kamery tak żeby nie było widać skąd zeskakuje. Opcji jest wystarczająco wiele.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 18, 2010, 22:41:37 »
...Albo po prostu będą wychodzić ze ścian. Tylko scruby mogą płakać na coś takiego.

;]]]

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 18, 2010, 23:02:13 »
Nie, tylko scruby nie będą na coś takiego zwracać uwagi uznają za niedopracowanie i oleją. Dla tej reszty która będzie poważniej podchodzić do tej gry będzie to zbyt nieczytelne i wprowadzi zbyt dużo chaosu i chorych motywów no bo wyobraź sobie 3-5 klatkowego lowa z taga albo nie wiadomo co, co cię nagle trafia.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 18, 2010, 23:11:43 »
Prawdopodobnie postacie będą zeskakiwać ze spadochronem.
Cytuj
Z drugiej strony twórcy słuchają fanów i wiedzą, co im się nie podobało w ostatniej odsłonie, zatem istnieje szansa na to, że wiele z chłodno przyjętych aspektów gry
  Dawno takiego dobrego żartu nie słyszałem. Di masz cięty dowcip. Modele postaci wyglądają wstecznie nawet do podstawowego T6. Akcje Tagowe... nie no fajnie ino ciekawe jak macie zamiar wklepać akcje  Leo/Kaz z 52 sekundy :P. Velur dzwoni do mnie że tu jakaś rewolucja a to na razie zwykły shit

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 18, 2010, 23:19:19 »
przecie tam w 52 sekundzie jest tylko 5 ciosów, co tam trudnego?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2010, 23:22:45 »
Pięć elektronów to tylko pięć ciosów, co w tym trudnego? ;p

Przepraszam Liberti, nie grałem w taga i nie wiedziałem że postacie na wejściu mogą już odpalać jakieś ciosy ;[

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2010, 23:32:56 »
Wybicie z boka, cios z B!jednocześni klepiesz tag i wave z elektronem,zaraz potem  wciskasz kulasy od leo,i klepiesz też jednocześnie TGF nie no spoko. Mam tylko nadzieje że system rozpozna że robisz kolejny cios inną postacią, albo są jakieś dedykowane comba bo jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić że połowę rzeczy wciskasz "za ekranem" Liber.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2010, 23:55:09 »
Dante, 2 pierwsze ciosy banalne, po boundzie jest tyle czasu że można zrobić wdewgf a tutaj jest zwykły wgf z przedłużonym CD czyli f,n,d, D/F,+2 (o ile czegoś w mechanice nie dodali typu auto dash przy ewgf'ie z taga, jako że takiego czegoś w poprzednich tekkenach nie można wykonać z ewgf'em). Więc skoro jest tyle czasu to nie będzie problemem zrobić dewgf'a który jest zawsze szybszy. Podobnie jest z tgf'em, widać że było jeszcze sporo czasu bo postać nawet nie spadła na ziemię. Reszta to w miarę szybkie klikanie tego tag buttona ale to nie będzie problemem bo z czasem to wejdzie w nawyk i stanie się to czymś naturalnym. Nie wiem, grałem swego czasu sporo w doa2/3 gdzie normą były juggle z 4 zmianami nawet w casualowym graniu, gdzie te zmiany odbywały się duzo szybciej i trzeba było kontynuować combosy dużo szybciej jak tu, a doa nigdy nie było grą wymagającą jakiejś zręczności w palcach.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 19, 2010, 00:39:34 »
A może by ułatwić grę nowicjuszom zmienią notację elektrona na samo df2 :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2010, 00:55:45 »
a nie powiedziane że ewgf przy wejściu tagowym to nie będzie coś w stylu 5,d/f+2, namko byłoby w stanie tak zrobić:g

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2010, 01:15:00 »
Kuni ;) Jin ma swój styl z T6.
Te napisy za nim, mogą być mylące, ale to chodzi o ten hype, że spodziewasz się kolejnego tekkena a tu nagle "secret Technique" i wybiega Asuka robiąc jakąś tagową akcję, a wszyscy kisiel bo już wtedy wiadomo, że secret technique=tag ;D

Te tagowe juggle gdzie dwie postacie atakują po kolei, mogą być efektowne, aczkolwiek za dużo dymu na ekranie.
Swoją drogą, ciekawe czy ten koleś o posturze Kazuyi, włosami Yuri i wąsikiem Dudleya okaże się kolejnym zaginionym z Mishima family. Skubańcy mają potomków na całym globie.