Autor Wątek: Spotkanie u Yuna  (Przeczytany 6028 razy)

Cisu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Feat Wrath of God
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Opole
Spotkanie u Yuna
« dnia: Sierpień 04, 2011, 17:43:43 »
Witam wszystkich chciałem podsumować spotkanie granie i chlanie u Yun'a który zawitał do nas prosto z Holandii, Także zacznę od tego że byłem zachwycony jak zobaczyłem delikatnie podpitego Trawę czekającego ze swoją piękną kobietą na stacji, co mnie zdziwiło to że trawa jak kameleon zmienił kolor włosów na B L O N D!!! tłumacząc się " Miały być pasemka!" wyszedł jak krowa z reklamy z łaciatego, poczym udaliśmy się do najbliszego alkopoju czyli żabęcji :) po szybkim udaliśmy się do Yun'a gdzie konsola i Tekken były już rozgrzane... czym prędzej trawa musiał udać się po wódkę! wiadomo alkohol i w oczekiwaniu na najbardziej skillowego gracza Komandosa :) próbowaliśmy jak najwięcej osób zorganizować ale większość nie miała czasu Matt itp... i KBB który w podziękowaniu za zaproszenie na granie napisał żeby nie dzwonić po niego i nie pisać, co uwzględnił już pisząc na shoutboxie, także informacja dla innych żeby nie zapraszać bo kolega woli samotność... wystarczyło powiadomić  SMS'em a nie na forum pisać ;p ale pomijając ten fakt świetnie bawiłem się przyskillowałęm i wytrzeźwieałem w końcu co dobre szybko się kończy podziękowania dla was:

Yun - za gościnę, za jana BOB'a ;p Ćwicz marduna

SSJ Trawa - wóda, grzana i zacznij grać w tą grę ;p Practice nie mięczy

Komandos - za to że dawałeś mi i Yunowi powygrywać :) jesteś gość dalej jań Julką ;p poznałem ci troche i w porządku z ciebie ziomek pozdro :) ( Ogarnij sandrę ;p ) zastanów się czy nie chcesz walczyć w klatkach MMA bo zawodnik z ciebie :)

Ania - za to że byłaś jedyną płcią przeciwną nie grałaś ale chlałaś takich kobiet nam trzeba!!!

Sandra - Komandos to twoja Liga, nie zmarnuj chłopaka ;]

mało osób ale fajne grono :)
oke pozdro dla wszystkich i do następnego. tyle odemnie

Trawsko

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • (Tr)lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: TrawaTheFUHRERpl
  • Skąd: Zabrze
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2011, 17:58:45 »
Cisu tys tez jest trollitos nie do okreslenia :D Ty bys sie nadawal na zawody w oproznianiu roznych artykołow nie koniecznie dostepnych w sklepach :p Powiem tak atmosfera swietna - ekipa tez tylko szkoda ze w shucie byla notka ze mamy dac ów KBB spokoj bo chcesz tu byc mily - zapraszasz czlowieka na granie zeby milo spedzic atmosfere , posiedziec pograc , pogadac , napic sie a tu takie podziekowanie ze mamy mu dac spokoj , w dodatku jeszcze placze ze mam mu oddac dyche - czlowieku mialem ja dla ciebie i dal bym ci ja , przeciez nie oszukam cie na 10 zl :/ za kogo mnie masz , a takie cos tez na privie powinienes zalatwiac a nie przez forum ... Moze napisz jeszcze skarge do papieza rozumiesz bo moze byc malo ... Ogolem bylo milo i ok a co do KBB jeszcze prponuje wam ludzie nie zapraszajcie go bo i tak nie przyjedzie i jeszcze was rozumiecie zjebie za to ze go zapraszacie :D JA jako Ken Masters w new desginie mowie wam ze impreza byla przednia ale malo czasu ... bedzie cos wiadomo to dam znac - nie dlugo cos na firerowce u mnie zrobie jako pozegnanie z bronia bo maja mnie przenosic i nie wiem jak bedzie ma dalsza egzystencja wygladac , oczekujcie wiado ode mnie :D i tylko sierpien :p ... POZDRO FOR ALL ... (no prawie dla wszystkich :D)

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2011, 18:02:34 »
KBB który w podziękowaniu za zaproszenie na granie napisał żeby nie dzwonić po niego i nie pisać, co uwzględnił już pisząc na shoutboxie, także informacja dla innych żeby nie zapraszać bo kolega woli samotność... wystarczyło powiadomić  SMS'em a nie na forum pisać
Informowałem sms'em. Tak dla jasności.


@Trawa
Ja mam ostre kryterium odnośnie tego, do kogo pojadę, do kogo nie. Komandos nie wspominał, że jestem na garnuszku rodziców? Dziwne, miałem wrażenie, że lubi się tym afiszować. Co do dychy, pożyczyłem, bo chciałem być w porządku, będziesz miał, oddasz, ja nie widzę problemu, to tylko dziesięć złotych, chillout.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 18:06:39 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:27:21 »
eee....yyy....Mam tylko pytanie, w jakim celu został założony ten temat? może ja też zacznę zakładać tematy jak to we dwóch ze Snejkiem sobie graliśmy....?

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:43:33 »
Poczekaj Pitrex z tym tematem aż przyjadę do Gdańśka. Opiszesz jak sie swietnie bawilismy i poszlismy tam gdzie są te wydmy
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:44:50 »
Ja tez chce nad morze ; (
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:49:12 »
Koniecznie opiszcie też dupeczki.

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:49:53 »
Poczekaj Pitrex z tym tematem aż przyjadę do Gdańśka. Opiszesz jak sie swietnie bawilismy i poszlismy tam gdzie są te wydmy

No dokładnie i napiszę prywatę żebyście dalej naciskali guziczki, i że do następnego :D

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:51:58 »
Poczekaj Pitrex z tym tematem aż przyjadę do Gdańśka. Opiszesz jak sie swietnie bawilismy i poszlismy tam gdzie są te wydmy

No dokładnie i napiszę prywatę żebyście dalej naciskali guziczki, i że do następnego :D
Nie zapomnij o wzmiance "Snake, gz w końcu 10k w DR nabiłeś" i takie tam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 20:53:54 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:04:52 »
eee....yyy....Mam tylko pytanie, w jakim celu został założony ten temat? może ja też zacznę zakładać tematy jak to we dwóch ze Snejkiem sobie graliśmy....?

Cisu chciał się pochwalić, że miał zaszczyt ze mną pograć, to nie jest wystarczający powód? :P A tak na serio to co za różnica, nie interesuje Cię to to nie czytaj po prostu. Jest masa bezsensownych tematów na forum i nikt się nie czepia jakoś ;)

ps. podejrzewam, że Cisu był ostro najebany jak to pisał. :D

@KBB

Twoje zachowanie było poniżej wszelkiej krytyki. A to wypominanie na forum, że Trawie pożyczyłeś 10zł na wejściówkę na Turniej to już przegięcie pały.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:18:43 »
eee....yyy....Mam tylko pytanie, w jakim celu został założony ten temat? może ja też zacznę zakładać tematy jak to we dwóch ze Snejkiem sobie graliśmy....?

Cisu chciał się pochwalić, że miał zaszczyt ze mną pograć, to nie jest wystarczający powód? :P A tak na serio to co za różnica, nie interesuje Cię to to nie czytaj po prostu. Jest masa bezsensownych tematów na forum i nikt się nie czepia jakoś ;)

ps. podejrzewam, że Cisu był ostro najebany jak to pisał. :D

@KBB

Twoje zachowanie było poniżej wszelkiej krytyki. A to wypominanie na forum, że Trawie pożyczyłeś 10zł na wejściówkę na Turniej to już przegięcie pały.

Lol, no oke ale po kiego grzyba zamieszczać info o jakimś granku w turniejach i zlotach,gdzie przed owym graniem nie było nawet wzmianki o tym na forum o.O ? po co ma ktoś czytać że w parę osób się spotkaliście najebaliście i graliście.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:20:48 »
@KBB

Twoje zachowanie było poniżej wszelkiej krytyki. A to wypominanie na forum, że Trawie pożyczyłeś 10zł na wejściówkę na Turniej to już przegięcie pały.

Och, przepraszam, milordzie.
Toż to Komandos, autorytet w dziedzinie kulturalnego zachowania na forum, władca netykiet, król polszczyzny, zwraca uwagę mi, niegodziwemu gnojkowi z masą śpików pod nosem, pryszczami koło uszu, et cetera. Wybacz mi. Już nigdy więcej tak się nie zachowam. Przepraszam, zawaliłem na całej linii. Jak mogłem napisać o tych dziesięciu złotyszach? Jak to się mogło stać, naprawdę nie wiem, wybacz...

Z poważaniem
KBejbi
fade em
need dat

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 04, 2011, 21:29:07 »
Tak serio to jest coś takiego jak sub-fora teamowe - tam możecie sobie pisać o kameralnych najebkach w czterech kątach.

O ile ten temat nie służy niczemu niż dochodzeniu się o 10zł to go zamykam.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:12:02 »
Tak serio to jest coś takiego jak sub-fora teamowe - tam możecie sobie pisać o kameralnych najebkach w czterech kątach.

O ile ten temat nie służy niczemu niż dochodzeniu się o 10zł to go zamykam.

No Cisu bywa tyle na tym forum, że nie miał prawa nie wiedzieć o tym, że jest coś takiego jak sub-fora teamowe ;) I nie ma żadnego dochodzenia o 10zł, sam to oddam KBB do rąk własnych razem z odsetkami jeśli sobie jakieś naliczył.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Spotkanie u Yuna
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2011, 22:30:41 »
Regulamin obowiązuje wszystkich, niezależnie od tego jak często się tutaj logują.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.