Hyde Park > Offtopic

Geneza Waszych nicków

(1/7) > >>

Di:
No właśnie - skąd masz swoją ksywę?

JuniOr_TLT:
To może ja zacznę xD
JuniOr - zaznaczyć należy że nie tylko w środowisku tekkenowym została mi ta ksywka przyklejona. Tym którzy mnie znają długo wyjaśniać nie trzeba że to przez mój młody wygląd który nie idzie w parze z wiekiem :P z reguły "dostaję" 14 - 16 lat xD Pierwszą osobą ze środowiska tekkenowego, która użyła tego przezwiska był Gajda - czyli niejako tekkenowy dziadek. Zacząłem ja xD przezywając go "papciem Gajdą" w efekcie czego, zrewanżował się JuniOr'em który pewnie już zostanie.

Hejt:
Bluza z takowym napisem na plecach. Łaziłem w niej dobre 3 lata i się przykleiło. ;p

Wacho_VHO:
Wacho - od nazwiska, z podstawówki jeszcze :)
VHO - te trzy literki wpisałem rejestrując się na forum PE (raz, że miało być krótko i zwięźle, dwa, że na forum siedział Wacha, no i "Wacho" mogłoby się mylić), natomiast całkiem niedawno, przy wpisywania nicku na serwerze, podczas gry w TK3online, pokusiłem się o rozwinięcie tego skrótu; chwilę pomyślałem i wyszło Very Hard Opponent :P

Dadrot:
Z nicka się cieszę ponieważ jest unikalny, jestem chyba jedyna osoba w necie podpisującą sie w ten sposób, a nick? Cóż, wziął się jeszcze za czasów releasu mmo star Wars Galaxies, tam generator imienia wypluł coś takiego, mi sie spodobało i tak zostało :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej