Autor Wątek: Arcade Stick PS3/PS2/PC  (Przeczytany 5446 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 26, 2010, 13:07:28 »
Każda gałka seimitsu jest wystarczająco miękka i każda ma wystarczająco szybki angaż, dzięki któremu nie trzeba walić w gałką po ściankach. Jedynie 56 jest troszkę twardsze na balltopie ale na battopie jest ok i przynajmniej zyskuje na tym bo i szybciej centruje i ani razu mi nie odbiła w przeciwnym kierunku.
Tak czy siak jaką się nie weźmie będzie się zadowolonym.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 26, 2010, 13:08:32 »
No i na LS-33 możesz zapiąć i kwadrat i octagonal to istotne. Ja na stickach się nie znam, ale co do centrowania, mulenia, kowal wszystko ładnie i profesjonalnie zrecenzował, myślę że się na tym zna i jak nie mi to jemu można zaufać.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 26, 2010, 16:28:01 »
Ja miałem styczność z trzema stickami - LS-32, LS-56 i JLF.

Wszystkie bardzo fajne, jednak z tej trójki JLF sprawiał wrażenia najbardziej miękkiego, co pomaga w kręceniu szybkich qcf-ów. Minusem miękkości jest to, że sam musisz wiedzieć gdzie dokładnie poprowadzić sticka - nie pomoże ci w tym "feeling" gałki (bo jest tak miękki, że prawie go nie ma xD). Ja zamierzam się przesiąść na JLF niebawem, gram tylko w SF4 i wydaje mi się, że to optymalna gała w tym układzie.

LS-56 mam w szufladzie, jest nawet fajny - taki klon JLF ale trochę twardszy, chyba póki co do niego wrócę zamiast LS-32 (zanim nie zakupię JLF).

No a LS-32, którego obecnie mam w sticku jest z tej trójki najsztywniejszy, najmocniej odbija do neutrala i najbardziej "pomaga" w trafieniu w określony kierunek (jest miękki, ale na tyle twardy, że go "czuć" i głośno słychać klikanie mikroswitchy). Wrzuciłem go kiedyś do budy zamiast LS-56 bo w pewnym momencie grałem tylko "charge" i ta gała miała najbardziej wyrazisty kwadrat na ograniczniku. Sporym minusem LS-32 jest hałas, który on produkuje.

Jeszcze może trzy słowa o ograniczniku: ludzie tylko kwadrat! Octagonale i kółka to wynalazki dla ludzi z manualnym handicapem :P. Nie ma co się na tym uczyć grać, bo tylko sobie można złe nawyki wyrobić. Trzeba zacisnąć zęby, nauczyć się robić 2xqcf na kwadracie i nie kombinować z pomocnikami typu "laseczka dla dziadziusia".

Oczywiście to tylko moje opinie i są bardzo subiektywne. Tak jak napisał Liber - Tenshi, jakąkolwiek gałę japońską kupisz będziesz zadowolona.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 26, 2010, 16:30:17 »
też polecam kwadrat, jest uniwersalny i najlepszy.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

ninjaxD

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2010, 12:14:04 »
Mam pytanko który z tych sticków waszym zdaniem jest lepszy??bo chciałbym sobie zakupić ale nie bardzo wiem który:(

http://www.etokki.com/Wooden%20Korean%20stick%20PS3

http://www.etokki.com/Saulabi%204K%20PS3

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 17, 2010, 13:31:27 »
wziąłbym 1, tenshi ma coś takiego, zapytaj się jej o opinie.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Arcade Stick PS3/PS2/PC
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2010, 21:57:13 »
Mój stick jest zmodowany, więc nie jestem w stanie stwierdzić, czy ten jest dobry.
Plus drewna jest taki, że właśnie łatwo go potem modować koreańskimi częściami wyższej jakości.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."