Autor Wątek: [sprzedam] Custom AS by Wilku  (Przeczytany 2032 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
[sprzedam] Custom AS by Wilku
« dnia: Maj 07, 2011, 16:15:23 »
witam,

W przeciągu miesiąca wyjeżdżam i nie mam możliwości zabrania ze sobą mojego customa. Postanowiłem więc wystawić go na sprzedaż, w pierwszej kolejności na backdashu.
Sticzek jest poniżej na zdjęciach (zdjęcia by wilku). Jest w bardzo dobrym stanie, wszystko działa bez zarzutu. Gałka seimitsu ls-33 na octagonalu, ale w komplecie ogranicznik kwadratowy gratis. Guziki sanwy 30ki. PCB zgodne ze standardem HID - działa bezbłędnie na ps3 i pc, co do xboxa nie wiem, ale zakładam że na jakiejś przejściówce będzie śmigać. Nie ma ps buttona ale nie przeszkadza to w grze.  Kabelek długi ok 3m. Zero lagów, gra się bardzo przyjemnie. Sticzka robił nasz forumowy guru Wilku więc sprzęt najwyższej klasy. Kilka osób na forum miało okazję nim pograć, same pozytywne wrażenia. W razie pytań proszę o kontakt na priv. Cena 400zł.



if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [sprzedam] Custom AS by Wilku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2011, 12:39:23 »
Tak jak w temacie Fazzy:
wezmę za 300zł + przesyłka.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [sprzedam] Custom AS by Wilku
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2011, 10:08:10 »
uważam, że cena jest dobra
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 19:52:12 wysłana przez Dadrot »
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [sprzedam] Custom AS by Wilku
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2011, 11:43:51 »
Jedyne, co by skłaniało mnie do kupna tego sticka jest gałka Seimitsu. Wszystko inne albo jest mi obojętne, albo mi nie podchodzi.
Dlatego zainteresowałam się stickiem Quanba - on ma wszystko oprócz gałki Seimitsu. :)

Brak PS buttona to pewna niedogodność: nie można na przykład odpowiadać na wiadomości od kolesi z PSN podczas gry. No i jeszcze nie mam gwarancji, że na Xboxie będzie to chodzić idealnie.

Więc jeśli szukasz szybkiej transakcji, moja oferta jest aktualna. Jeśli chcesz sprzedać za 400zł - wtedy chowam się w cień, nie jestem taką ceną zainteresowana.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [sprzedam] Custom AS by Wilku
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2011, 16:01:27 »
Luz, ogłoszenie już nieaktualne.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [sprzedam] Custom AS by Wilku
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2011, 21:06:45 »
Super, nie mam dylematu :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."