Autor Wątek: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8  (Przeczytany 3427 razy)

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
[SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« dnia: Luty 14, 2012, 15:58:47 »
Cytat: wilku
Najlepsza gałka imo to Sanwa JLW-TM-8 (jej podróbą jest LS-32), niestety jej już się nie dostanie - szkoda.

Mam do sprzedania rzadko spotykaną gałę Sanwa JLW-TM-8 :)
Cena wywoławcza: 109zł (+ koszta przesyłki)

U mnie kupujesz zawsze:
- Bez ryzyka
- Nie czekając w nieskończoność na przesyłkę

KONTAKT
grey1984@o2.pl

« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 16:15:41 wysłana przez Grey »

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2012, 17:07:07 »
to nie wyglada na JLW tylko na j-sticka
ma grawer sanwy na switchu a JLW uzywa Omronow
mount plante jest szeroki a J-stcika dostał plate po wersji battop w standardzie US a nie JP
długosc shafta tez wskazuje na J-sticka a nie JLW

 j-stick mozna go kupic nadal i wszedzie po cenie nizszej niz JLW strikte JP
a juz na pewno nie za ta cene z dupy i jeszcze jako rare


Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2012, 17:20:54 »
w takim razie sam zostałem wprowadzony w błąd.

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2012, 18:22:43 »

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2012, 18:38:53 »
Grey jak cię kopnę ;p ... taką żeś przebitkę sobie dał że ho ho.

A co do wprowadzenia w błąd napiszę później.

Pitex tak to sanwa oryginalna ale z taką gałą to nie ugrasz jest 2 razy większa niż normalnie, shaft jest gruby i gwint bardzo duży - w zasadzie nadaje się idealnie tylko do zamontowania battopa, wtedy jest już super.

Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2012, 19:03:21 »
JLW to był model japonski i dostepny tylko w JP
wycofany 2 lata temu z rynku

z 10 lat temu ultimarc dogadał sie z nimi odnosnie produkcji zmodyfikowanej wersji ta wersja ma oznaczenie j-stick bo taka nazwe nadał Ultimarc
gała nadal jest ok bo to dalej sanwa robi ale nie moze sie rownac z pierwotna JLW bo ta działa w cholere fajniej, j-stick ma sprezyne od wersji JLW UM8 (battopa) czyli twarda i dłuzszy shaft o ponad 1cm przez co nie ma zupełnie inne parametry, ultimarc taka sobie kazał aby "niby" dało sie ja montowac w panele drewniane a skonczyło sie na tym ze do drewnianych i tak jest za krutka ( o dobry kolejny 1cm) a do metalowych za długa xDDDD. switche tez zmienił niepotrzebnie, inna zmiana to podkładki plastikowe pod łebkami srub aby nie blokowały sie na stałe i ogranicznim mozna było przekrecac. ta wersja poszła w swiat na US i euro i ma nizsza cene niz JP JLW i mozna to dostac wszedzie ponizej 20$ jak sie dobrze rozejrzysz kiedys kosztowały 16$ i był bardzo dobrymi i tanimi stikami przez co dawniej czesto je montowałem. i był to jedyny joy japonski ktore mozna było kupic bez problemu poza japonia. zawsze były okreslane jako j-sticki ("j" od japan stick) ale hype loli na sanwe i brak rozroznienia tych modeli przez wiekszosc osob skonczył sie na tym ze sporzedawcy powrocili do kodow sanwy (bo łatwiej opchnac sanwe JLW niz Ultimarc j-sticka) i teraz wprowadzaja w bład sprzedajac te zmodyfikowane wersje jako JLW-tm8

to co jest na arcade shop to dalej wersja UM8 tyle ze nałozyony balltop 45 ale baza pochodzi od UM8 a nie TM8 wiec ma znow twardsza sprezyne i nie mozna go traktowac jako pierwotnej JLW TM8


a jak ktos jest ciekaw cen to JLF w churcie 8-10$ czyli taniej niz niejedne podrobki JLFa.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 19:05:12 wysłana przez kowal »

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2012, 23:42:10 »
Dziękuje kowal za podzielenie się wiedzą, szczerze podziwiam jej zakres.
Tylko w obliczu faktu że i do drewna i do metalu gała się nie nadaje mam jedno pytanie:
i Ty takie coś ludziom w stickach montowałeś?

http://youtu.be/euVlJVtj6kg

Dla jasności napiszę że gałę od Pana z filmiku powyżej kupiła sobie Kasia do BlazeBlue, a wystawiłem bo jestem niemal pewien że ok. 200g do angażu szybko wypali jej optymizm względem joya.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 01:36:07 wysłana przez Grey »

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2012, 02:07:07 »
Katalog Sanwy na rok 2011 + 2012

obie wersje batt i ball top
Zupełnie inna baza i zupełnie inne mikroprzełączniki (w tą Sanwową "ultimarcowe" nie wejdą - terminale się nie zmieszczą)
A to że plate trochę duży nic nie szkodzi, szlifierka kątowa jak się coś nie mieści załatwia sprawę.


W/W to zdjęcia Joya Greya w innym co prawda designie (battop i grubszy shaft) ale chciałem pokazać różnicę w bazie tej "sanwy" i mikrostykach w stosunku do JLW TM (JLW UM ma identyczną) którego można zobaczyć tutaj

Skoro Sanwa robi takie i takie to ja już nie wiem.

Jeszcze jaka jest różnica w sprężynkach widać na zdjęciu poniżej - lewa JLW UM prawa JLW TM

UM pomimo iż niższa jest grubsza i sztywniejsza, może jeden zwój mniej załatwił by sprawę, ale skoro dostępne są też TM'owe to czemu się w to bawić.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 02:20:10 wysłana przez wilku »
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2012, 07:36:18 »
Dziękuje kowal za podzielenie się wiedzą, szczerze podziwiam jej zakres.
Tylko w obliczu faktu że i do drewna i do metalu gała się nie nadaje mam jedno pytanie:
i Ty takie coś ludziom w stickach montowałeś?

http://youtu.be/euVlJVtj6kg

Dla jasności napiszę że gałę od Pana z filmiku powyżej kupiła sobie Kasia do BlazeBlue, a wystawiłem bo jestem niemal pewien że ok. 200g do angażu szybko wypali jej optymizm względem joya.
sry ale patrz co czytasz
panel drewniany to panel 18mm w domsyle a metalowy do 6mm. joy mozna zamontowac w kazdym panelu ale drewniany nadal trzeba frezowac a pod metalowy dawac dystanse i jest z  tym duzo roboty
juz pomijajac ta cherezje o 200g co ja strezliłes w ogole wiesz ile to jest a ile srednio maja inne? to po co piszesz ze komus 200g reke urwie, jak dla kogos 200g to za duzo to niech na pake idzie. po prostu stwierdzenia ludzi od tekkena co całe zycie przegrali na padzie mnie osłabiaja.  zreszta j-stick i tak jest nadal najlepiej wykonana jakosciowo gała bo dalej bazuje na JLW.

jak dla mnie przycwaniaczyłes w pierwszym poscie dostajac cos okazyjnie a teraz prubujac to sprzedac za wyzsza cene niz mozna nabyc nowke pod pretekstem rare o ktorym cos tam słyszałes ale nie wiesz gdzie i w ktorym kosciele.
kupiłes nie podszedł ci to sprzedaj ale nie proboj zarobic wciskajac kit.

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2012, 08:49:18 »
Średnio inne gały na których grywam mają 170g - JLF/LS-32
Mnie ręka po 30 min. ćwiczenia wave na LS-56 z ok. 200g bolała - nie wiem, może Ty masz bardziej wyrobioną od machania.

Jak widać wiesz najlepiej jak było... ^^
choć z jednym trafiłeś - moja kobieta znalazła unikatową gałę na allegro, znając jej zapał do poważniejszego grania postanowiłem puścić JLW dalej z zyskiem.

Pozwól że też pobawię się w mistrza dedukcji...
Twój klient postanowił odsprzedać nie używany już sprzęt (by się nie marnował tylko komuś służył) made by kowal na Allegro.
Wystawił go pod taką nazwą jaką podał mu sprzedający (zgadnij kto - Ty ^^) , na gałę natrafiła Kasia i widząc okazje natychmiast kupiła.
Pech chciał że Allegrowicz to przesympatyczny kolo więc sobie trochę z Kasią popisali.
Z rozmów jasno wynikło że wiedzy jako takiej w temacie nie ma zbyt dużej za to nadrabia dobrodusznością.
A takim ludziom łatwo wciska się kity co nie?

Suma Sumarum zjechałeś w tym temacie od stóp do głów własną gałę i własne kłamstwo popełnione lata wstecz.
Taka Karma kowalu.



Wystawiłem to co kupiłem, nikogo oszukać nie miałem zamiaru, brzydzę się kłamstwem w handlu, dlatego posądzanie mnie o próbę oszustwa jest równie krzywdzące co irytujące.

Ps. Polecam wszystkim ogrzewacze żelowe do rąk - zaj...sprawa na zimowe turnieje, tym bardziej jak latasz na dwór fajczyć.
Chiński wkrętak 30in1 też polecam :P
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 10:01:46 wysłana przez Grey »

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2012, 17:50:11 »
gala to to jest JLW bo jets na jego bazie, ale nie jest to wersja japonska o czym pisze wyraznie w moich recach na stronie. wersja US/Euro jest nazywana j-stikiem. gosc wiedzial co bral bo sprzet byl z ultimarca razem z iapaciem i trackiem i przyciskami. i nigdy tutaj w pl nie sprzedalem nikomu wersji jp z prostej przyczyny jest droga i ciezka 2 jlw w paczce waza wiecej niz 3 jlf
z tym co napisal DAX na ed to sprzedal ja za 50zl  ty ja wystawiasz za ponad drugie tyle i twierdzac ze jest  modelem JP
zjechalem nie kazdego tylko ciebie bo ewidentnie szukasz frajera ktory za to przeplaci, bo za ta kase to kupi nowke wraz z kosztami wysylki a nawet mu zostanie
i nie rznij glupa bo i wilk ci to samo wypomnial

dla mnie jestes lolem i tyle w temacie

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2012, 21:49:53 »
Ogólnie wypierdolił bym wszystkie posty niezwiązane z transakcją, taka zasada jak ktoś chętny kupna to się odezwie jak nie to nie komentuje a jak się za to zabiera to rzetelnie.
taki filmik, ku przypomnieniu bym tutaj zapodał, autorstwa niejakiego brzydkiego buraka
http://www.youtube.com/watch?v=OrI81ktqOFY
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [SPRZEDAM] Sanwa JLW—TM—8
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2012, 03:33:12 »
Mimo ofert kupna, gała zostanie u mnie.
Zobaczymy czy po zmianie shafta, switchy, sprężyny ma szansę śmigać jak JAP JLW-TM-8 :)
Temat do zamknięcia.