Autor Wątek: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin  (Przeczytany 3482 razy)

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« dnia: Czerwiec 20, 2014, 20:18:48 »
Witam.
W imieniu TLT jak i Insert Coin zapraszam wszystkich na mini turniej.
Odbędzie się on w Łodzi w lokalu Insert Coin - ul.Próchnika 16 dnia 12,07,14
Pomysł turnieju pojawił się wczoraj a to z powodu całkiem sporej grupy graczy którzy zjeżdżają do Łodzi na sparringi a także raczyć swe paczały moim zakładem z Byfym.

Zasady standardowe.
Wpisowe to 15 zł - nagrody dzielimy procentowo 50%, 30%, 20%.
Postaram się załatwić zniżkę na nocleg w Syrence.

Okazja jest o tyle zaj**ista o ile pamiętacie że Manieq ma urodzinki.

Do zobaczenia na miejscu!

#Edit - poprawiliśmy datę turnieju!
#Edit2 - ruszyły zapisy

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/815152505170898/?context=create&source=49
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2014, 01:20:13 wysłana przez JuniOr »

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Kaziu

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: KaziuJumper
  • Skąd: łódzkie
Odp: Hard Łdz Tournament - 07,11,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2014, 21:10:59 »
a ile gdzieś za ten nocleg by było, i możliwe że mógłbym wziąć z sobą dwie konsole ; d

DevilManiek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2014, 12:20:55 »
W co ten turniej?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2014, 12:50:21 »
Teczken tag tournament 2.

ernestus2001

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: warszawa
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2014, 19:35:56 »
Hej. Przez pomyłkę wybieram się do Łodzi jutro 05.07.2014 o 10:00 na miejscu będę.  Pomyliłem Łobez z łodzią :) plan gry - tekken tag 2. Czy jest ktoś chętny pograć w tym czasie? Jeżeli nie będzie chętnych to wycieczkę anuluje... najlepiej szybki kontakt przez komórkę, bo to juz zaraz... 501 600 227. Pozdrawiam Pawel

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2014, 22:06:24 »
Hej. Przez pomyłkę wybieram się do Łodzi jutro 05.07.2014 o 10:00 na miejscu będę.  Pomyliłem Łobez z łodzią :) plan gry - tekken tag 2. Czy jest ktoś chętny pograć w tym czasie? Jeżeli nie będzie chętnych to wycieczkę anuluje... najlepiej szybki kontakt przez komórkę, bo to juz zaraz... 501 600 227. Pozdrawiam Pawel

gold

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2014, 08:34:11 »
Nasza ekipa ze śląska będzie dzisiaj koło godziny 17. Jakby ktoś chciał pograć to zapraszamy - mój tel. 881495535.

Pozdro

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2014, 22:12:03 »
Party Hard'y :rejwy:

Właśnie wróciłem na chatę , jestem mega wykończony ale sie opłacało mega turniej kogo nie było niech żałuje;p

to lecimy z koksem:

Adaś, Nevan, Bart- chamy,zboczeńcy,alkoholicy-bracia i wspaniali ludzie. Mega wyprawa dzięks za wszystko podróż trochę długa ale dotarliśmy do celu. Dawno sie tak nie uśmiałem spaliłem z 3 kg;p
-Nevan- siostry dalej w formie;) dzięki za podwózkę i kolana/łokcie na klatę podczas snu xD dawno się nie widzielismy zmiana jak najbardziej na + 10/10 szacun za wytrzymałość;)
-Adaś- dzięki za wsparcie podczas turniej głaskanko po głowie i propsy;p szkoda ,że nie pograliśmy więcej ale na pewno wpadne w najbliższym czasie, dobrze ,że nie widziałeś moich późniejszych gier bo by była potylica;p forma jest talony świeciły jak bartowi oczy podczas patrzenia na pyszotke;p później już niestety było widać zmęczenie + % ;p
Bart- chamie i prostaku ;p ooo stary dobrze ,że pojechałem było wyśmienicie dużo by było pisać śmiechuuuu w hooj nasze walki na ki charge, akcje na zapleczu, upijanie mańka, przebieranki w pijanych lekarzy,kiblowe sms'y mega pozytywnie było , ruchaczu ty nie dobry;p koffciam was;p mam nadzieję ,że wasza podróż z gajdą zakończy sie szybko i nie pojedziecie do Brazyli;p Moglismy wybic jednak na miasto o 5 ale wiem ,że skończyło by się to gorzej niz kac vegas;p
-Junior,Maniek,Dante- propsy za turniej i przywitanie nas, dzięki było zajebiście;) bar zacny , miejscówka za barem wspaniała ooo taaaa vip room op;p Maniek zniszczyłeś mnie w piątek nie wiem jak wstałeś do roboty jesteś cyborgiem;p Dante gratsy za poprowadzenie turnieju i ogarnianie wszystkiego , sorrki za lamienie ale grałem juz na auto pilocie nie wiedziałem co się dzieje, trochę więcej pewności siebie naprawdę dobre chinki musisz czasami więcej przylamic po grasz mega stylówke;) Juniorek no buziaczki na pocieszenie po walce z Byfyj'em;*
- Byfyj skład xD- ByFyj jesteś mega pozytywną osobą ,gratsy za wygraną, dzięks za spary,pogaduszki i propsy+ napitek ;* Zuum, dzięks za spary i pogawędki trochę więcej wiary w siebie grasz naprawdę zacnie;) Sorrki ale zapomniałem ksywke ziomka który po spotkaniu w pokoju Kolumbijskiego szefa mafii (Muflona) powstał jak feniks;p dzięks za spary człowieniu+ dobre brechty. Młody szkoda ,że więcej nie pograliśmy dobra chinka i Paulina;) nasz wypad na ,miasto zniszczył dawno sie tak nie usmiałem , molismy wziąc jednak udział w tym, pokazie tanecznym , bart na 100% pokazałby klasę. Byfyj/Bart pamietajcie za rok kolejne Sex Factor musimy się zgłosić;p
-Caradolph - dobry skill człowieniu;) Szkoda ,że nie pogralismy przed stanem zombie;p Zniszczyłeś mnie sorrki za lamienie ale już nie myślałem mam nadzieję ,że będziesz częściej jeździł na turnieje bo grasz naprawdę ,, z głową";)grats
- Muflon- sexu rano nie było ale Ci wybaczam;p Twój offens rozjebał mi psychę nie mam pojęcia jak grać na tego starego zgreda ale obiecuje specjalnie dla Ciebie od dzisiaj 3 godziny praktikera ze starym dziadem;p Dobre gry ;) pokój z hasłem : Okoń poniszczył;p
-Devil - o stary forma jest dalej uświadomiłeś mi ,że sam manual + znanie frame daty to nie wszystko;) Dzięki za rady - rozjebanie psychiki przeciwnika mind game,przyzwyczajenie go do czegoś żeby później zagrać coś całkiem innego xD ,pokazanie mu ,że jesteś dużo lepszy i na końcu zniszczenie go to już wyższa szkoła aka Korea;) dzięki za grę + naprawdę miłe słowa;)
-Hollow - dzieki za małe sparry szkoda ,że dłużej nie pograliśmy,sorrki za lamienie na Twoja Krychę i ZAfine ale kompletnie nie wiedziałem co się dzieje na ekranie nie znam frame daty tych postaci , ani ciosków;p Naprawdę grasz wyśmienicie;) życzę szybkiego powrotu do zdrowia;)

Sorry jeżeli kogoś nie wymieniłem h mi za to w dupe idę spać bo padam z nóg papatki całuski do następnego może jednak kupię konsolę i zacznę znowu grać;) Jeszcze raz dziękuję Łodzianą za naprawdę wspaniały turniej świętną atmosferę itp itd :* jęzeli popełniłem jakięś błędy i literówki nie bijcie ledwo co żyję sorrki;p

btw:

specjalne podziękowanie dla Pyszotki- jesteś wysmienita ten kto Cie nie pił niechaj żałuje;p

Byfyj

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Skąd: z krocza
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2014, 10:07:56 »
Elo     tez jestem jeszcze wyjebany jak koń po westernie .Chciałbym podziekowac wszystkim za mega melanz w rytmie Tekkena . Benek  mega skill serio byłem z tomcze w szoku  to kolega który powstał jak feniks hehe  .Bart i Benek   powiniscie kabaret załozyc  lub  stacje radiowa załozyc Lachane FM .THX for All  i do nastepnego Pozdro

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: Hard Łdz Tournament - 12,07,14 - Insert Coin
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 14, 2014, 17:05:33 »
Witam wszystkich.

Wspaniali młodzi ludzie o kryształowych sercach  :4d: dziękuje wam za przybycie. Bez was nie było by tak wspaniałego eventu. To zawsze wy tworzycie ten nie zapomniany klimat :king:. Mam nadzieję że się podobało. Co dalej.. Miało być bez obsuw ale dwóch napinaczy koniecznie chciało grać MM na początku, jak się skończyło każdy wie ( Junior od soboty masz miano pałki do bicia :poke: ). Dalej, grupy i fighty w DE ( Gajda i muflon :jester:), a w między czasie strumieniami lała się u co po niektórych Pychotka i browarek. Skończyło się jak każdy mógł się spodziewać wygraną Devila ( Gratsy :). Całe podium dało radę Muflon i Nevan, mecz o wyjście z LB.. . Mam nadzieję że Maniek wrzuci w miare szybko te walki.

Prywata:
Gajda,Bart- Stare mordki nie rdzewieją :ejchlopaki: jak zawsze nie zastąpieni. ( wykład Barta na temat onomatopei do słowa fap :D ). Gajda Jeżeli to czytasz to Good Fight .
 Nevan- Szacun za to co pokazałeś na tym turnieju. Skupiony niczym ważka, na prawdę Good Job
Muflon- Bez zmian jedziesz do przodu z formą :)
Devilek- martwie się że nie masz już z kim przegrać w tym Kraju:/ A ćwicz wiele bo cała PL scena trzyma za Ciebie Kciuki .
Byfyj, Kamil- miło było was poznać na offlinie ;) Kamil zagramy innym razem ;)
Kaziu- widzę że forma rośnie :) Tak trzymać ( następnym razem nie podkładaj się tak Muflonowi ;)
Benek- Dzięki za te walki, było ok. Ja robiłem  błędy, Ty karałeś. Chciałbym mieć taki tryb auto:)
Trawa- CZłowieku serce ty moje. Dzięki za grę i pogaduchy. I powodzenia na egzaminie ;)
Młody- Nawet nie wiesz jak srałem w gacie na tego Paula;) Jak zawsze miło Cię widzieć i pogadać ( fajnie się denerwujecie Ty i maniek :D )
Velurian- no znowu z Kaziem ? Musisz stanowczo mniej pić na turniejach ;)
Maniek i Tiny- Moje dwa UMvC nerdy dziękuje za sprzęt i pomoc  i pogaduchy.
Junior- :poke:za tego MM i vanquish :potter2:.
Insert Coin- Dzięki za miejscówkę i pomoc we wszystkim.

Pozdro dla wszystkich pozostałych o których zapomniałem lub nie wspomniałem ( oddacie mi przy kolejnej okazji ). I jeszcze raz dziękuje wam, wspaniałym graczom ,którzy nie czuli trwogi przed stanięciem w szranki z samym Diabłem :paladin: Do zobaczenia na kolejnej edycji .. może teraz soft ŁDZ ?

PS.
Gdzie się podziała Warszawa ? Ciepłe łapcie i fajka ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2014, 17:07:18 wysłana przez dante84 »