Autor Wątek: Design postaci w przyszłej części  (Przeczytany 2142 razy)

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Design postaci w przyszłej części
« dnia: Maj 08, 2013, 14:17:39 »
Jakie macie pomysły na wygląd postaci w nowym SC jeśli KIEDYKOLWIEK wyjdzie takowy?

Moje osobiste sugestie i pomysły:

Siegfried - troszkę starszy niż w 5tce, z delikatnym zarostem, rozwiane włosy. Fajnie by wyglądał z masywnym hełmem na głowie który zakrywałby mu twarz ale odsłaniał blond włosy, pamiętam jak mi się podobał jego drugi kostium w Soul Edgu. Dzierżyłby oczywiście swój wielki Requiem. Dużo symboli na zbroji, może z orłem albo lwem. Zbroja srebrno-biała, może jakiś płaszczyk.

Ivy - Dalej bardzo dojrzała, więcej biżuterii złotej i całkowicie białe włosy. Chciałbym żeby miała na sobie takie ciemno fioletowe body zakrywające dużo ciała i całkowicie piersi. Obcasy ze złotym podbiciem, fajnie by też wyglądał bluszcz czerwony na nogach, pasowałby do jej pseudonimu. Design Valentine'a mogliby tez zmienić bo się nudzi powoli. Może jej sławna rękawica teraz mogłaby byc w kształcie węża.

Cervantes - Stary pirat, z szeroką siwą brodą i włosami schowanymi za zniszczonym kapeluszem pirackim z czaszką na nim. Ogólnie mógłby jego strój mieć kolor ciemno brązowy albo czarny jak w pierwszym SC. Pistolet i Soul Edge z emblematami morskimi - smoki, ryby, kraken. Mógłby mieć szramę jakąś przez oko, jak pirat po przejściach. Może troszkę kolorów ciemnej zieleni na ubraniu, w końcu jest nieumarłym.

Taki - tak, Taki, bo nienawidzę tej małej naruto ninjy Natsu ;/ Fajnie sie nia gra ale nie umywa sie designem do "starej" dobrej Taki. Chciałbym żeby była znowu niebieska jak w 3ce. Oczywiscie obcisly stroj ale moze z czerwonymi pasami na nim na przykład. Jakieś szale mogłaby miec, koszule jakas dłuższą , znaki demonów na ochraniaczach lub samym stroju. Broń ta co miała ale może dłuższa lub takie fajne sztylety sai jak miał Rafaello z Żółwi Ninja :P

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Design postaci w przyszłej części
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2013, 15:08:42 »
Ja bym chciał więcej bishów, jeden AlphaPat to za mało :(

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Design postaci w przyszłej części
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2013, 15:09:40 »
Balrog by w sumie pasował w tym systemie, nie?

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Design postaci w przyszłej części
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2013, 18:43:35 »
W sumie to Balrog nie za bardzo by pasował ale jesłi juz mówimy o czarnoskórych postaciach to cieszyłbym się z powrotu Zasalamela albo zamiast niego jakiejś czernej laski z kosą, nie widziałem jeszcze takiej w żadnej z bijatyk. Alpha Pat był nudniejszy od "standardowej" wersji synka Sophitii :P