Ankieta

BlazBlue
8 (18.2%)
Marvel vs Capcom 2
5 (11.4%)
3rd Strike
16 (36.4%)
Guilty Gear AC+
10 (22.7%)
Capcom vs Snk 2
5 (11.4%)

Głosów w sumie: 40

Autor Wątek: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]  (Przeczytany 78419 razy)

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 26, 2010, 20:50:53 »
Jeszcze na koniec, Bursy są 4fun i tak zostanie. Dla mnie zloty biją turnieje, koniec.

Racja na turniejach się spina człowiek i wychodzi czasem babol. 4Fun jest najlepiej.

Dopisać mnie do obecnie organizowanej - będę wraz ze sprzętem.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 26, 2010, 21:54:07 »
Panowie, nie sikać mi tutaj!
Nikt tu nie sika, nie ma za zle ze wygral i w jakim stylu gral.

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 28, 2010, 22:22:35 »
Parę dni temu dostałem filmiki od kosmo, więc wrzucam all z gierek, co było nagrywane kamerką właściciela. :)

Super Street Fighter 4:
http://www.youtube.com/watch?v=r1rBf3rfFAg
Apolon(Balrog, DeeJay) vs krill(Chun Li) [Winner Bracket Semi-Final]

http://www.youtube.com/watch?v=s60yU__kGo8
Zyleta(Dhalsim) vs Snake(Rufus) [Grand Final]

http://www.youtube.com/watch?v=ZmiOgvO5NeE
Kaczilla(E.Honda) vs Snake(Rufus) [Loser Bracket Semi-Final] Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=kN-enqK5xs8
Kaczilla(E.Honda) vs Snake(Rufus) [Loser Bracket Semi-Final] Part 2

Guilty Gear XX Accent Core+:
http://www.youtube.com/watch?v=7eTZj92o7m4
Koji(Ky) vs Cieslak(Faust) [Loser Bracket Final]

http://www.youtube.com/watch?v=I4sZRRMMVY8
Koji(Ky) vs Pro8e(Slayer) [Winner Bracket Semi-Final]

http://www.youtube.com/watch?v=IzVruDZAAdU
Pro8e(Slayer) vs Cieslak(Faust) [Grand Final] Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=j25UkIgPLX8
Pro8e(Slayer) vs Cieslak(Faust) [Grand Final] Part 2

I to by było na tyle z mojej strony. :P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 28, 2010, 22:38:41 »
Więc nikt nie nagrywał walk Krill vs ja i Slide vs ja? :[

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 28, 2010, 22:43:47 »
ja mam chyba od kosmo walki niedługo wrzuce, tylko płyty przejrzę

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 29, 2010, 07:35:27 »
Ja pamiętam, że nagrywane były moje walki
- Ja vs. Kaczilla
- Ja vs. Apolon
- Ja vs. Snake

Prosiłbym o wrzucenie tych walk ^^

Lucas wysłałeś nam płytę? :P to wrzucę sam :P

Lucas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Saculris
  • PSN ID: Saculris
  • Skąd: Grudzidz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 29, 2010, 22:05:06 »
Ku**a sory, nie bylo mnie ostatnio w chacie, mialem dac znac ze wysle dopiero w przyszlym tygodniu, chyba ze mam po prostu na YT wrzucic??

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 30, 2010, 05:58:24 »
wyslij :)

Lucas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Saculris
  • PSN ID: Saculris
  • Skąd: Grudzidz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #443 dnia: Lipiec 30, 2010, 10:17:35 »
Spoko, watpisz ze potrafie wrzucic film na YT, wysylam w poniedzialek.

TheStormIsOver

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka Hamtaro
    • Zobacz profil
    • Jak się bawić, to się bawić...
  • Skąd: Miami Beach Marina
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #444 dnia: Lipiec 31, 2010, 20:17:57 »
Witajcie.
Dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale. Ostatnio jak wiecie dużo się u mnie dzieje i dużo planów jest do zrealizowania. Sam zastanawiam się czy kiedykolwiek będę miał czas na granie więc potraktowałem tą imprezę jako pożegnalną aby zrobić sobie wielką przerwę w graniu. Zastanawiam się jeszcze nad tym Poznaniem ale decyzję podejmę na końcu i nie chcę niczego obiecywać. Wstępnie chciałem bardzo podziękować za te wszystkie wspólne chwile i to że miałem okazje poznać wiele wspaniałych ludzi. Jest to naprawdę niesamowite przeżycie którego nigdy nie zapomnę. Obojętnie gdzie będę zawsze jest co wspominać. Może przejdę do prywaty bo jest o czym pisać.

Cieślak - stary podziwiam to co robisz i podziwiam to że jesteś taki jaki jesteś. Dzięki wielkie za zorganizowanie tak pięknych eventów które są już kultowe o czym może większość nie wie. Klimat atmosfera i organizacja jak zawsze na super poziomie powodują że ludzie naprawdę coraz liczniej przyjeżdżają do włocławka. Wcześniej było popularyzowanie GG teraz wielki come back i otwarcie sie na SF i imprezę pod znakiem tej gry. Dla mnie zawsze Włocławek będzie się kojarzył z Guilty Gearem i tą pasją która trwa do dnia dzisiejszego. Stary wiedz ze szanuję to co robisz i obyś robił to dalej z takim zapałem jak do tej pory. Wielkie dzięki za wszystko na pewno się jeszcze zobaczymy i powspominamy stare czasy.

Lucas, Bell, Olek, Seishin (ekipa z Grudziądza) - Chłopaki jesteście fenomenem. Wymiatacie po całości super poziom w GG i zamiłowanie do streeta sprawiają że nie mogę o was zapomnieć i zazdroszczę wam takiej zgranej ekipy. Lucas powiem szczerze że przez ostatnie lata przekonałem się do Ciebie jako do zajebistego kolesia a musisz wiedzieć że na początku nie przepadałem za Twoją osobą z niewiadomych względów. Ale ja tak mam że moje pozory często mylą. Mam nadzieję że nie uraziłem. Bellevar chłopie dla Ciebie szacun za to że jesteś wojownikiem nie tylko w GG ale i w życiu. Wiem co czujesz i powiem Ci że nie warto się poddawać i walczyć do końca. Seishin kolejny gość za którym tęsknię bo gdzieś tam utknąłeś w tych jednostkach specjalnych :) brakuje mi rozmów ale myślę ze się spotkamy. Olek szkoda ze nie pogadaliśmy na tej bursie a okazja była ale to ja dupy dałem, dobry z Ciebie człowiek i fan tych elektronicznych gitar, tak trzymaj.

TasTer i Kaczilla - zależało mi bardzo na tym aby z wami trochę posiedzieć pograć i porozmawiać. Super z was ludzie i dobrzy gracze. Kaczka ten Honda to niezły taran lepiej zostań przy nim a zawsze będziesz zajmował czołowe miejsca w takich turach w Polsce. Gratulacje za zasłużone czołowe miejsce. Tas dzięki za to że uświadomiłeś mi smaczki w streeta Ablem. W Twoich rękach to prawdziwy killer a i Ibuki tez da się podobać. Chętnie pomogę w sprawie tego faq do Abla ciekawi mnie jaki będzie efekt końcowy. A no i przyznaję rację Twój Abel to jest najlepszy w Polsce nie mam wątpliwości. Może po paru latach zagramy jakieś mirrory i pewnie znowu zaskoczysz mnie czymś nowym. Dzieki chłopaki że jesteście.

Slide i Kris - dla was to mam brak słów. Ludzie ze stolicy Guilty Geara którzy zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach w Wielkopolsce i wrócili w wielkim stylu ze skillem w streeta nowymi pomysłami, portalem oraz zapałem w to że jednak można coś ruszyć ze sceną w Polsce. Slide stary podziwiam Cię za to że potrafisz pokazać profesjonalizm w tym co robisz co udowodniłeś nie raz organizując już kultowy Revolution. Jesteś super człowiekiem do wszystkiego i mam do Ciebie szacunek. Nie zapomniałem także o braciaku. Kris dziękuje za szanse abym mógł wypowiedzieć się i dorzucić swoje 5 groszy przed kamerą na potrzeby tego reportażu. Mam nadzieję że to jest wielki krok aby rozkręcić scenę. Podziwiam to jaki jesteś ciągle ze świetnymi pomysłami i tą pozytywną energią. Jesteś świetnym gościem i widać że wkładasz serce w to co robisz. Dzięki chłopaki.

Vipe i Cinas - naprawdę bardzo się cieszę że was poznałem. Super rozmowy z wami były i to takie jakie lubię o życiu. Żałuję że wcześniej nie dane nam było się poznać ale zauważyłem że i wy czujecie znak uciekającego czasu i macie plany na przyszłośc. Tak trzymać. Vipe ciebie naprawdę szanuję stary zrobiłeś na mnie mega pozytywne wrażenie. Jak sobie tam siedzieliśmy przed bursą i gadaliśmy to czułem jakbyśmy sie znali lata. Bratnia dusza można tak powiedzieć. Mam nadzieję ze się jeszcze zobaczymy. Musisz mi dać koniecznie do Ciebie namiary bo takich ludzi to ze świecą szukać.

Ryu - cały czas ładujesz mnie pozytywną energią czego nigdy nie zapomnę. Równy z Ciebie gość i kiedy przyjeżdżałem na kolejne Bursy zawsze nie mogłem się doczekać rozmowy z Tobą. Cieszę się że Ci się układa z czym było różnie. Mam nadzieję że w końcu odnajdziesz szczęście i zaczniesz żyć pełnią życia. Dzięki za wszystkie rady które od Ciebie usłyszałem a które zawsze będę pamiętał.

Pitrex - stary lepiej rzuć w cholerę teczke i zacznij grać w SF. Widze potencjał i to duży szczególnie jak zaczniesz grać Dudleyem. Pogadaj i posparuj z Cieślakiem bo on naprawdę umie grac tą postacią. Wyrwij w końcu coś na imprezie a no i musimy sie też razem na taką wybrać. Pamiętaj o tym co Ci mówiłem o edukacji i zacznij sie rozwijać bo życie jest naprawdę krótkie a trzeba je wykorzystać jak najlepiej.

Snejk - przestań w końcu udowadniać całej Polsce że jesteś człowiekiem który wymiata we wszystko. Nie tędy droga. Może i masz zadatki na takiego co ogarnia większość bitej ale lepiej skup się na SF do którego masz talent co udowodniłeś na turnieju . Gratulacje za wysokie miejsce. Dzieki za zaproszenia na Twoje domowe imprezy połączone z graniem których nigdy nie zapomnę. I za to że jesteś wporzo. Nie trać zimnych nerwów kiedy odnosisz porażkę to powinno Cię uczyć jak być jeszcze lepszym.

Apolon - heh w końcu pogadaliśmy trochę i stwierdzam że mamy podobny problem nie lubimy swojej roboty ale wierzę że w przyszłości to się zmieni. Bardzo dobry boxer. Nie przejmuj się że ludzie uważają go za taniego skoro można nim ładnie grać a Ty to potrafisz. Jak tak dalej pójdzie to zaczniesz systematycznie zajmować czołowe miejsca w Polsce i kto wie może wkręcisz się w zagraniczne turnieje. Dzięki za baty ale niestety chyba nie zdążę nic na Twojego boxera wymyślić chyba ze poczekam aż się zestarzejesz:)

Krill - co tutaj dużo pisać na wstępie cieszę się że nadal jesteś na topie. Ja zawsze będę pamiętał ten klimat kiedy wraz z Ornitem Patrolem Zero mieliśmy okazję pograć w 3S. Piękne to były czasy i cieszę się że mogłem z wami wtedy być. Jesteś mega zajebistym kolesiem którego bardzo lubię. Życzę Ci abyś miał szansę sie pokazać na turniejach zagranicznych bo masz dryg do tej gry. Widzę ogromny postęp i jak porównuję go do tego jak graliśmy czasem na sieci to naprawdę jest się czym podniecać. Życzę także abyś zrealizował swoje największe marzenia oraz życiowe plany bo pewnie masz ich kilka. Kontakt zawsze będziemy mieli takich ludzi to naprawdę ciężko zapomnieć.

GKS - bardzo Cie polubiłem gdyż nastrajasz mnie pozytywnie i ładujesz mi baterie. Mówię serio. Bardzo lubię z Tobą rozmawiać chociażby o pierdołach. W pamięci utkną mi na pewno momenty kiedy graliśmy razem w kosza i ten słynny popis ze schowaniem piłki. Lepiej zacznij trochę ćwiczyć może rzeczywiście warto spróbować swoich sił w koszu bo masz talent. Co do SF no cóż nie wiem czy grasz for fun ale jeśli tak to świetnie Ci to wychodzi. Podziwiam ludzi którzy grają dyktatorem bo muszą umieć grać a Ty to potrafisz. Będzie mi brakowało tego jak fajnie można spędzać czas w Twoim towarzystwie. Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy.

Szostak - kolejny fantastyczny człowiek. Dzieki stary za spary i za super rozmowy o życiu. Nie sądziłem że jesteś takim mądrym gościem. Masz super pomysły na życie i świetne plany. Realizuj je bo jeśli człowiek stoi w miejscu to cofa się w rozwoju. Mam nadzieję że jeszcze dane nam będzie się spotkać. Mam do Ciebie szacunek za to co robisz i podziwiam Cię.

Pro8e - tak się składa że zawsze jak ja jestem w jednym miejscu Ty jakoś jesteś gdzieś indziej ale nie dziwi mnie to gdyż nie jesteś typem z którym można na spokojnie usiąść i pogadać bo wszędzie Cie pełno. Trochę tylko mieliśmy styczności na tej Bursie ale pamiętam naszą całą znajomość i były to także wspaniałe momenty. Po raz pierwszy na Revo kiedy pokazałeś mi parę rzeczy Yangiem. Potem to zainteresowanie GG no i mega skill po powrocie z Irlandii to mi najbardziej utkwiło w pamięci. Mam nadzieję ze z Twoją pomocą braciak odniesie sukces jako redaktor koszykarskiej gazetki bo widać ze coś tam się zaczęło kręcić w tym temacie. Ciesze się że miałem okazje Cie poznać.

Ekipa od Tekkena (Guardian, Tundra, VHO i jeszcze pełno wiary) - ciesze się że miałem okazję z wami pograć. Widać że ten tekken tak wam zawrócił w głowach że łapiecie każdą nadarzającą się okazje aby trochę w niego pograć. Nie jestem jakimś fanem tekkena ale was szanuję za to że interesujecie się także 2d i to z bardzo pozytywnym skutkiem. Tundra jesteś fajnym gościem naprawdę Cie polubiłem chłopaki mówią ze na Twój temat krążą legendy. Sobowtór Mariusza Pudzianowskiego ale troszkę z innej bajki. Zacząłeś dobrze przygodę ze SF ale musisz popracować nad taktyką i rytmem gry. Bo nie wystarczy puszczać kulki trzeba czegoś więcej ale wierze ze to przyjdzie z czasem. Guardian to z kolei facet o wielkim ciele i wielkim sercu. Udowadniasz że rzeczywiście rozmiar ma znaczenie. Dużo o Tobie słyszałem w świadku tekkena i znam Cie np z forum PE. Bob to fajna postać życzę CI abyś powtórzył sukces z Revo na innych turniejach. VHO bardzo Cie polubiłem. Po wirtualnych rozmowach przyszedł czas na spotkanie na żywo no i spary. bardzo ładny boxer pogadaj z Apolonem o tej postaci bo według mnie najlepiej tą postać prowadzi a jego porady na pewno się Tobie przydadzą. Jesteś bardzo w porządku i szybko się uczysz. Masz instynkt to bijatyk i jeśli tak dalej pójdzie to możesz być groźny na polskiej scenie 2d. BTW doceniam Twój talent graficzny pomyśl nad tym jako o zawodzie na przyszłość.

Koji - dla mnie ikona polskiej sceny 2d w naszym kraju. Stary podziwiam Cię za to że od początku kręciłeś się w okół 2d i chciało Ci się organizować pierwsze eventy we Włocławku. Były to świetne imprezy z klimatem może wiele ludzi tego nie pamięta ale ja nigdy nie zapomnę. Mam nadzieję że zarówno Ty jak o brat zrealizujecie swoje plany i marzenia, bo dla mnie jesteście fenomenalni i zawsze będę was miło wspominał.

Fazza, Havoc
- super żeśmy się spotkali ponownie Fazza widzę że jesteś w coraz lepszej formie i z powodzeniem rzuciłeś Gena dla Róży która jest naprawdę fajną postacią. Bardzo dobrze grasz i widzę postępy. Havoc cieszę się że miałem okazję Cie poznać, cenię Cie za to że pomimo że gen słaby TY się nie poddajesz i nadal grasz tą postacią. Jesteś sympatycznym człowiekiem i miło było pograć.

Liberty - dzięki że wpadłeś. Chciałbym abyś wiedział że jesteś jedna z nielicznych osób które podziwiam za talent do ogarnięcia wielu turniejowych gier a zwłaszcza bijatyk. Bardzo podoba mi się u Ciebie wertowanie systemu gry i frame daty praktycznie nie ma dla Ciebie tajemnic jeśli chodzi o tą dziedzinę. Chciałem Ci życzyć sukcesów w planowaniu przyszłości po informatyce.

Pit - wyjaśnione jest wszystko podczas powrotnej drobi do domu. Nie czuję do Ciebie urazy ale mam dla Ciebie radę. Zdaj prawko i zacznij realizować plany bo nie wierze ze nie masz planów. Fajne jest to co chcesz robić i jakieś pomysły na życie masz tylko je realizuj a wszystko się ułoży. A i nie przejmuj się babami tych kwiatków chodzi pełno po ziemi.

Griever - bardzo podoba mi się zapał do VF. Dla mnie to najlepsze 3d ever. Ty i Villain to ludzie których trochę szkoda bo nie ma tak naprawdę imprez które by popularyzowały tą piękną grę. Pogadaj z Cieślakiem może i on się zgodzi na to aby coś się zaczęło z tym kręcić. Przepraszam za ten tekst z Twoją lubą. Ty wiesz o co chodzi i może byłeś urażony ale potraktuj to jako kiepski żart. Powodzonka mam nadzieję że będziecie mięli gromadkę dzieciaczków.

Na koniec pozdrowienia dla Inusia, Crono. mr t, Kosmo oraz wszystkich których nie miałem okazji zapamiętać bo było ich sporo oraz dla wielkich nieobecnych jak np Fuji, Aserot, Woda, Kacik, Di, Mastashi, Manieq, ekipy z Łukowa oraz reszty ferajny.
Dzięki nigdy was nie zapomnę.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #445 dnia: Lipiec 31, 2010, 20:38:04 »
Snejk - przestań w końcu udowadniać całej Polsce że jesteś człowiekiem który wymiata we wszystko.
Wut?

Fajnych rzeczy można się o sobie dowiedzieć, lol ;]

Pitrex

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #446 dnia: Lipiec 31, 2010, 23:13:22 »
Dudley niestety poszedł w odstawkę ;/ grałem nim bardzo słabo a nawet i jeszcze słabiej (Snejk wie najlepiej) chciałem sprzedać SF'a ale spróbowałem Boxerem i jest całkiem całkiem także tego będę się trzymał :D

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:31:33 »
wszystkie walki jakie uchwyciłem już są na youtube. Lookajcie na mój post na stronie 28 tam są linki !

Lucas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Saculris
  • PSN ID: Saculris
  • Skąd: Grudzidz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 02, 2010, 18:49:59 »
Hamcio spoko, wiem ze wzbudzam skrajne emocje u ludzi, hehe ale my to juz na bunkrze sie przeciez dobrze bawilismy:) o zlocie nic pisac nie bede bo nie trzeba, chcialem tylko pozdrowic ekipe: Ryu, Hamtaro, Inu, Cieslak, Probe, Koji, Slide, Kris, Mr.T, Pit, Kosmo. Dla reszty tez pozdro, ale mniejsze, bo nie znam za bardzo.

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpień 02, 2010, 21:54:20 »
 w końcu wrzuciłeś filmiki  :) dziękować