Inne serie > King of Fighters

KOF XIV

<< < (2/4) > >>

VanDarkholme:
Ja uważam, że po prostu rushneli filmik żeby pokazać że w ogóle snk jeszcze istnieje i żyje.
Nie do końca wiadomo, czy lepiej wcale sie nie zapowiadać czy zapowiadać się chujowo, ale ja wierze, ze ostateczna wersja gry bedzie wygladala inaczej - tak samo bylo w przypadku SFV, na poczatkowych trailerach wygladalo o wiele gorzej niż teraz.
Wątpie żeby sony dozwolilo do sytuacji, zeby gra na ps4 wygladala jak 2 sklejone ze soba ps2 :+)
Czy gra będzie gejmplejowo w 3D czy nie to c**j wie, ale MOŻE sie nauczyli na bledach ze kof w 3D im slabo wychodzil dotychczas.
Ogólnie to jako fan serii się cieszę, że kof zaistnieje za rok. Narazie nie wypowiadam sie czy bedzie dobre czy nie, bo c**j wiadomo : )
Na stronie sa jeszcze miejsca na 2 trailery, moze wkrotce sie juz cos pojawi(?)

Himiteshu:
Bardzo mi się logo podoba, zwiastun wygląda bardzo meh i mam nadzieję że to wczesny build gry i że poprawią grafikę i modele itd. Grałem we wszystkie KOFy z lat 90tych i bardzo przyjemnie sie pykało, w 13 wygląda obłędnie. Mam nadzieję też że są to sprity 3D i nie jest to full 3D jak w grach KOF Impact. Pożyjemy zobaczymy, fajnie że po 5 latach coś ruszyło. Tak btw SNK kupiła jakaś chińska firma

Gargooletz:
http://www.youtube.com/watch?v=8UtzuUWN9zg

Świeżutki zwiastun z gromadką nowych postaci.

Di:
Fajny dinozaur. Mogliby zrobić kilka nowych postaci tego typu: King of SWAG, King of Thugs, King of Postmen, a finałowym bossem byłby tytułowy King of Fighters.

VanDarkholme:
Ale King jest kobietą...

A król dinożarłów to Tizoc, tylko nowy gimmick ma

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej