Inne serie > King of Fighters

KOF XIV

(1/4) > >>

Aremah:
https://www.youtube.com/watch?v=o2wU_1y3NkQ

Nie jestem fanem serii, ale jestem ciekaw, co na to fani - tym bardziej, że wstepnie wygląda jakby było w pełnym  3D (chociaż to mogą byc tylko animacje superów czy jak one tam się zwą w KOF).

Qjon:
Można podejrzewać, że gra była tworzona z myślą o urządzeniach mobile (albo endżin zbudowany do wyświetlania rzeczek na automatach pachinko :trajhard: ) bo wygląda jak rzyg.
Sony z racji tego, że chyba stara się z PS4 zrobić platformę do bijatyk (stąd też umowa o konsolową ekskluzywność SFV z Capcomem) zwietrzyło okazję, sypnęło jenami i wot - cośtam dostaniemy na stacjonarki.
Ja jestem spokojny - firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży bijatyk nie może przecież wydać słabej gry, nie?

Non:

--- Cytat: Qjon w Wrzesień 15, 2015, 16:12:28 ---Ja jestem spokojny - firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży bijatyk nie może przecież wydać słabej gry, nie?

--- Koniec cytatu ---
Ogólnie kofiki to nie są chyba słabe gry, po prostu nikt w nie nie gra... nie? :kappa:

zombi299:
Chciałoby się wierzyć, że to jest tylko dopiero early build i gra nie będzie tak wyglądać. Po prostu widocznie musieli coś pokazać na TGS. Jednak 2016 na końcu teasera odbiera tą nadzieję.

Aremah:

--- Cytat: Qjon w Wrzesień 15, 2015, 16:12:28 ---Sony z racji tego, że chyba stara się z PS4 zrobić platformę do bijatyk (stąd też umowa o konsolową ekskluzywność SFV z Capcomem) zwietrzyło okazję, sypnęło jenami i wot - cośtam dostaniemy na stacjonarki.
--- Koniec cytatu ---
To też ma być PS4 exclusive. Tylko nie wiadomo, czy exclusive exclusive, czy tak jak SFV.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej