Inne serie > King of Fighters

KOF 98

(1/3) > >>

krill:
Po dluuuugiej przerwie postanowilem powrocic do KOFa 98 i musze powiedziec, ze gra nic a nic sie nie zetarzala. Klimat, muzyka, postaci... No, jest po prostu niesamowita. Kocham te serie praktycznie na rowni ze Street Fighterem i w moim odczuciu KOF 97 (tak, 97) ma najelpszy klimat bijatykowy, jaki kiedykolwiek widzialem.

Gra ktos moze w to jeszcze? Jakie sa Wasze ulubione postaci/teamy?

Moj ulubiony team to Chris, Shermie i Yashiro - glownie ze wzgledu na watek fabularny w KOF 97, design, muzyke i forme Orochi.

W ogole oprawa dzwiekowa kazdej serii (no, moze poza 2001, bo ta byla wyjatkowo slaba) zasluguje na szczegolna uwage.

ornit:
Geese/Heidern/Iori

Nigdy nie potrafiłem w to grać, ale trochę czasu spędziłem przy 98 UM bijąc się z Nemusiem. Zreszta, Ty krill też mnie zbiłes. Ogólnie fajny klimacik i składy ale jesli chodzi o dream matche to wolę KOFa 2002 UM, który już jakis czas temu ukazał się na xbl. Trochę inny system, brak customizacji paska, ale są cancele i więcej postaci.

Wyslij mi inva na xbl to trochę polamimy online.

Patosław:
Próbowałem grać online i lagi miałem straszne, mam nadzieję, że u was będzie lepiej.

eSKaeN:
Spróbuj może pograć przez GGPO.

Btw. ja właśnie zaczynam grać w tą grę i w ogóle jej nie ogarniam :D

Patosław:

--- Cytat: eSKaeN w Marzec 07, 2011, 19:31:45 ---Spróbuj może pograć przez GGPO.

Btw. ja właśnie zaczynam grać w tą grę i w ogóle jej nie ogarniam :D

--- Koniec cytatu ---

Niestety nie mam sticka do PC.

Ornit, Krill, nie usuwajcie mnie z friend listy, niedługo odbieram konsole z serwisu to pogram trochę z wami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej