Media > Inne media

Wujowe Nauki - polski instruktaż grania w bijatyki.

(1/3) > >>

Hiryu:
Hej. Jako, że po polsku o bijatykach mówimy niewiele i zbliża się premiera sfv postanowiłem zrobić cykl nagrań uczących dobrego podejścia do bijatyk.. Właśnie opublikowałem pierwszy odcinek, drugi już w produkcji.

Link: https://youtu.be/LbZHjAybAOY

Di:
Propsy, czekamy na więcej :).  Swoją drogą czemu zdecydowałeś się wrzucić jako wideo walki z GG? Zastanawiam się, czy nie lepiej pasowałaby tutaj jakaś stała grafika, skoro ta część ma formę podcastu.

PS


--- Cytat: Hiryu w Luty 11, 2016, 13:12:00 ---Jako że

--- Koniec cytatu ---
Fixed ;).

Qjon:
Skoro Hiryu miał jakieś swoje replaye, to przy okazji mógł je pokazać. Tło w podcaście przecież i tak nie robi nikomu różnicy właśnie.

Hiryu:
To Tak jak Qjon powiedział. Uznaję video za zbędny element w tym odcinku - jego dodanie tak, żeby ilustrowalo odcinek kosztowałoby bardzo dużo czasu. Mam nadzieję, że będzie to raczej słuchane niż oglądane. Do pozostałych odcinków, które będą bardziej konkretne postaram się sensowne video dołączyć.

Di:
Dla przeciętnego odbiorcy może być to mylące, bo nie wie, czy ma skupiać się na patrzeniu na walki, do których głos się nie odnosi, czy na audio. Wydaje mi się, że wrzucenie obrazka z jakimś charakterystycznym motywem tytułowego Wuja (może Garg by coś narysował?) byłoby bardziej intuicyjne, nadałoby filmowi charakter i stanowiło element rozpoznawalny kolejnych filmów :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej