Street Fighter > Starsze części

Który najlepszy ?

(1/4) > >>

Gordaf:
Mam kłopocik... w strita gram od czasu do czasu który z tych starszych jest najlepszy ?? bo na kompie mi nie pociągnie 4 a to taka fajna poczekalnia jak jest play zajęty to reszta gra w strita. Tych przeróżnych wersji jest tyle, że się całkiem pogubiłem
ps nie wiedziałem gdzie zapytać to tworze nowy watek. Jak co to przenieść;)

Hiryu:
Najlepszy jest ten, który Ci się najbardziej podoba. Mi ze starszych najbardziej podszedł EX/EX2 i Alpha 3, ale to zupełnie subiektywne. Są tacy, co nie uznają innej części niż 3rd, a inni tylko w 2T grają. Lepiej odpal sobie na 5 minut kilka i sam oceń.

HiKrush:
Bardziej chyba chodzi o to, który jest "aktualny", tzn. w którego się gra, bo ja wiem, na poważnie. Ze stritem jest taki właśnie problem, że jak się jest nie w temacie, to się nie wie, który jest ten właściwy international playable, bo jest ich równolegle piętnaście. Aktualnie się gra w SSF4, ale tego komp Gordziafa nie udźwignie. Który starszy był taki turniejowy? 3rd strike?

True_Mumin:
Turniejowo wciąż gra się często Super Turbo, oraz 3rd Strike. EX i Alphy raczej nikt nie rusza.

HiKrush:
Gitara, dzięki. A jest jakaś wersja 3rd na PC, która nie jest portem z arcade przez emulator? Taka z opcjami i practicem :P Pytam brutalnie, czy ktoś ma linki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej