Media > Hardware

Jaka przejściówka?

<< < (2/21) > >>

ZajmaN:
Haa a własnie że niekoniecznie :) Przynajmniej w przypadku pesa jest faktycznie tak że pad (szary wiadome) zamula w menusach i podczas robienia formacji ale w trakcie meczu jest już ok . Prawdopodobnie wina braku analoga bo nieraz jak wyłączę analoga w zwykłym srebrnym dualu to tez mi zamula identycznie jak z opisanym powyżej . Oczywiście jeżeli chodzi o samego TK to może być tak jak mówisz , nie wiem bo na tym szarym padzie gra mi się tragicznie  w TK :) Ponoć łatwiej się wavedashe robi mi jakoś kompletnie nie wychodzą .

Pitrex:
Ja natomiast polecam tę przejściówkę http://www.amazon.co.uk/Logic3-PlayStation-Controller-Adapter-PS3/dp/B000NNOAEG , grałem na niej około rok i laga tako jakiego nie zauważyłem (a jeśli był to stały).

Wacho_VHO:
Niebieski venom jest wrogo nastawiony do wszystkich kontrolerów bez analoga - potwierdzam, ale tylko w przypadku, gdy używamy go z PS3. Do PC można podłączać przez niego wszystko i mamy 0 lagów (przetestowane na moich dwóch stickach :P ).

Ja po raz kolejny polecę bezlagowe przejściówki Pelican - jedyny problem z nimi jest taki, że są w tej chwili nie do dostania :P
Z innych, to faktycznie świetna jest przejściówka BigBen, o której pisał Di.

Tenshimitsu:
Posiadam Pelikana, który bezlagowo obsługuje Dualshocki do PS dwójki... ale chciałabym mieć też przejściówkę z PS buttonem dla szarego pada (tego najpierwotniejszego, nieanalogowego). Niestety na Pelikanie takie pady w ogóle nie działają. Jaką przejściówkę ktoś mógłby mi polecić? Czy Venom się sprawdza? Nie ma lagów? (Bo z kolei na Venomie mój Dualshock 2 bardzo laguje, więc nie chcę kupić kota w worku).

Di:
Ta moja jest bardzo dobra dla szarych padów bez analogów :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej