Media > Hardware

PCB do sticka

<< < (2/9) > >>

Grey:
Dzięki wielkie Wilku za konkretne  info.
A jak się sprawa ma z PCB i różnicami między nimi w szybkości przesyłu informacji (czyt. lagi) lub innymi parametrami istotnymi dla gamera?

grabczas:
Wilku, tego posta twojego jakbyś uzupełnił jeszcze o info jakie części można tam wsadzić (konkretnie joy i buttony) i czy potrzebne są modyfikacje to warto by było przykleić. Na pewno pojawią się jeszcze ludzie nie znający tematu, pytanie będą się powtarzać a odpowiedź można przygotować czarno na białym. A że nowe modele ASów nie wyrastają jak grzyby po deszczu, nawet w przypadku tych tanich, to aktualność tematu będzie łatwo utrzymać :) Ewentualnie jeśli wspomożesz mnie informacjami to sam przygotuję odpowiedni post (w sumie na bezrobociu jestem więc czasu mam teraz sporo). Daj znać na PW jakby co ;)

wilku:
Żadnych obiekcji co do laga nie było w żadnym do tej pory. Swoją drogą to rzeczonego imo w większości mogą wprowadzać wszelkiego rodzaju przejściówki.

PS
Grabczas już nad tym myślę i jestem w trakcie tworzenia (ostatnio tyle pytań w tym temacie miałem że już się nie chciało w kółko pisać jednego i tego samego, aż ciśnie się na usta wykrzyczenie "a użyłeś opcji szukaj, przeczytałeś temat od deski do deski").
Jak wyprzedzisz zbierając do kupy wszystkie informacje z tej strony jak i innych to nie krępuj się.

Grey:
Co do lagów generowanych przez convertery masz racje, minimum jest to 1 fps.
TUTAJ jest recka dwóch najlepszych przejściówek PSX/PS2 > PS3.

Cała DRke grałem przez Pelicana i z ciekawostek mogę powiedzieć że pady Sony z Analogiem generowały wyczuwalnie większego laga niż te standardowe od PSXa.
Dokładnie rozkładało się to tak: DS2 > DS PSX > Standard PSX

m.in dlatego tak dociekam odnośnie PCB ;)

HiKrush:
Czyli jeżeli chodzi o pady z gałkami analogowymi, lag to minimum jedna klatka. A czy są jakieś informacje na temat lagów w padach bez gałek, tzn. takich:

?

Według zestawienia w linku Greya pady od PSX z gałkami generowały mniejsze lagi od DS2. Jeżeli to przez to, że mają one mniej informacji do przesyłania (stopień nacisku na knefel, czy coś podobnego), to pady bez gałek mają teoretycznie jeszcze mniej rzeczy do przepuszczenia.
I druga rzecz, czy długość kabla może mieć na to wpływ?

Naprawdę niezbyt lubię DS3/SA, a w każdym razie jestem przywiązany do moich starych padów+w razie ewentualnych tripów na turnieje, na których nie można używać DS3/SA nie chcę zostać z gołą dupą. Jednak ta klatka laga jest dobrą motywacją.

Grałem wczoraj na padzie bez gałek i nie wiem, czy to autosugestia, czy rzeczywiście to przez niego, ale grało mi się płynniej i lepiej się rwałem z rzutów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej