Autor Wątek: Obejrzałeś i polecasz?  (Przeczytany 67143 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 29, 2011, 21:43:30 »
"Sucker Punch"

Pierwsza rzecza jaka moge tu napisac bedzie to, ze moge ten film polecic kazdemu. Z wielkim zaciekawieniem czekalem na premiere filmu. Trailery zrobily na mnie duze wrazenie (balem sie, ze to zwykla pulapka). Od razu powiem, ze duze znaczenie moze tu miec nastawienie. Ja poszedlem z takim, ze chce obejrzec fajne, efekciarskie wstawki w stylistyce gier video, z swietnymi ujeciami i glowna bohaterka w krotkiej spodniczce. Jakze bylem uradowany gdy po wyjsciu z seansu moglem z czystym sumieniem przyznac, ze Sucker Punch nie ma glupiej fabuly!!! Chyba najwieksza bolaczka dzisiejszych czasow.  Niestety sa 2 slabsze sceny (malkontenci naliczyliby pewnie wiecej, ale musieliby sie bardzo postarac) z banalami, ktore ostatecznie psuja ogolne wrazenie. Na cale szczescie, sa to tylko 2 sceny w konfrontacji z dziesiatkami swietnych wstawek "fantastycznych" zespojone dosyc interesujaca historia.  Wspomniane wczesniej "wstawki" gleboko czerpia z najlepszych wzorcow znanych z gier video. Czuje sie to na tyle mocno, ze nawet ludziom ktorzy na codzien nie graja, od razu kojarzy sie to z gra. Sama gra aktorska... Nie oszukujmy sie, nie sa to ikony aktorstwa, ale jest calkiem dobrze (swietny Oscar Isaac).  Ujecia to jest cos za co kocha sie takie filmy. Fani 300 i Watchmen wiedza o co chodzi, czego sie spodziewac i beda w siodmym niebie. Jedna, ze scen jest na tyle mocna, ze moglbym powiedziec (troche koloryzujac ;3), ze jest zbyt mocna jak na taki film.

Podsumowujac - Spodziewalem sie fajnego mordobicia, szczelania, krotkich spodniczek, nazistow i glupiej fabuly. Dostalismy fajne mordobicie, szczelanie, krotkie spodniczki, nazistow, smoki, samurajow, mocny klimat a do tego calkiem zjadliwa fabule. Nie jestem krytykiem i mozliwe, ze usta Emily Browning i jej spodniczka przyslonily mi jakies mankamenty, ale ogolnie poraz pierwszy od bardzo dawna jestem bardzo zadowolony z seansu. Ciesze sie, ze w czasach Tronow i innych szitow z 3D, mozna stworzyc film z swietnymi efektami specjalnymi, ktory nie jest glupi. W pewnych aspektach jest to produkcja wyjatkowa (moglaby byc jeszcze bardziej, gdyby zastosowano pare innych pomyslow, ale to temat na osoba dyskusje), dlatego warto sie wybrac na ten film, chocby dlatego by moc powiedziec "bylem na Sucker Punch'u".

9/10

pan_sz

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
  • "gwarat na nieblok bez setupów na pałę"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: sh-zinden
  • Skąd: u-hu-hu
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 29, 2011, 22:56:05 »
dziennik nimfomanki.

doskonały film do obejrzenia wraz z nowo poznaną dziewczyną.
polecam!! <3

Slide

  • Gość
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 29, 2011, 23:00:16 »
Może nie obejrzałem, bo dopiero te produkcje wyjdą pod koniec tego roku, ale zwiastuny fanowskich filmów:

KAYDARA
http://www.youtube.com/watch?v=dp703OdL_UA&feature=player_embedded

The Confined : Silent Hill
http://www.youtube.com/watch?v=CVRHkIZCdnI&feature=player_embedded

polecam.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 31, 2011, 19:36:16 »
Battle: Los Angeles jest cool, polecam wszystkim którzy nie są dziwnymi ludźmi w stylu "oglądam tylko ambitne kino europejskie". Uwielbiam filmy z mocnym akcentem na 'US army fuck yeah'.

Fajnie się zapowiadają najbliższe miesiące - Thor, nowi szybcy i wściekli (trailer jest hot), no i Krzyk <3

Slide

  • Gość
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 31, 2011, 19:45:37 »
Snejku a powiedz mi czy fabuła jest w stylu jeden żołnierz ratuje rodzinę/grupkę ludzi/ludzkość czy można spodziewać się przystępnej fabuły (na poziomie Wojny Światów?)? Ten film będę oglądał dla całej rozpierduchy (mam nadzieję, że pod tym względem nie zawiodę się), ale pytam z ciekawości bo nie chcę przeżyć drugiego "2012" na który dałem wyciągnąć się do kina...

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 31, 2011, 19:56:17 »
Po nieudanym i kompletnie do niczego SkyLine mam ochotę właśnie na coś podobnego tylko lepszego.
I jeśli jest lepszy od wyżej wymienionego to oglądam :)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 31, 2011, 20:00:41 »
polecam wszystkim którzy nie są dziwnymi ludźmi w stylu "oglądam tylko ambitne kino europejskie".

Podoba mi sie to podejscie

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 31, 2011, 20:06:19 »
Skyline nie widziałem (zdjęli z ekranów szybciej niż się zorientowałem że w ogóle grają ;p), ale patrząc po zwiastunach i opiniach ludzi, inwazja jest o wiele lepsza. Co do fabuły to jest prosta jak budowa cepa i nie ma w sobie nic oryginalnego, ale poszedłem na to dla powiewającej flagi usa i strzelania do kosmitów, więc przynajmniej można się było na tym skupić ;f 

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 01, 2011, 19:39:34 »
battle la jest spoko, popcorn flick na wiosnę. czekam również na your highness http://www.youtube.com/watch?v=OD425EnZt6w
ponadto nie mogę się doczekać kolejnego sherlocka holmsa, transformers dark side of the moon, capt america oraz zajebiście zapowiadających się nowych piratów z karaibów - to tyle jeśli chodzi o kino stricte rozrywkowe na ten rok (aha ost harry potter :> )
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 07, 2011, 17:08:22 »
http://www.youtube.com/watch?v=vORsKyopHyM

Polecam się tym trochę ukulturalnić :)

powiedzicie mi czemu nie robią gier w takiej stylistyce......ahhhh ohhhhh


Jesteś GRZYBIORZEM.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 07, 2011, 18:12:01 »
Bo sprzedadzą się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy, a Activision wymaga przynajmniej miliona w pierwszym tygodniu.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 07, 2011, 18:15:46 »
Szukaj raczej flashy Bolgan, albo jakiś indie gierek. Tam pewnie coś prędzej czy później znajdziesz.
Moje pięści krwawią śmiercią!

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 21, 2011, 14:07:15 »
Scott Pilgrim vs The World - koniecznie bez lektora, bo wiele zabija. BTW, gdyby filmowy Tekken miał w połowie tak dobrą choreografię walk, to byłby całkiem niezłym filmem.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 21, 2011, 14:20:45 »
Scott Pilgrim vs The World - koniecznie bez lektora, bo wiele zabija. BTW, gdyby filmowy Tekken miał w połowie tak dobrą choreografię walk, to byłby całkiem niezłym filmem.

Tysiąc razy TO! Po prostu jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałem.

Polecam również mocno Inglorious Basterds, jeśli ktoś jeszcze nie widział. Najlepszy Tarantino moim zdaniem.
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Obejrzałeś i polecasz?
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 21, 2011, 17:41:18 »
a ja polecam startujący właśnie na HBO "Gra o tron", na podstawie mocno fajnej klasyki literatury fantasy, serial zapowiada się bosko. Pilot już wisi w necie.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.