Autor Wątek: STREET FIGHTER x TEKKEN  (Przeczytany 270476 razy)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1260 dnia: Maj 19, 2012, 23:30:06 »
Warto zwrocic uwage ze Tekken 6 wciaz sie swietnie sprzedaje na Xboxie. Ta gra jest wciaz zywa pomimo ze nie jest w ogole rozwijana w jakikolwiek sposob przez Namco. Street Fighter x Tekken umarl kilka dni po premierze. Tekken ma swoje wady, ale jest bardzo przystepny i intuicyjny na poczatkujacych no i jest dobrze znany:)

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1261 dnia: Maj 19, 2012, 23:55:09 »
To i ja dodam swoje 3 grosze. Tekken na Xboxie jest grywalny online !!! oczywiście pod warunkiem że nie gramy z azjatą czy innym burgerem. Z angolami Potrafiłem mieć połączenie 4-5 kresek i dobrze się grało. Co do SfxT to myślę że ten mix im nie wyszedł ( podchodzi pod marvela z postaciami z tk i sf) i jak na strita to za duży "bajzel" się robi w rozgrywce, możliwe że jest to spowodowane że gra się 2v2 aczkolwiek moim zdaniem te stringi z launcherami i juggle psują klimat sf'a i gdzieś ten cały "miąższ" uciekł i pozostał pół produkt doprawiony pandorką i gemami żeby ładnie pachniał :]   

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1262 dnia: Maj 20, 2012, 00:07:20 »
Nie zapominajmy o milione DLC zeby napchac portfele Crapcomu...

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1263 dnia: Maj 20, 2012, 00:09:23 »
Uwielbiam kiedy ludzie mówiąc "sf" mają na myśli tylko i wyłącznie sf4. No tak, bo alpha, 3s i cvs2 nie miały rozbudowanych combosów, dużego "bajzlu" na ekranie (który w sfxt nawet nie jest aż tak duży), ani dziwnych ficzerów.

Dat 2009 generation.

@Tundra - lol "umarł". Gratulacje jeśli chodzi o orientacje co sie dzieje na świecie. No i co DLC mają, k**wa mać, do wartości samej gry? Przecież nikt nie przeczy temu, że obecna polityka wydawnicza Capcomu ssie jaja, po prostu nie mówimy o tym bo ta kwestia nie ma związku z tematem.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1264 dnia: Maj 20, 2012, 00:21:46 »
Jak co ma do wartosci samej gry? Jesli musze kupic nowe postaci, ktore wychodza kilka miesiecy po premierze to to nie ma znaczenia? Ma ogromne, musze wydac kase zeby je kupic bo ktos moze nimi grac. Gemy za kase psuja online, bo ktos sie moze zrobic super silny. Dostajesz wybrakowany produkt i musisz byc ciagle na bierzaco co sobie Crapcom wymysli. Snake oczywiscie ze umarl. To ze gdzies na swiecie ktos w to gra to co z tego? To nie znaczy ze gra jest super popularna. Tekken bardzo dlugo sie trzymal. Nawet teraz daje rade, ciekawe kto w 2014 roku bedzie w ogole wiedzial co to jest Street x Tekken. Jestem bardzo ciekawy.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1265 dnia: Maj 20, 2012, 00:39:29 »
Uwielbiam kiedy ludzie mówiąc "sf" mają na myśli tylko i wyłącznie sf4. No tak, bo alpha, 3s i cvs2 nie miały rozbudowanych combosów, dużego "bajzlu" na ekranie (który w sfxt nawet nie jest aż tak duży), ani dziwnych ficzerów.

Dat 2009 generation.
No tak, bo powinno się dziś wychodzące gry w dalszym ciągu porównywać do produkcji sprzed 10 lat.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1266 dnia: Maj 20, 2012, 00:43:50 »
No mi zależy na tym żeby tej grze się udało, więc jestem jeszcze bardziej ciekawy od Ciebie. :) Ale to że gra nie jest popularna teraz nie oznacza, że nigdy nie będzie, bo zdarzały się już takie przypadki.

Chodziło mi o faktyczną wartość gry jako turniejowego tytułu. Wraz z postaciami DLC będzie cały duży rebalance patch więc można to w sumie uznać za taki sam update jaki miał sf4 przy AE, jakoś tam nikt na to nie narzekał.

@Qjon - że co? Mi chodziło tylko o to, że sf4 to nie jest jedyny street fighter jaki istnieje, więc porównywanie tej gry ogólnie do sf'a, mając na myśli tylko sf4, jest mylne.
Inna sprawa że kiedyś gry były lepsze więc w sumie mógłbym ci tylko przytaknąć, ale nie to miałem na myśli więc tego nie robie. ;]

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1267 dnia: Maj 20, 2012, 00:49:24 »
Sneju:


Musiałem, k**wa, Twoja jednoosobowa walka z "hejterami SFxTK" mnie niszczy. :kappa:
Gdyby nie ch*jowy balans i brak postaci które by mi się podobały może bym to ruszył po rebalance patchu.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1268 dnia: Maj 20, 2012, 00:59:09 »
W sumie to nie wiem po co to robię, mam w Polsce wystarczająco dobrych graczy do grania i skillowania offline, a dużej ilości osób grających w to u nas turniejowo też mi nie potrzeba, bo i tak nie ma z tego żadnej kasy (no bo jak tu cieszyć się z pot monsterów, kiedy najważniejszy turniej bijatykowy nie ma nawet czegoś takiego jak pot :kappa:).

Chyba po prostu nie umiem pozostać obojętnym w obliczu głupot wypisywanych na moim ulubionym forumqu.  ^-^

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1269 dnia: Maj 20, 2012, 01:13:47 »
(no bo jak tu cieszyć się z pot monsterów, kiedy najważniejszy turniej bijatykowy nie ma nawet czegoś takiego jak pot :kappa:).

Bursa to zlot, nie turniej.
Co najwyżej "turniej na najważniejszym zlocie bijatykowym nie ma czegoś takiego, jak pot"
Dziękuję, dobranoc.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1270 dnia: Maj 20, 2012, 01:26:05 »
@Qjon - że co? Mi chodziło tylko o to, że sf4 to nie jest jedyny street fighter jaki istnieje, więc porównywanie tej gry ogólnie do sf'a, mając na myśli tylko sf4, jest mylne.
Tyle, że nikt nie porównuje tej gry ogólnie do sfów, tylko właśnie do sf4 (oprócz Pitrexa, lol).

Inna sprawa że kiedyś gry były lepsze więc w sumie mógłbym ci tylko przytaknąć, ale nie to miałem na myśli więc tego nie robie. ;]
Ehh, whtvr.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1271 dnia: Maj 20, 2012, 01:33:48 »
No w sumie masz rację, czyli wychodzi na to, że Pitrex jako jedyny użył dobrego porównania, ale też nie do końca bo powołał się na nieprawdziwe argumenty.

Srsly, I'm done with this thread. :kappa:

7ayat

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warsaw
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1272 dnia: Maj 20, 2012, 02:44:32 »
Did you just hate on Alpha/CVS2/3S snake, that are very legit tournament-wise, or am I misreading?  ???

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1273 dnia: Maj 20, 2012, 02:58:05 »
You are misreading, cvs2 is the best game ever. ;] I just said that they had the same features that Pitrex mentioned as things in sfxt which make the game not "sf-like" (because sf4 doesn't have them, i.e. extended air combos, sometimes messy screen and some weird mechanics).

Well, normally I hate 3s because this game is just bad, but that was not the case. :p

7ayat

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warsaw
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1274 dnia: Maj 20, 2012, 02:59:56 »
You are misreading, cvs2 is the best game ever. ;] I just said that they had the same features that Pitrex mentioned as things in sfxt which make the game not "sf-like" (because sf4 doesn't have them, i.e. extended air combos, sometimes messy screen and some weird mechanics).

Well, normally I hate 3s because this game is just bad, but that was not the case. :p

It can be as far away from SF as possible, if it can deliver the fun that's totally fine. Yeah CVS2 was one of the best games ever, Alpha was crazy, such direction makes it fresh and entertaining than SF2 style only all the time. SFxT could have been like that, but failed. Not every game can be CVS2 and some become SVC Chaos.