Autor Wątek: STREET FIGHTER x TEKKEN  (Przeczytany 270661 razy)

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1245 dnia: Maj 18, 2012, 17:30:46 »
Jakie nerfy/buffy?? Przecież to jest NOWA gra, inny system, to nie jest AE z tagiem i postaciami z TK :P podobny ale jednak inny system.
Co cyrki wydawnicze mają do tego, że gra jest do dupy? Nie łapię tego, to chyba C(r)apcom jest "zły" a nie gra...
Na online (ranked match) nie ma takiej opcji, ale zawsze pozostaje endless i offline.
Glitche?? Popatrz na inne gry... Nie ma bitki bez glitchy. Fakt, aktualnie glitch z Rolento jest smutny i przykry.
 
Ja tylko nie rozumiem co jest nie tak w samym systemie (oprócz gemów) że ludzie hejtują tą grę tak mocno i tylko to chcę zrozumieć.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1246 dnia: Maj 18, 2012, 19:19:11 »
Jedyna kwestia przeciw xT, która jako tako do mnie przemawia, to słaby hype przy oglądaniu walk (spowodowany brakiem comeback mechanics i częstymi time-outami). System jest bardzo spoko i gra się bardzo przyjemnie (między innymi dzięki brakowi comeback mechanics :d).

Wygląda na to, że to faktycznie gra w którą się dobrze bawisz grając, a nudzisz się oglądając walki high-level.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1247 dnia: Maj 18, 2012, 20:53:06 »
albo starszych sf-ów, albo zaakceptujecie ten fakt i nauczycie się w to grać, albo odpuście sobie bitki.

LOL dobre :D

dla mnie naistotniejsze jest to, że nie grywalna jest online, oraz ze jak oglądam turniej to mam ochotę się porzygać.

endllesy ok fajne są ale ile można grać z 3ma osobami, dla mnie bezcelowe. Jest pełno innych słabych rzeczy ale nie chce mi sie gadać o tym samym

rozumiem jednak grupkę napaleńców, jakbym był10 lat młodszy i nie miał co z czasem robić to w przerwach między imprezami, eventami i wszelkimi fajnymi rzeczami, a pociskaniem w AE, Marvela i inne gierki pewnie grał bym również w tę grę :D

btw. WTF? czemu nie mam opcji do cytatów zmiany czcionki etc?
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 20:56:20 wysłana przez Vipe »

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1248 dnia: Maj 18, 2012, 22:54:09 »
Takie dyskusje nie maja sensu.

Jak komuś gra nie pasuje, nie podoba się czy jest dla niego/niej nudna to pisze że gra jest słaba i c**j, już się tego nie zmieni. Tobie gra może się podobać - ale tu nie ma miejsca na jakieś argumenty bo obie strony mają rację - piszecie o swoich odczuciach.
Argumenty tu na nic - no bo, załóżmy że wytłumaczysz hejterowi czemu gra Ci się podoba, i co? Powie "aaaa, sorry pomyliłem się, gra mi się jednak podoba"?

Analogia:
Nawet jak przeczytam w internecie 100000 argumentów za tym że golonka to najsmaczniejsza potrawa na Świecie to nie polubię golonki.
A jak ktoś te golonki ubóstwia to nawet tłum hejterów tego nie zmieni.

No i taki mały bonus - Haj lewa' krosTeken gejmplej:

http://www.youtube.com/watch?v=kpIlOkiNL7Y

jabjabjabjabjab :kappa:

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1249 dnia: Maj 18, 2012, 23:06:24 »
Uważajcie na fireballe. ^_________________^

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1250 dnia: Maj 18, 2012, 23:43:38 »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WfWRnyIPS1E

My tu gadu gadu a Desk optymalizuje comba :)

W komentarzach to co u nas, tylko po angielsku.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1251 dnia: Maj 19, 2012, 04:04:16 »
Lol, niezła sprawa to combo. :d No ale 3 meters + high execution + zapewne corner specific i character specific = no big deal.
że nie grywalna jest online
Gra ma najlepszy kod sieciowy ze wszystkich bijatyk capcomu.
Cytuj
endllesy ok fajne są ale ile można grać z 3ma osobami, dla mnie bezcelowe.
:psyduck: No sorry, ja naprawdę rzadko gram ranked matche w tej grze, właściwie wyszukuje tylko jak już kompletnie nie mam z kim w cokolwiek pograć, ale i tak udało mi się już zebrać do friend listy solidną liczbę osób, z którymi można w to konkretnie pograć (głównie z Niemiec i UK + ofkors część osób które już wcześniej miałem w znajomych za sprawą sf4/marvela).
Jak komuś gra nie pasuje, nie podoba się czy jest dla niego/niej nudna to pisze że gra jest słaba i c**j, już się tego nie zmieni. Tobie gra może się podobać - ale tu nie ma miejsca na jakieś argumenty bo obie strony mają rację - piszecie o swoich odczuciach.
Argumenty tu na nic - no bo, załóżmy że wytłumaczysz hejterowi czemu gra Ci się podoba, i co? Powie "aaaa, sorry pomyliłem się, gra mi się jednak podoba"?
To co mówisz ma sens w przypadku, kiedy ludzie wymieniają się opiniami, ale nie kiedy ktoś usilnie próbuje przekonać innych, że gra jest obiektywnie słaba, nie podając przy tym żadnych sensownych argumentów. Gra w chwili obecnej jest niewątpliwie gorsza od sf4 (a warto pamiętać, że sf4 ma już za sobą cztery wersje + ponad 3 lata rozpracowywania), nawet pomimo faktów że kilka elementów ma lepszych, ale jest i tak lepsza od marvela 3 i setek innych fajterów, jakie powstały w dziejach.
Cytuj
No i taki mały bonus - Haj lewa' krosTeken gejmplej:

http://www.youtube.com/watch?v=kpIlOkiNL7Y

jabjabjabjabjab :kappa:
Lol @ this Kazuya. Backdash, reversal, alpha counter, learn how to play the fucking game. Jedyne co ten filmik robi dobrze to pokazuje, że assist-gemy też nie są bez wad i mogą zostać exposed.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1252 dnia: Maj 19, 2012, 09:56:45 »
W którym miejscu ta gra jest lepsza od marvela 3?

Pytam bo może bym się nią zainteresował, bo na dzień dzisiejszy ta gra wydaje się jedną z najnudniejszych bitek ostatnich lat. To już nawet mk9 przyjemniej mi się oglądało jakieś strimy a ja nawet tej gry nie trawię.



Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1253 dnia: Maj 19, 2012, 11:00:30 »
Cytuj
Gra ma najlepszy kod sieciowy ze wszystkich bijatyk capcomu.
kto Ci to powiedział?

Zresztą nie o kod mi chodzi tylko np o to ze w Ranked nie ma sensu grać.

Cytuj
:psyduck: No sorry, ja naprawdę rzadko gram ranked matche w tej grze, właściwie wyszukuje tylko jak już kompletnie nie mam z kim w cokolwiek pograć, ale i tak udało mi się już zebrać do friend listy solidną liczbę osób, z którymi można w to konkretnie pograć (głównie z Niemiec i UK + ofkors część osób które już wcześniej miałem w znajomych za sprawą sf4/marvela).

ok pewnie bym znalazł więcej osób z zagranicy, ale po co?


Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1254 dnia: Maj 19, 2012, 12:38:52 »
Lepsza w tym sensie, że jest bardziej poukładana, mniej broken i nie ma tylu debilnych rozwiązań. Ja wiem że marvel jest bardziej fun i generuje więcej hype'u, nie o to mi chodziło.
Cytuj
Gra ma najlepszy kod sieciowy ze wszystkich bijatyk capcomu.
kto Ci to powiedział?
Nikt, to moja opinia (w której nie jestem osamotniony).
Cytuj
ok pewnie bym znalazł więcej osób z zagranicy, ale po co?
No nie wiem, może dlatego, że pare postów wyżej narzekałeś na to, że grasz tylko z trzema osobami? :d

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1255 dnia: Maj 19, 2012, 13:01:46 »
rozumiem jednak grupkę napaleńców, jakbym był10 lat młodszy i nie miał co z czasem robić to w przerwach między imprezami, eventami i wszelkimi fajnymi rzeczami, a pociskaniem w AE, Marvela i inne gierki pewnie grał bym również w tę grę :D
I tu się zamyka esencja tego, jak to nazywacie, hejtingu na grę. Nie gram w to z tego samego powodu - nie mam czasu na pierdoły, gdzie przez pierdoły rozumiem gry, które nie są na tyle dobre, żeby blitzkriegiem zająć miejsce na turniejach. Ot, gra może i jest świetna, ale co z tego, skoro nie ma w to turniejów, albo są, ale w Narnii, albo Hogwarcie.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1256 dnia: Maj 19, 2012, 13:12:15 »
No jeśli tak na to spojrzeć to w Polsce już nawet w tekkena nie ma po co grać. A na wszystkich większych zagranicznych turniejach sfxt też jest grany.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1257 dnia: Maj 19, 2012, 13:16:49 »
Nie ma po co w Tekkena? Kiedy ostatnio liczyłeś ilość turniejów w ubiegłym roku, stosunek ilości graczy na turach w Teczkę do ilości graczy na turniejach w inne gry oraz częstotliwość występowania turniejów w Tekkena? W zeszłym roku byłem chyba na sześciu turniejach, a ze dwa przegapiłem. Jakkolwiek są tury w inne gry, to jednak Tekken nadal ma ich najwięcej i to jest fakt.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1258 dnia: Maj 19, 2012, 18:57:18 »
Snake na prawdę porównywanie jakieś niszowej gierki do tekkena jest suabe.
W Poznaniu akurat pełno ludków gra w tekkena, więc złe porównanie, gdyż np w crossa gra coraz mniej(Jesli w ogóle ktos)

Gdyby nie fakt, ze w tekkena nie mozna pograc sobie normalnie online to cały czas bym w to kosił bo nie mam czasu by sie z chlopakami offline spotykać.


HiKrush napisał w prost o co tutaj chodzi,ale skoro chcesz napinac się to ok. Dla mnie gra jest zajebista do piwa, zwłaszcza 2vs2 i tyle. Jednak żeby skilować, uczyć się czegos itd, dla mnie szkoda czasu bo za dużo rzeczy mi się nie podoba w tej grze. Tobie natomiast życzę byś się wyskilował z Niemcami i innymi Belgami, pojechał gdzieś za granicę i wygrał tura. Tyle

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1259 dnia: Maj 19, 2012, 19:08:36 »
Dzięki, tak też zamierzam uczynić.


Zresztą nie trzeba mi do tego Niemców ani Belgów, bo akurat w Polsce prawie wszystkie osoby z którymi w ogóle warto grać (czytaj: można grać wiedząc że się czegoś nauczy i nie musząc martwić się tym, że jedynie nabierze się złych nawyków), akurat grają w tą grę (brakuje tylko Krilla). :kappa: