Autor Wątek: STREET FIGHTER x TEKKEN  (Przeczytany 270482 razy)

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1200 dnia: Kwiecień 29, 2012, 23:27:33 »
Gra w to 5 osób w Polsce...

To znaczy że wszyscy byli dzisiaj w Szczecinie na nerdowni :kappa:

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1201 dnia: Kwiecień 29, 2012, 23:51:45 »
Całkiem mozliwe. :kappa:

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1202 dnia: Maj 03, 2012, 12:07:45 »
Hej, tak sobie pomyślałem, że wypowiem się na temat boost chainów.

  • Mam wrażenie że full boost combo (np. lp mp hp hp) jest kompletnie useless (nie da się confirmować, skalowanie, większość damage'u recoverable)
  • Użyteczne natomiast bywają boost chainy zaczynające się od mp/mk - confirmujemy jakimiś jab-ami, linkujemy mp/mk i jedziemy boosta do wybitki. Użyteczność zależy od życia i metera:
    • przeciwnik ma dużo życia a Ty masz mało życia (tag partner ma więcej) i nie więcej niż jeden pasek? polujesz na boosta od mp/mk. Nie ważne czy po confirmie, czy z poke'a bufforując resztę.
    • w przeciwnym razie nie warto - nie potrzebujesz taga to idziesz na dmg, potrzebujesz taga i masz dużo paska to idziesz na dmg ze switch cancelem

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1203 dnia: Maj 09, 2012, 00:10:03 »
Dziś na online natknąłem się na nowy płatny zestaw dżemów, w tym szczególne jeden denerwujący związany z auto obroną, nie wiem jak się nazywa ale praktycznie po ułamku paska zabiera za blok. Śmiech na sali. Można by sobie wybrać gościa i maszerować na przeciwnika śmiejąc się bo obrona sama się wykona, a te parę ciosów na klatę niewiele zdziała, wręcz  przeciwnie naładuje pasek i autoblok gotowy. No kupa coraz większa się robi z tej gry. Sam je już wyłączam po całości aby nie psuć zabawy i nauki systemu, ale spotkanie takiego z dżemem autosupersratotato całkowicie ją niszczy, jedyne co można to trzymać dół/tył i czekać na błąd bo cała ofensywa idzie w pyry, oczywiście Time Over na 100% mile widziany.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1204 dnia: Maj 09, 2012, 00:40:29 »
Nie robi się kupa bo gemy są banowane, a już na pewno te płatne. ;p

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1205 dnia: Maj 09, 2012, 04:04:40 »
Uwielbiam jak Snake wytlumaczy ze cos nie niszczy gry bo jest banowane na turniejach w ktorych udzial bierze 0,0001% wszystkich kupujacych gre^^ Masz racje Snake, to ze ktos gra online i przegrywa z kims kto uzywa gemow nie ma znaczenia bo gemy sa banowane na turniejach:D Taki szczegol ze ktos gra online a nie na turniejach ale masz racje, fakt ze na turniejach by nie mogl uzyc gemow na pewno rekompensuje przegrana online:D

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1206 dnia: Maj 09, 2012, 04:39:57 »
Geez. Jeśli ktoś gra tylko online i bierze wyniki z gry online na poważnie (co już samo w sobie nie jest zbyt mądre), to już jego problem. Za to ludzie którzy grają online i tylko i wyłącznie for fun pewnie nawet nie zwracają uwagi na to że ktoś używa assist gemów, albo nawet sami ich używają. Czyli tak naprawdę przeszkadza co jedynie online warriorom, więc dla mnie to plus, bo wszystko co zniechęca online warriorów do online warriorowania i zmusza ich do ruszenia tyłka na prawdziwy zlot/turniej, jest moim zdaniem dobre. ;p

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1207 dnia: Maj 09, 2012, 08:12:00 »
Ponownie zgodzę, się z Wilkiem. W ogóle nie wiem co za debil wpadł na pomysł by wprowadzać jakieś gemy płatne, które połowę rzeczy robią za gracza.

I z Tundrą też się poniekąd zgodzę, dla mnie online jest istotny bo na nic innego nie mam czasu. Chociaż na turniejach też bywam i moim zdaniem nie ma to zupełnie znaczenia.

Finał Shadowloo tylko mnie uświadczył w przekonaniu, że nie ma co się spinać na tę grę z gemami bądź bez.

Dlatego olewam ten badziew i wracam do Marvela.

PS. generalnie leje ze stwierdzeń, cze online się nie liczy, tylko offline i tylko tam sie można nauczyć grać. Jak ktoś jest dobry online to będzie offline i tyle, bo obecnie połączenia online są przyzwoite. Idealnym przykładem jest Kejim. Kiedy w końcu raczył pojawić się na turnieju jakoś nie widziałem by był zjechany przez offline'owych warriorów.



wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1208 dnia: Maj 09, 2012, 08:42:57 »
Snake a czy ja tam napisalem ze biore to na powaznie, gram for fun i jakos zwracam na to uwage. "Trzy" zloty na krzyz w roku i fajna zabawa, a poza tym kopanie ogrodka pod buraki. No chyba nie o to chodzi. Cale szczescie nie jest to tylko moje widzimisie i tych online warriorow skoro natknalem sie na taki filmik na YT
 http://youtu.be/fW59amC-eqc
Potwierdzajacy moje obawy.
Oraz inny z lepszej stajni gdzie juz widac osoby calkowicie wywalajace dzemy ze swojej onlinewarriorowej otoczki.
 http://youtu.be/BkmhWCJKtrM
Dziwne ze dali tryb rankingowy ktory chyba jest czyms na ksztalt turnieju i rywalizacji a skoro turniej to gdzie tam bana na dzemy widzisz, teraz jest pay for win i prze takie dzemy z dupy balans rozgrywki, imo nic wiecej, nawet jesli to tylko 7 zl ciekawe co dadza w nastepnej odslonie "DLC". Parcie na punkciki jest, mi starczylo ze dobilem do 1k i tylko endlessy gram z uwagi na sposob jaki sa losowani przeciwnicy w rankingowych.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1209 dnia: Maj 09, 2012, 09:32:11 »
A ja mam pytanie, grasz Snejku online z gemami? Chodzi o rankedy.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1210 dnia: Maj 09, 2012, 10:26:43 »
Ja gram na online z gemami i mam w dupie auto guarda, dobiłem do 2,5k na ranked (a to jest pierwsza bitka 2d w która gram) i jak trafiam takich cześków to odbijam sobie ich gemy damedż bustem i tyle- jak już trafiam przeciwnika to leci pół paska plus setup. Zresztą auto guard nie działa jak karzesz ciosy przeciwnika...

Nie widzę też powodu przejmować się ludzikami którzy mają dużo BP a graja na takie gemy :P Wczoraj grałem z dwoma takimi i jakoś byłem w stanie sobie dać radę, więc to nie ma co narzekać- trzeba skilować i tyle ;)

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1211 dnia: Maj 09, 2012, 14:02:20 »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e_QEZ2VM7ws

To jest dobre podsumowanie autoblocku by A.Sanchez.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1212 dnia: Maj 09, 2012, 15:52:30 »
A ja mam pytanie, grasz Snejku online z gemami? Chodzi o rankedy.
Ja rzadko w sumie gram rankedy, ale ogólnie gram online bez gemów (jedyny wyjątek to ten patologiczny turniej online o bioshocka, w którym gemy były dozwolone). Po prostu wychodze z założenia że nie mam co grać z gemami (a zwłaszcza z tymi wpływającymi bezpośrednio na gameplay, czyli assist gemami), skoro w niczym oprócz zdobycia lol punkcików mi to nie pomoże, bo gemy są wszędzie banowane.

Ja naprawdę rozumiem o co wam chodzi, po prostu doszedłem do wniosku że na forum sceny bijatyk ludzi obchodzi przede wszystkim competitive aspect gry, a nie to, czy przypadkiem jakiś gimmick feature nie psuje funu z gry online...

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1213 dnia: Maj 09, 2012, 16:12:26 »
Snejku  :kappa:
Jakiej sceny?

Możemy grać co miesiąc "na poziomie" ale pozostałe 29-30 dni jest online, a nie zawsze można pograć w lobby bez gemów.

A zresztą -> filmik od TasTera wszystko tłumaczy
Słabi gracze z gemami to tam c**j - problem mogą stanowić ludzie którzy rzeczywiście te gemy wykorzystają - a ty poczujesz się jak frajer bo w sumie też mogłeś gema założyć.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1214 dnia: Maj 09, 2012, 16:25:02 »
Słabi gracze z gemami to tam c**j - problem mogą stanowić ludzie którzy rzeczywiście te gemy wykorzystają - a ty poczujesz się jak frajer bo w sumie też mogłeś gema założyć.
No tak Dae, z tym że jeśli mój przeciwnik używa gemów to praktycznie w żadnym stopniu nie przeszkadza mi to w uczeniu się matchupów, ćwiczeniu AA/combosów/spacingu/whatever, a do tego głównie ma służyć online, nie do współzawodnictwa.

A jak przegrasz z kolesiem używającym auto-blocka, to zawsze możesz zwalić na gemy i nie być dzięki temu salty. Profit. :kappa: