Autor Wątek: STREET FIGHTER x TEKKEN  (Przeczytany 270568 razy)

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1095 dnia: Marzec 30, 2012, 23:31:45 »
Jak zawsze pierdolisz głupoty. Sorki, Snejku, ale nie mam zamiaru wchodzić z tobą w dyskusję, bo co jak co, ale czasami zdarza ci się powiedzieć coś konkretnego, jednakże większość tego, co piszesz, to pierdoły, na które szkoda czasu. Poza tym dobrze wiemy, że lubisz prowokować, but not this time, baby.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1096 dnia: Marzec 30, 2012, 23:35:34 »
Zgadzam się z cieślakiem, ale tu Snejk ma rację - temat ogólny danej bijatyki na tym forum od zawsze służył do wymiany randomowego info nt danej gry, nie źródła informacji.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1097 dnia: Marzec 31, 2012, 00:47:28 »
Bardzo się ciesze że nie masz zamiaru wchodzić ze mną w dyskusje, bo dyskusje z tobą są idiotyczne i nigdy do niczego konkretnego nie prowadzą. Zresztą podałem ci tylko fakt, to nie jest żaden powód do wszczynania dyskusji. A tak w ogóle to pierdol się, cieślak.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1098 dnia: Marzec 31, 2012, 03:04:24 »
Dobry Beef

WengrzynV12

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: WengrzynV12
  • Skąd: WLKP
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1099 dnia: Marzec 31, 2012, 08:19:51 »
Marek Boom

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1100 dnia: Marzec 31, 2012, 08:22:00 »
Gdyby tutaj było jakieś randomowe info, to cieszyłbym się z tego, ale tutaj jest tylko syf.

Snejku, znowu prowokujesz...

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1101 dnia: Marzec 31, 2012, 08:26:37 »
Cieślak, czego dokładnie chciałbyś się dowiedzieć? Systemowi poświęcony jest osobny wątek.

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1102 dnia: Marzec 31, 2012, 08:55:04 »
Pewna osoba już mi pomaga. Jeśli nie dowiem się wszystkiego, wówczas będę pytał. Dzięki, Di.

WengrzynV12

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: WengrzynV12
  • Skąd: WLKP
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1103 dnia: Marzec 31, 2012, 10:51:36 »

OK, zaczalem robic Misje i tutoriale i oczywiscie na niektorych ugrzezlem dosc powaznie.
I chcialem zapytac - coby administracja sie pozniej nie pultala - czy moge zalozyc nowy temat dot misji i tutkow, czy walic tutaj i robic tasiemca? Na kazdego fajtera na pewno bede mial ze 3-4 zagrychy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 15:36:13 wysłana przez WengrzynV12 »
Marek Boom

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1104 dnia: Marzec 31, 2012, 11:17:05 »
Luknij sobie na YT, tam jest wszystko ładnie opisane i pokazane. : ]

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1105 dnia: Marzec 31, 2012, 11:45:00 »
OK, zaczalem robic Misje i tutoriale i oczywiscie na niektorych ugrzezlem dosc powaznie.
I chcialem zapytac - coby administracja sie pozniej nie pultala - czy moge zalozyc nowy temat dot misji i tutkow, czy walic tutaj i robic tasiemca? Na kazdego fajtera na pewno bede mial ze 3-4 zagrychy.

Wal tutaj. W trialach z chęcią coś poradzę. No chyba, że chodzi o 20 Vegi który jest jedynym ciężkim trialem. Tutaj tylko polecam uzbroić się w cierpliwość i ew. ładować countera jak chcemy oszukać. 3 albo 4 1f linki + zrobienie scarlet terror po s.lp to coś dla prawdziwych menszczysn.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 11:49:59 wysłana przez TasTer »

WengrzynV12

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: WengrzynV12
  • Skąd: WLKP
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1106 dnia: Marzec 31, 2012, 13:13:26 »
OK, poki co, to zona mi okupuje tiwi, wiec zapytam o podstawy, plus Ken nr. 11 (pisze z glowy) -
TIMING - jesli mam do zrobienia 3 ciosy LP,MK+shoryuken to zazwyczaj Kazuya blokuje drugi cios - i tu pytanie - czy trzeba wyczuc po prostu odpowiedni (zawsze ten sam) moment? Czy np tak jak Mortalu - wszystko jedno jak, byle wcisnac odpowiednia kombinacje? Tzn podejrzewam, ze nie, bo mi tak nie wychodzi , ale chce byc pewien.
Czy mozna np kilka razy wcisnac , czy musi byc tylko raz w tym odpowiednim momencie? Bo niestety mam taka tendecje z mlodzienczych lat, ze ciskam nieraz szybko 2,3 razy, i nie wiem czy to tez mnie nie gubi.

Co do YT to troche lipa, bo wiem jak ma wygladac to wszystko ale wlasnie zalezy mi, zeby zobaczyc jak dzialaja paluchy.
Marek Boom

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1107 dnia: Marzec 31, 2012, 13:53:35 »
Cieszę się, że w pełni wykorzystujesz pomoc, którą ci oferujemy na forum i mogę z uśmiechem powiedzieć, że poświęcam swój czas w słusznej sprawie!

Już pytałeś się nie raz, nie dwa o system combosów i jestem niemal pewny, że ktoś ci tłumaczył różnicę między linkami, chainami itd. a jeśli nie to byłeś nakierowywany na odpowiednie materiały w necie. Osobiście wskazałem ci kanał Vesper Arcade na yt, który rozwiałby wszystkie twoje wątpliwości systemowe, a znajdziesz tam również wszystkie tutoriale do większości popularnych bijatyk z nagranymi rękoma.

Co ciekawsze, pierwszy wynik wyszukiwania frazy 'street fighter x tekken trials ken' to właśnie filmik ich produkcji. Ale widocznie łatwiej truć dupę na forum 50 razy...

Zawsze jestem chętny pomóc nowym graczom, ale to już zaczyna mnie wkurwiać.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1108 dnia: Marzec 31, 2012, 14:01:17 »
Mam do Was pytanie panowie, i nie chce żeby ktoś pomyślał, że troluje albo coś takiego, ale czy to prawda, że ta gra w USA już powoli umiera? Jeśli dobrze rozumiem całą sytuacje. Na dodatek na Evo bedzie 2vs2 a nie 1vs1 + 90% graczy mówi, że ta gra jest głupia.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: STREET FIGHTER x TEKKEN
« Odpowiedź #1109 dnia: Marzec 31, 2012, 14:53:11 »
Mam do Was pytanie panowie, i nie chce żeby ktoś pomyślał, że troluje albo coś takiego, ale czy to prawda, że ta gra w USA już powoli umiera? Jeśli dobrze rozumiem całą sytuacje. Na dodatek na Evo bedzie 2vs2 a nie 1vs1 + 90% graczy mówi, że ta gra jest głupia.

Dziwnym nie jest... ale tylko to pogrubione jest faktem (+ban na gemy), co do reszty, to z sf4 i mvc3 było na początku podobnie - z czasem będzie lepiej imo.
Pogdybajmy:
Wyjdą patche (nie ma co się okłamywać widać od cholery aspektów wymagających poprawy) i dlc (12 charów to mogli by już nazwać super sfxt) to może troche namieszać. Można powiedzieć, że Capcom naciągnęło nas na wersję beta, a dopiero zassanie dlc i patchy odblokuje nam pełną wersję (a to niebawem). Co do wyboru trybu na evo to musieli wybrać jeden a imo z 2vs2 jest większy fun i trochę świeżości wnosi.


EDIT:
... plus Ken nr. 11 (pisze z glowy) - TIMING - jesli mam do zrobienia 3 ciosy LP,MK+shoryuken ...

Jego 11 trial to j.hk , cl s.hk xx qcb+hk więc to nie to o czym piszesz
Podaj mi dokładnie o którego triala Ci chodzi to z chęcią pomogę, bo Twoja notacja jest zbyt nieczytelna, a nie mam czasu na odszyfrowywanie tych hieroglifów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 15:01:13 wysłana przez TasTer »