Autor Wątek: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)  (Przeczytany 58310 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 16, 2010, 05:40:23 »
Typ robi sobie c.mp, c.mp, c.rh w walce, nawet tego nie plinkując. Ogólnie rzeźnik. Na początku wygrałem 10:6 Rufus vs Ryu, potem grając kolejno Boxerem, Ryu i Chun już trochę dostawałem, ale nie aż tak strasznie. Balrogiem na początku strasznie go biłem, ale okazało się że gram tą postacią totalnie jednowymiarowo, a on poza tym nie nabierał się na poradnik gootecksa ;( dostałem pięć walk z rzędu, to zmieniłem na Raju. Było w sumie wyrównanie, chociaż z przewagą dla niego. Dawno nie grałem (przez zepsutą konsole;]) i pozapominałem timingi do wszystkich linków, psułem czasem nawet takie rzeczy jak c.lp > c.hp  :D Najbardziej w dupe dostałem Chun-li, co aż mnie wkurzyło, bo wierzyłem w swoją Chunke :( Ale jeszcze za krótko i za mało nią gram. Zrobiliśmy przerwe przy wyniku 32:25 dla niego. Potem zagraliśmy jeszcze "do dziesięciu" Rufi vs Roo, kończąc z wynikiem 20:10 dla mnie, a ja po raz kolejny doświadczyłem tego, jak bardzo przejebany jest ten matchup dla grubaska. W sumie się cieszę, ze wygrywałem consistently (czyli nie, że pierwsze pięć walk a później już tylko jedną na trzy) postacią którą dużo gram, a nie jakimś bokserem, którego wybieram raz na ruski rok. No i zagrałem sobie z osobą, która grała z Daigo :) Niestety zabrakło czasu, żeby zagrać w 3s'a :(

Apo, musisz z nim pograć ;]

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:14:10 »
Hmm no to widocznie nie taki rzeźnik skoro z nim wygrywasz ; DDDD.

Pewnie pierwszy lepszy Włoch który nie wychodzi u nich z grup ; DDDDD


Kto to w ogóle jest i czemu się wcześniej nie chwaliłeś że masz kuzyna we Włoszech ;d?

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:59:07 »
No tak, skoro typ jest tak zajebisty ale go pokonujesz pomimo faktu, że dawno nie grałeś, miałeś zepsutą konsolę, nie pamiętasz timingów a ponadto ryu to okropny matchup dla Rufusa to co to oznacza?

a) Typ wcale zajebisty nie jest.
b) Jesteś super zajebisty i gdybyś okazał chęć pogrania 20min dziennie (practice), mógłbyś śmiało grać równy z równym z Daigo.
c) Ryu to nie jest przejebany MU dla Rufusa skoro rufusem wygrywałeś a innymi postaciami dostawałeś -> logika. (btw. pograj dyktatorem albo ablem vs Zangief i powiedz mi jak pzrejebane ma MU Rufus lol)
d) Miałeś farta.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 16, 2010, 11:33:42 »
No snejku zazwyczaj jedzie na fartach, jak już porządnie zafarci to jest wtedy nie dopokonania bo wszyscy inni w pomieszczeniu mają poważne problemu z oddychaniem.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 16, 2010, 15:24:04 »
hehe, no tylko się tutaj nie obrażać lol, czasem trzeba spojrzeć z dystansu na swoje wypowiedzi i siebie samego  ;)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 16, 2010, 16:39:04 »
No tak, skoro typ jest tak zajebisty ale go pokonujesz pomimo faktu, że nie pamiętasz timingów
Omg. Przecież wyraźnie napisałem, że grając Ryu vs Ryu przegrywałem. To zdanie odnośnie timingów dotyczyło tylko Ryu. Czytanie ze zrozumieniem  się kłania.
Cytuj
a) Typ wcale zajebisty nie jest.
Może jest, może nie jest. Nie mam porównania. Był po prostu lepszy niż prawie każda osoba z jaką grałem. Turnieju żadnego w sf4 nie wygrał, bo właściwie od premiery gry siedzi w Polsce. Poza tym we Francji mają chyba najwyższy poziom w Europie jeśli chodzi o street fightera i ogólnie 2d. Ten koleś to głównie gracz Kofa i podobno jeden z lepszych graczy we Francji, nie licząc Paryża. Paryż to u nich podobno coś jak u nas Leszno w Tekkenie : ) Tyle że mają tam w takiego KoF'a około 50 graczy. Nie chce mi sie myśleć, ile w samym Paryżu gra ludzi w takiego sf4. Ciekawostka dla mieczykowców (gadaliśmy trochę o sc) - Bruno (bo tak się ów jegomość zwie) mieszka w tej samej 'wiosce' co Malek i są dobrymi znajomymi :)
Cytuj
b) Jesteś super zajebisty i gdybyś okazał chęć pogrania 20min dziennie (practice), mógłbyś śmiało grać równy z równym z Daigo.
Captain obvious to the rescue!
Cytuj
c) Ryu to nie jest przejebany MU dla Rufusa skoro rufusem wygrywałeś a innymi postaciami dostawałeś -> logika.
Może dlatego że Rufusem gram kilka razy więcej niż innymi postaciami, a co za tym idzie lepiej? No i trochę znam ten matchup,  a jemu brakowało trochę ogrania na Rufusa. Poza tym wiele walk wygrałem dlatego że jemu np. nie wyszła ultra (grał na sticku Pitrexa - kilka razy próbowałem i byłem załamany nie mogąc zrobić na tej zjeżdżonej gałce dwóch qcf'ów).

Naprawdę, gadacie tak jakbym chwalił się nie wiadomo czym. Może chodzi o to, że napisałem że grałem wyrównanie z kolesiem który grał z Daigo i tak wpłynęło to na waszą podświadomość, że wyszło że się chwalę ;p Ma znaczenie to, że nie wygrał z Daigo ani jednej walki (pewnie nawet i rundy) i nie grali w sf4 (bo to było w 2006, jak Francuzi zaprosili Daigo na jakiś duży event z turniejami 3s'a, gg i st)?

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 16, 2010, 19:49:55 »
Oj sneju, nie pisz mi o czytaniu ze zrozumieniem, kiedy edytujesz mój cytat lol, ja tam wymieniałem argumenty :)
Pozatym sa dobrze wiesz jak ten caly post zabrzmiał, no litości  8)

I nie ma w tym nic złego, dobrze ci poszło i gitara ale nie odkręcaj kota ogonem.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 16, 2010, 20:08:46 »
Edytowałem cytat dlatego, że tylko ten argument był nieadekwatny do sytuacji :) Reszta się w zupełności zgadzała.
Serio, nie wiem jak ten "cały post" zabrzmiał, powiesz mi o co chodzi?

Liberty -  czyli każdy kto z kimś przegrywa jest słaby, tak? Aha, ok. W takim razie pokaż mi jakiekolwiek wedlug ciebie dobrego gracza w jakąkolwiek bijatykę, a ja zarzucę ci filmikiem z jutuba jako dowodem na to że się mylisz ;]

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 16, 2010, 22:57:35 »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 16, 2010, 23:09:18 »
Od sierpnia, jakoś we wrześniu/październiku postanowiłem sobie że będe nim grał jako główną postacią :) Jak dla mnie obok Viper najfajniejsza postać w tej grze.

btw. trzeba coś pograć znowu ;)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 16, 2010, 23:10:29 »
Cytat: Snake link=topic=6.msg2470#msg2470date=1263668926
Liberty -  czyli każdy kto z kimś przegrywa jest słaby, tak?
To są twoje słowa;].
 
Lubisz być taki dokładny i czepiać się szczególików, więc nie dziw się, że ktoś się lubi czepiać ciebie, chociażby dla jajek;].

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 16, 2010, 23:45:43 »
Już myślałem że to dzięki mnie... łee
Spoko mój Abel będzie po sesji jak najbardziej dostępny (nowy kontroler będzie w końcu).

Do pana powyżej - nie chce nic mówić ale mieliśmy zagrać kiedyś tam ;-d grasz w to jeszcze cuś?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2010, 00:47:52 »
No jak ty zaczynałeś w to grać to ja już jakoś tak kończyłemxD. Teraz to już pewnie nic nie potrafię;f. Teraz to nawet Snejk by mnie chyba zbił. Wyobraź to sobie;f;ff.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2010, 00:57:53 »
O w pyte...

 ;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:19:18 »
Jakoś jak Gettokinksas cię poprosił to od razu wbiłeś na psn ;/