Autor Wątek: [MvC3] Dyskusja ogólna  (Przeczytany 116942 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 12, 2011, 02:20:29 »
Jako, że mnie tu okrzyczeli to przeniosłem się na srk.com, gdzie ludzie są bardziej życzliwi i żądni info ;P

Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś o Hulku to zapraszam tutaj http://shoryuken.com/f366/hulk-thread-232450/index18.html#post10244548 i kolejne strony. Naprawdę starałem się odpowiedzieć na wszystkie pytania i kilka combosów dobrych obczaiłem. Myślę, że to jak na razie najlepsze źródło informacji o tej postaci.
Przy odrobinie pracy i szczęścia Hulkiem będzie się dało przekroczyć barierę 1.000.000 obrażeń z midscreena, bez x-factora i DHC :)

adm

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: adm_pl
  • Skąd: wwa
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 12, 2011, 02:55:40 »
To jak da sie Phoenix grac w koncu?? Strasznie zaluje ze pogram dopiero w lipcu bo kazdy kolejny news coraz bardziej mi sie podoba... Grajcie i publikujcie jak najwiecej bo na srk.com chwilowo nie mam czasu :D

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 12, 2011, 02:59:06 »
Na razie chyba ciężko coś powiedzieć o Phoenix. Wszystko zależy od tego, czy naprawdę ma świetne opcje i damage. Na razie wiemy tyle, że prawdopodobnie każd postać może ją zabić jednym combem (często nawet bez hypera) w dowolnym miejscu planszy.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 12, 2011, 03:09:41 »
Podobno Dark Phoenix po włączeniu x-factora zamienia się w one touch kill, więc raczej nie jest taka zła ;p Przejrzałem sobie niedawno na szybko posty w jej dziale, DevilJin mówił że jako ostatnia żywa postać często jest w stanie wynieść cały team.

adm

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: adm_pl
  • Skąd: wwa
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 12, 2011, 03:11:02 »
No to dosc slabo, przynajmniej przyj moim skillu i ogarniecu.. podobaly mi sie jej mozliwosci w filmikach. Ale w sumie jeszcze nie wiadomo, moze jakies opcje wyplyna do czasu az zaczne grac. A jezeli nie to jest w pyte innych fajnych postaci

Podobno Dark Phoenix po włączeniu x-factora zamienia się w one touch kill, więc raczej nie jest taka zła ;p Przejrzałem sobie niedawno na szybko posty w jej dziale, DevilJin mówił że jako ostatnia żywa postać często jest w stanie wynieść cały team.
I like it! ;)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 12, 2011, 03:46:24 »
1.000.000 combo

Cholera, Felicia wyprzedziła Hulka, ale my postaramy się to zrobić z jednym paskiem hypera :D

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 12, 2011, 04:33:40 »
Mi z kolei hype opada im więcej info czytam. Najpierw combosy zabijające przy "odrobinie wysiłku", potem Phoenix zabijająca wszystko / zabijana przez wszystko a teraz odgłosy Felicii. Miłej zabawy panowie, czekam na MK9 ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 12, 2011, 09:16:04 »
Mnie się wydaje że bez patha się nie obejdzie na razie tylko na dmg scaling. Bo jeżeli po kilku dniach takie rzeczy wychodzą i są normą to za pół roku 90% postaci będzie miała 100% combo na każdego z każdego miejsca za 3 paski f;f;ff

Chociaż jak by zrobili takiego pacza to taka finiks mogłaby być niegrywalna ;d. Właśnie, ile trwa morph w dark finiksa?
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 09:29:21 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 12, 2011, 11:25:46 »
Na razie jest zabawa, zobaczymy jak to się rozwinie. Nie wiem Hiryu jakich odgłosów się spodziewałeś po kociej lasce. Przecież japończycy wierzą, że takie piski są urocze (no i jp va dla Felicii jest troche mniej męczący niż eng).

http://www.youtube.com/watch?v=nsd4fEKldT4 - ktoś z srk już nagrał pierwszą wersję reseta Hulka, nad którą pracowałem. Jeszcze można sporo poprawić, ale i tak jest nieźle.

Gratisowo dla fanów kocich pisków - 1.300.00 combo
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 11:31:56 wysłana przez Gargooletz »

Slide

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 12, 2011, 14:50:23 »
Skąd zamawialiście preordery ? Jakieś ciekawe promocje ? Jak wygląda sprawa z limitkami ? Z chęcia bym zamówił jakiś obfity zestaw :]

czołgista

  • Gość
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 12, 2011, 14:59:01 »
Przyznam, że rozważałem zakup MvC3 bo w przeciwieństwie do sf4 niczego nadzwyczajnego się po tej grze nie spodziewam tak więc odpada element rozczarowania, ale te combosy :/  Z drugiej strony Marvela ratuje fakt, że to TAG więc nie gramy jedną postacią. Garg, jak to jest? Sprawdzałes te comba? Są łatwe czy ciężkie do wykonania? Bo np. w MvC2 niby były jakies infinity ale przynajmniej trudne do wyprowadzenia.

Tej grze zabrakło kilkumiesięcznych loke testów w salonach. Jak nie tłumy naturalizowanych Amerykanów to przynajmniej Mitsu i 3 innych japońskich fanów Marvela by to ograło lol.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 12, 2011, 15:00:16 »
@slide

http://www.ultima.pl/marvel_vs_capcom_3_fate_of_two_worlds/i9748/

i gwarancja że przyjdzie najpóźniej na premierę

@ornit - z tego co się orientuję , comba są tak proste że nie ma podobno problemu ich wykonać na padzie od x360 : P

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 12, 2011, 15:11:16 »
Wszystko zależy od postaci i przy bardziej dzikich combach trzeba mieć w miarę refleks, ale na razie wygląda na to, że bnb są banalne.
Jedynym problem jest, że wiele rzeczy siedzi przy odpowiednim spacingu (co widać zwłaszcza po prawdziwych walkach a nie treningu), więc trzeba albo nieco skrócić comba, żeby mieć pewność, że całe wejdzie, albo naprawdę dobrze oszacować sytuację.

Wydaje mi się, że większość skilla w tej grze to będą po prostu dobre setup upy, mix upy, strategia itd. Technicznie nie zapowiada się nic szczególnego. Być może jakieś bardziej przegięte taktyki wypłyną potem, bo naprawdę z każdą godziną w treningu odkrywa się nowe rzeczy.

PS. Też nie miałem kontaktu z tymi 'bardziej wymagającymi' postaciami, bo instynktownie wybrałem sobie prostackiego Hulka, Deadpoola i Iron Mana (chociaż on ma już trochę mieszania z combami we fly mode, mix upami high low).
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 15:13:13 wysłana przez Gargooletz »

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 12, 2011, 15:17:27 »
Slide, limitki były dostępne tylko w US i A, w Nowym Jorku konkretnie:( Swoją drogą, proponuję popytać w Playzone / Sklepie Konsolowym (pierwszy w Panoramie, drugi obok)- najlepsze sklepy w Pń jeśli chodzi o dostępność gier w dzień premiery / przed premierą, w bardzo dobrej cenie (w tym drugim zwłaszcza).

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Marvel vs. Capcom 3
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 12, 2011, 16:10:01 »
Slide strzeż sie preorderów!!!!!! Wacho dobrze mówi Playzone i wszystko jasne. I na bank będą mieli przed premierą.

Jeden raz dałem się namówić na preorder ze SF4 i to był raczej ostatni raz, nie warto IMO.