Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 160837 razy)

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #780 dnia: Październik 10, 2012, 20:27:18 »
Się Nevan nie denerwuj!

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #781 dnia: Październik 10, 2012, 20:27:50 »
Wdech wydech.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #782 dnia: Październik 10, 2012, 20:44:15 »
Się Nevan nie denerwuj!

Ponoć złość piękności szkodzi, ale ja jestem taki piękny że mogę się wkurwiać non-topper.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #783 dnia: Październik 11, 2012, 15:21:54 »
Bo chłopaki zostawili ją w samochodzie, choć Kosu miał ją przynieść.

Zaufałeś Kosowi ? :)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #784 dnia: Październik 14, 2012, 13:21:14 »
Zacząć trzeba zgodnie ze wzorcem :) A więc pozdrowienia dla wszystkich uczestników MFKiG 2012 :)
Szczególne podziękowania chciałbym skierować do:
  • Manieq - dzięki za profesjonalne zorganizowanie turniejów. Nie wiem kto dokładnie rozmawiał ze sponsorami, załatwiał nagrody, ale przyjmuję że miałeś w tym spory udział. Fajnie, że jednak dałeś się przekonać do DE na 8 osób w SC V, mam nadzieję, że teraz już zdajesz sobie sprawę jak szybko idą walki w tej grę i w przyszłości weźmiesz to pod uwagę przy ustalaniu zasad
  • Di - jak wyżej, dzięki za prowadzenie turniejów i załatwianie nagród ^^ i dzięki za to że nie przyszedłeś na SC V hihi
  • Gagarin - świetna mini impreza i ciekawe rozmowy :) a ta pizzeria, którą polecałeś była na serio dobra :) Szkoda, że trafiła Ci się grupa śmierci bo ewidentnie byłeś w formie tego dnia :(
  • Matt, Devil - dzięki za granie w SC V, fajnie było chociaż Matt trochę mnie zdołował tą totalną dominacją :( Z drugiej strony teraz już nikt nie powinien bredzić jaka to Natsu jest silna ^^ Zgodnie z tym co mówiłem - jeśli ktoś wie gdzie i jak karać i reagować to jest to mocno przeciętna czy wręcz słaba postać. Devil jak już mówiłem - nie mogę Ci robić mniej bombek niż innym, to by było nieuczciwe względem pozostałych graczy :P
  • Nevan, Oscar - mimo iż pojawił się TTT2 jak widać nie zapomnieliście jak się gra w SC V więc duży plus :) Ćwiczcie coś tam w wolnych chwilach to możecie coś tam zawsze namieszać na turniejach
  • Aronex, Antrax - fajnie że przyszliście, całkiem dobrze gracie, fajnie będzie coś pograć przez PSN. No i pojawiajcie się na jakiś konwentach w Wawie, a może i gdzieś dalej :)
  • Qjon, Tokis, K' i inni :) - jak zawsze fajnie było pogadać :P


Co do spraw organizacyjnych to historia z Hostelem była niewesoła, chociaż ja nie mogę narzekać bo ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli. Tak czy siak na przyszłość fajnie by było doprecyzować takie sprawy, żeby potem nie było jakiś kwasów. Tym bardziej, że MFKiG to nie konwent gdzie w razie czego można iść do sleep room'u. TV były na serio spoko. Fajnie jakby była jakaś opcja podpięcia słuchawek, bo granie bez dźwięku jest nie za fajne. OK może w VF5 wyszło by to grze na dobre, ale w SC V są całkiem spoko odgłosy i dobra muzyka ^^ Natomiast pucharki koniecznie trzeba zmodyfikować - mój był złoty i było na nim napisane "II miejsce Art of Tekken 4" O_o Bardziej to przypominało puchar za 2 miejsce w jakimś turnieju Tekkena 4 niż turnieju SC V na MFKiG :) Nie wiem na ile jest to wykonalne w rozsądnej cenie, ale fajna by była różnorodność kolorystyczna (złoto, srebro, brąz). Do tego napis w stylu "I miejsce, Soul Calibur V, MFKiG 2012". Oczywiście dodatkowa informacja w postaci napisów na tym "kapslu" jest jak najbardziej ok. Tak czy siak obecna wersja jest mega dezorientująca.
Pozdrawiam :)

Moje fotki:

http://imageshack.us/g/1/9811349/
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 17:51:56 wysłana przez PePe »

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #786 dnia: Październik 18, 2012, 12:25:13 »
Na kanał na YT wrzucane są filmy z turnieju TTT2: http://youtube.com/backdashpl

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #787 dnia: Październik 18, 2012, 22:11:58 »
ponawiam pytanie o model monitora - ktoś moze ma jakies fotki tych kartonów w ktorych stały czy coś? Albo namiary do tej firmy?
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #788 dnia: Październik 18, 2012, 22:56:50 »
Albo ja jestem jakiś tępy albo ten image shack jest jakiś drewniany... Jak wchodzę na tą galerię to rozpoznaje, że to moje obrazy i po prawej umieszcza linki do innych moich zdjęć (laguna cup), ale jak wejdę sobie na "my images" czy inne tego typu zakładki to nie ma tych fotek nigdzie wymienionych. Zdjęcia z Laguny mają dodany jakiś tag i mogę się do nich dobrać, dzięki niemu a tutaj nie ma takiej opcji. Najgorsze, że nawet nie mam za bardzo opcji dodania tego tag'a.... Ja pier**** co za gówniany serwis....

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #789 dnia: Październik 18, 2012, 23:10:31 »
W sumie to podpinam się pod pytanie Tejotla. Nie jestem też na 100% pewny, ale zdaje mi się, że tam były conajmniej dwa modele monitorów.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #790 dnia: Październik 19, 2012, 00:17:56 »
Staram się dowiedzieć bo mam numer do faceta który nam je przywoził ale na razie nie odbiera ode mnie telefonu.


EDIT.
Podaje model monitora na których graliście na  MFKiG.

LG M4214C
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2012, 12:57:40 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #791 dnia: Październik 26, 2012, 08:00:10 »
dzieki bardzo Manqu! - niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi!
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war