Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 484516 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 22, 2010, 12:30:12 »
Podejrzewałem, że skończy się na tym, że topami zostaną czarny bokser i czarny bokser, tuż za nimi ryj i chunli, bomba!
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 23:09:15 wysłana przez TasTer »

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #257 dnia: Marzec 23, 2010, 08:58:40 »
I love my daughters, they are so pretty!

Slide

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #258 dnia: Marzec 23, 2010, 10:33:31 »
Bez komentarza wszystko wskazuje na to, że naprawdę Sim nie będzie miał żadnych zmian... dla mnie to największy zawód jeżeli chodzi o SSF4... Rozumiem, że według Capcomu Sim był mocną postacią, ale jak dojdą nowe postacie to ja kiepsko to widzę. Sim miał podobno być jedną z lepszych postaci... Ja jak na razie widzę, że umocni się na dole listy, a raczej jeszcze spadnie bo nie widzę go w pojedynkach w SSF4 :/
Najbardziej wkurza mnie fakt, bo teraz mimo że jest słaby daje dużo fun'u i można nim wygrywać że będę grał kolejne lata postacią z tymi samymi ciosami. Jego ultra 2 jest do (_|_) nic z nowości, coraz częściej myślę o drugiej postaci i coraz częściej wychodzi na to że będę grać Dudleyem żebym miał łatwiej w pojedynkach niż Simem.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #259 dnia: Marzec 23, 2010, 10:46:59 »
Naprawdę nie masz na co narzekać slide, dyktatorowi nic nie dali prócz zmniejszonego damagu na podstawowych linkach lol. Psycho Crusher jest w dalszym ciągu najgorszym ciosem specjalnym w grze itp. Krotko mówiąc dramat, tym bardziej patrząc na to jak prezentują się silnie nowe postacie (Hakan, Dudley, Juri, Cody) nie mówiąc o buffach dla cholernej chunli itp. Jedyny plus to nowa lepsza ultra, ale i tak można zapomnieć o kombowaniu jej... A ten cut damagu o 10% czy coś to dramat, wszystkie linki bisona sa cholernie  ciężkie i już w sf4 kroiły mało lol :( Ciekaw jestem jak ułożą się tier listy za kilka miesięcy hmm. Ryu i sagat mnie aż tak nie denerwowali w vanila sf4 ale tutaj patrząc na to które postacie zapowiadają się na topów czuje, że będzie ból. Hakan, Dudlej, Juri, Chun, Honda... coś czuje że będzie ciężko. Ale z drugiej strony cieszy mnie, że dyktator nie dostał żadnych zmian na plus bo zostanie może mało używaną postacią co jest fajne bo nie chce się nim dzielić :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 23, 2010, 11:56:08 »
Płaczecie tak jakby SF4 nie był mega-zbalansowaną grą :D

Slide->może od razu przerzuć się na Raju. To jest pomysł, grać postacią, która wygrywa, a nie tą którą się lubi lol

Slide

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 23, 2010, 12:06:26 »
Slide->może od razu przerzuć się na Raju. To jest pomysł, grać postacią, która wygrywa, a nie tą którą się lubi lol

Ornit a Ty jak zwykle w swoim stylu  :D  mnie wkurza fakt, że wydają nową część i tak mało zmian w ciosach, w Guilty Gear jak miałem kolejną część to były zmiany dzięki którym zmieniał się styl gry i mogłeś cieszyć się starą nową postacią. Co do Dudleya to nie zwieraj spinaczy i tak będę grał Simem bo nie będę miał czasu na masterowanie czarnucha. Narzekam na SSF4 bo w końcu jakaś napinka na forum musi być.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 23, 2010, 12:11:14 »
Raju dostał lekkiego nerfa jakby nie patrzeć. Od razu mówiłem, że 2 hit srk to nerf a nie buff, chociaż niektórzy twierdzili inaczej. Największy lol to ewidentne osłabianie postaci słabych - np massive damage reduction na srk u cammy :o. Ja zamierzam grać DeeJay-em i mimo wstępnych opinii w stylu "deejay is useless" nie zrażam się xD.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #263 dnia: Marzec 23, 2010, 12:13:42 »
Slide a jakich zmian się spodziewałeś? IMO w tej chwili nawet nie powinieneś narzekać, że jest taki sam. Przynajmniej wiesz na co liczyć. Przykładowo Ryu został tak zmieniony, że zupełnie nie wiem jak nim się będzie walczyć. Brak Ultry po trades'ach, SRK osłabiony i w dodatku daje HP daje 2 ciosy, z ktorych tylko po pierwszym można robić FADC. W dodatku HP SRK jako AA będzie zabierał tylko 50 dmg. Brak trapa HDK - SUPER

Nie wiadomo co z drugą ultrą, ale pewnie będzie taka biedna jak Kena, czy Goukena( tu pewnie gorszy bo nie da się go zrobić po rzucie).

To są dopiero zmiany, które dają do myślenia. Jeszcze, może się okazać że Sim będzie topem a Ryu słabym midem, więc poczekajmy aż gra wyjdzie.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #264 dnia: Marzec 23, 2010, 12:20:43 »
LOL - http://www.youtube.com/watch?v=wowG-pr71y8
Ale hardkor. Ciekawe czy da się tam zrobić FADC.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 23, 2010, 12:26:51 »
Prosta opcja, wszyscy którzy grają teraz raju i sagatem przerzucą się na dudleja i codiego, ci co sępili lariaty przerzucą się na hakana, tak to widzę.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #266 dnia: Marzec 23, 2010, 12:37:29 »
Cytuj
Prosta opcja, wszyscy którzy grają teraz raju i sagatem przerzucą się na dudleja i codiego, ci co sępili lariaty przerzucą się na hakana, tak to widzę.
Czy ja wiem? Z Ruska pewnie na Hawka jak już. Na bank będzie przegięty :-X.

Co do drugiej ultry Goukena to może być znacznie lepsza niż pierwsza. Po tym jego Hadou, przeciwnik się odbija od ściany, tak więc posadzenie supera nie powinno sprawiać problemu lub jakiegoś komba.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #267 dnia: Marzec 23, 2010, 13:00:56 »
tu jest kilka fajnych walk pokazujących co nie co

http://www.youtube.com/user/bonjish#p/c/ED7B43CA2BB6EC61/8/khx4DuIzAGY

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #268 dnia: Marzec 23, 2010, 13:04:08 »
To jest pomysł, grać postacią, która wygrywa, a nie tą którą się lubi lol
http://www.youtube.com/watch?v=sGh4ZU4H5Hk
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #269 dnia: Marzec 23, 2010, 13:11:59 »
Prosta opcja, wszyscy którzy grają teraz raju i sagatem przerzucą się na dudleja i codiego, ci co sępili lariaty przerzucą się na hakana, tak to widzę.

A ci co jęczą będą jęczęć i tyle. wszystko już wiemy pieprzyć nie ma po co już kupować gry nawet.  :D

A to, że dużo ludzi co gra np Zangiefem będzie probowalo THawka i Hakana? Ciekawe czemu lol. Bo przeciez wcale nie bo graja graplersami jako postaciami ktorych styl walki im odpowiada.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 13:16:43 wysłana przez Snow_B »
I love my daughters, they are so pretty!