Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 484457 razy)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2115 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:28:33 »
Niech podadzą coś o Makoto. Mogliby zmienić EX Tsurugi na to co było w SSF4 w sumie i może jakaś niepodatnośc na rzuty przy EX karakusie by się przydała troszke no i nie pogniewałbym się jakby dali możliwość cancelowania s.HP w U2...chociaż nawet z wykorzystaniem HC żeby skrócić recovery s..HP i wtedy U2...to by było to dopiero...czasy z 3S by wróciły...no...tak mniej więcej ;)

lol , mówisz jakby Makoto to był ledwo B tier ; d

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2116 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:48:42 »
Że co? Czy ja gdzieś napisałem, że jest słaba czy coś podobnego? Jest na pewno o wiele lepsza w AE niż była w SSF4. To co napisałem to takie jakby moje zachcianki jako ten który nią gra i widzi, że mogły by się jej takie zmiany przydać...no...może poza tym z U2 (ot taka mała nutka nostalgii)bo to się raczej nie wydarzy już(U2 jest ogólnie słabe imo w tej odsłonie SF). Zatem nie wiem o co Ci chodzi maddest. Nie grałeś chyba w ogóle tą postacią skoro nie zrozumiałeś mojego posta. Poza tym to gdzie ona jest na Tier Liscie to mnie jakoś nie bardzo interesuje. Najważniejsze teraz żeby jej nie zwalili i czasem jej czegoś nie zabrali.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 00:51:32 wysłana przez Bellevar »

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2117 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:49:40 »
Niech podadzą coś o Makoto. Mogliby zmienić EX Tsurugi na to co było w SSF4 w sumie i może jakaś niepodatnośc na rzuty przy EX karakusie by się przydała troszke no i nie pogniewałbym się jakby dali możliwość cancelowania s.HP w U2...chociaż nawet z wykorzystaniem HC żeby skrócić recovery s..HP i wtedy U2...to by było to dopiero...czasy z 3S by wróciły...no...tak mniej więcej ;)

lol , mówisz jakby Makoto to był ledwo B tier ; d

Ja będę się cieszył/jeszcze w to grał jak jej i Ibuki nic nie zabiorą heh. A throw inv przy ex karakusie to by przesada już była. rzut co przebija prawie wszystko? O...mogli by jej dać anbloka z U2 na wszystkie postacie! To by było olrajt.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2118 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:12:34 »
Że co? Czy ja gdzieś napisałem, że jest słaba czy coś podobnego? Jest na pewno o wiele lepsza w AE niż była w SSF4. To co napisałem to takie jakby moje zachcianki jako ten który nią gra i widzi, że mogły by się jej takie zmiany przydać...no...może poza tym z U2 (ot taka mała nutka nostalgii)bo to się raczej nie wydarzy już(U2 jest ogólnie słabe imo w tej odsłonie SF). Zatem nie wiem o co Ci chodzi maddest. Nie grałeś chyba w ogóle tą postacią skoro nie zrozumiałeś mojego posta. Poza tym to gdzie ona jest na Tier Liscie to mnie jakoś nie bardzo interesuje. Najważniejsze teraz żeby jej nie zwalili i czasem jej czegoś nie zabrali.

po prostu uważam że jest na tyle silna że takie zachcianki to już po prostu bzdura jest , to tak jak ja bym chciał żeby nie nerfili Yun'a tylko dodali mu fireballa (będzie rzucać czapką) - mówiąc jednocześnie że nie interesuje mnie czy jest słaby czy mocny ale chce żeby miał fireballa.

o "zwalenie" jej nie masz się co martwić bo to się nie stanie na 100% , jeżeli nie chcieli by tej postaci na top'a to by jej tyle zmian nie robili z supera do ae.


http://www.youtube.com/watch?v=gNwEdsCuUiE&list=FLjwsQ9RtlT9gi5kw6zTLw4A&index=20 :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 02:53:17 wysłana przez maddest »

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2119 dnia: Sierpień 24, 2011, 07:29:35 »

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2120 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:09:39 »
Hm nerfy na Akumie, widzę że kogoś tu cudownie POSRAŁO. Z drugiej strony kolejne buffy dla Dana :o Odnoszę wrażenie, że po updacie nie będzie najsłabszą postacią w grze :p

GOD NERF THE YUN
OBAMA BUFF ONI
smh tbh fam

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2121 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:29:35 »
umówmy się - na razie żadna z tych informacji nie jest oficjalna, a sa one publikowane żeby zebrać feedback ludzi i pokazać kierunek zmian - oficjalnie to będzie gdy wyjdzie patch
kiedy chodzi o Dana:
The combo cl.HK, cl.MP, cr.MP xx EX Dankukyaku is now possible.
Dan's Jumping and Crouching Taunt build meter now. 70 on hit, 30 on block.

gdyby dodali do c.taunta możliwość uniknięcia fireballa to byłoby szaleństwo (póki co tylko z Sagatem można się tak bawić :P)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2122 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:47:11 »
Serio nie kumam tego psioczenia na Yuna, gdzie o Yangu np nie mówi się praktycznie nic a ta postać też ostro potrafi wqr.wić

Zwłaszcza, że Yun Topem może jest ale w Japonii, dla reszty IMO nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2123 dnia: Sierpień 24, 2011, 14:23:44 »
mhm , nerfy/buffy dla Seth'a nie znaczą prawie nic tylko to że będzie taki sam jak teraz i będzie się przyjemniej grać (no chyba że ktoś używa u1)

fei-long prawie w ogóle nie znerfiony , takie nerfy to nic dla tej postaci , dalej będzie w chuy mocny

bezsensowny nerf dla akumy , po co mu niszczyć okizeme?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2124 dnia: Sierpień 24, 2011, 19:55:27 »
Odnoszę wrażenie, że po updacie nie będzie najsłabszą postacią w grze :p
Ale Dan nigdy nie był najsłabszą postacią w grze. :p On jest solidny (<salty> w końcu ma DP, czego więcej potrzeba w tej grze </salty>), ludzie cały czas gadają że jest słaby tylko z tego powodu że jest Danem. ;]

Ja tam w sumie jestem zadowolony, chociaż nie tak jak byłem rano kiedy przeczytałem te zmiany jeszcze w formie dziwnych tłumaczeń. :d Byłem pewien że chodzi o to że naprawią ex mesjasza tak, żeby nigdy nie przechodził na drugą stronę kucającego przeciwnika, a okazało się że prawdopodobnie jedyną zmianą będzie combowanie flip kicka po mk mesjaszu... No ale u2 is back in da game, więc nie mam co narzekać. ;]

Serio nie kumam tego psioczenia na Yuna, gdzie o Yangu np nie mówi się praktycznie nic a ta postać też ostro potrafi wqr.wić
Tak, tylko że z Yangiem jest taki problem że ciężko coś zmienić bez zmieniania go jako postaci. U Yuna mogą po prostu zabrać przewagę po ex dash punchu, zmniejszyć trochę damage i będzie po sprawie. Yangowi nie ma co zmniejszać damage'u bo i tak zadaje bardzo przeciętny, no i nie ma jakichś oczywistych przegiętych rzeczy które sprawiają że jest dobry, po prostu ogólnie jest bardzo solidny. Mogliby mu niby zabrać crossup j.mk czy coś w tym stylu, no ale właśnie... to zmiana całej postaci.
Cytuj
Zwłaszcza, że Yun Topem może jest ale w Japonii, dla reszty IMO nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia
WUT? :psyduck: Rozwiń to jeśli możesz. :d

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2125 dnia: Sierpień 24, 2011, 21:03:37 »
Cytuj
WUT? :psyduck: Rozwiń to jeśli możesz. :d

a co tu rozwijać bo nie rozumiem? Podaj mi 3 graczy z poza Japonii, którzy Yunem coś osiągnęli?

Podaj nazwisko jednego gracza z Europy, który Yunem robi rzeźnię? Nie ma takiego.

Yuna przegiętość to przewaga po EX Lunge Punchu i to wszystko. Yun ma sporo chujowych Match Upów.

A co do Yanga to co za różnica czy ciężko coś zmienić czy nie? Jest równie pojebany jak Yun i tyle. Bo ma ambitniejsze comba?  Wow, no rzeczywiście, jest skillowy, nie jest topem.... oO

Ale takie jest moje zdanie, zresztą wywiad z Kindevu uświadomił mi, że nie jestem sam

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2126 dnia: Sierpień 24, 2011, 21:09:35 »
gdyby dodali do c.taunta możliwość uniknięcia fireballa to byłoby szaleństwo (póki co tylko z Sagatem można się tak bawić :P)
hahaha to z Sagatem podoba mi się najbardziej i zapewne nieźle wkurwia przeciwnika choć i może rozśmieszać. I też uważam że to nie jest słaba postać, trzeba jak każdą także i nim umieć grać, nie tak jak ja -> danku DP/rzut :)
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2127 dnia: Sierpień 24, 2011, 21:13:53 »
a co tu rozwijać bo nie rozumiem? Podaj mi 3 graczy z poza Japonii, którzy Yunem coś osiągnęli?
Hsien Chang, Marn, Xian.
Cytuj
Podaj nazwisko jednego gracza z Europy, który Yunem robi rzeźnię? Nie ma takiego.
Ryan Hart.
Cytuj
Yuna przegiętość to przewaga po EX Lunge Punchu i to wszystko. Yun ma sporo c***owych Match Upów.
Od czasów Sagata w vanilli nie było w tej grze postaci, która nie miałaby chujowych matchupów.
Cytuj
A co do Yanga to co za różnica czy ciężko coś zmienić czy nie? Jest równie pojebany jak Yun i tyle. Bo ma ambitniejsze comba?  Wow, no rzeczywiście, jest skillowy, nie jest topem.... oO
Lol. Yang jest dobry, ale nie jest za dobry. Jest po prostu top tierem, to znaczy że trzeba go osłabiać? Ja nie mówię czy to dobrze czy źle że Yun tak odstaje od reszty postaci, bo dla mnie balans nie jest najważniejszą rzeczą w grach, mówię tylko jak jest. Ja wolałbym żeby zbuffowali wszystkie inne postacie, zamiast osłabiać te które są dobre i kompletne.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2128 dnia: Sierpień 24, 2011, 21:26:18 »
Cytuj
Od czasów Sagata w vanilli nie było w tej grze postaci, która nie miałaby c***owych matchupów.

O przepraszam! Sagat miał zły matchup z Akumą zawsze.

Cytuj
Ja wolałbym żeby zbuffowali wszystkie inne postacie, zamiast osłabiać te które są dobre i kompletne.

No i po części na to się zapowiada. Nerfy dla Feia i Viper nie niszczą tych postaci, a reszta ma buffy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 21:28:14 wysłana przez Gargooletz »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2129 dnia: Sierpień 24, 2011, 22:11:05 »
Zły matchup =/= c***owy matchup. :p W vanilli to było co najwyżej 5,5:4,5 imo. Co do buffów to zależy jak na to spojrzeć, to co robią Ryu czy Rufusowi to tak naprawdę jakieś pseudo buffy które nie będą miały praktycznie żadnego znaczenia. :p

Btw. fajny temat, powtórka z Flash vs Wolfkrone sprzed roku - http://shoryuken.com/forum/index.php?threads/momochi-says-latif-wolfkrone-viper.143993/
I najlepsza odpowiedź w temacie by HAV:
Cytuj
Hmm... Latif and Wolfkrone made Top 8 at Evo.. Momochi was in the crowd watching. Who gives a shit.
Gotta <3 srk.