Autor Wątek: Juggle  (Przeczytany 5049 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Juggle
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 13, 2011, 14:06:04 »
Zawsze, przynajmniej ja, uzywam koncowki d/f+1~2~1,dck,1. Chyba wiecej zabiera i dalej niesie. O ile mnie pamiec nie myli to jest jedna na milion sytuacji gdzie konczac SF mozna wrzucic na wysoka sciane i zrobic akcje pt. flk+1,d+1,3,1,1,SF.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Juggle
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 13, 2011, 14:08:29 »
Tak, wiem, ale bardziej mi chodzi o to, czy te akcje, które wypisałem wcześniej w ogóle siadają, bo nie wiem.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Juggle
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2011, 23:43:01 »
Sory za dabla, ale by nikt nie zauważył.

No więc idzie to tak:

PAB d+2, FC d+2, f,f+2 B! SF_D+2,1,2 (55_56)

Z tym, że nie siada na wszystkich. Na początku myślałem, że nie siada na małe postaci, ale to nie to. Chodzi o to, że jak jakaś postać ma wykroczną nogę wysuniętą daleko, jak np. Xiao, albo Wang, to po PAB d+2 postać jest za daleko na FC d+2 i zwyczajnie nie sięga. Na takie postaci trzeba pakować od razu f,f+2. Na postaci stojące normalnie wchodzi lekko. Nie sprawdzałem na bigach, ale pewnie wejdzie WS+1,2 B! d/f+1~2~1 FLK 1 ALB 2.

Za to jak się trafi PAB+2 w plecy, to wchodzi np. WS+1, d/f+1~2~1, itd., ale to bardziej ciekawostka.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.