Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 117986 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpień 08, 2011, 15:17:27 »
Czyli mojej walki z Tokisem jednak nie macie :(
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpień 08, 2011, 17:59:29 »
Niestety, z jedną kamerą nie dało się wszystkiego nagrać. Może ktoś jednak nagrał.

Gordaf, jaką Ty masz walkę na telefonie nagraną?
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.



gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpień 08, 2011, 18:26:32 »
Czyli mojej walki z Tokisem jednak nie macie :(

Tokis w telefonie powinien mieć

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpień 08, 2011, 19:53:13 »
Frizen ja mam tylko jestem technologicznym debilem i nie umiem tego zrzucić :D z molestuje hija to to zrobi
Gawa świadomość, że tak dobry gracz mówi Ci co masz robić sprawiła, że czułem się bezradny. Nie wiem czy będziemy na WCG:(
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:05:14 »
Pada wcięło jeszcze zanim skończyliśmy rozgrywać grupy. A koło 2 w nocy ktoś faktycznie krzyczał, że jest bezpański pad, ale jak podleciałam do epicentrum zamieszania to już go nie było i chłopaki mi powiedziały, że to nie był mój  :(
Swoją drogą nie musiał mieć kokardki. Już raz próbowano mi go zawinąć i jakiś koleś urwał kokardkę. Na szczęście naprowadzono mnie wtedy na dobry trop. Teraz też liczę na cud, ale głupia jestem, następnym razem przywiążę sobie pada do szyi!
Jak totalnie nie masz pada. to możemy Ci dać w leasing jednego starego DS1 z przejściówką. Nie jest nowy, ale grać się da.

Dzięki Jacku serdeczne, tymczasowo wytrzymuję bez, przyłożę się teraz do gry na sticku, może i wyjdzie mi to na dobre. A Nevan jest mi krewien pada, już z nim rozmawiałam i w miarę możliwości niedługo już będę mieć nowego i wyrabiać go sobie po swojemu :) Także nie ma sensu, żebym eksploatowała waszego, ale dzięki welkie, doceniam :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2011, 20:07:13 wysłana przez olgotka »

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #650 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:17:17 »
Pada wcięło jeszcze zanim skończyliśmy rozgrywać grupy. A koło 2 w nocy ktoś faktycznie krzyczał, że jest bezpański pad, ale jak podleciałam do epicentrum zamieszania to już go nie było i chłopaki mi powiedziały, że to nie był mój  :(
Swoją drogą nie musiał mieć kokardki. Już raz próbowano mi go zawinąć i jakiś koleś urwał kokardkę. Na szczęście naprowadzono mnie wtedy na dobry trop. Teraz też liczę na cud, ale głupia jestem, następnym razem przywiążę sobie pada do szyi!
Jak totalnie nie masz pada. to możemy Ci dać w leasing jednego starego DS1 z przejściówką. Nie jest nowy, ale grać się da.
k**wa taka sielankowa atmosfera na Tawernie a tu zawsze jakaś menda się znajdzie która podpierdoli pada,ręce łamać to mało !
Dzięki Jacku serdeczne, tymczasowo wytrzymuję bez, przyłożę się teraz do gry na sticku, może i wyjdzie mi to na dobre. A Nevan jest mi krewien pada, już z nim rozmawiałam i w miarę możliwości niedługo już będę mieć nowego i wyrabiać go sobie po swojemu :) Także nie ma sensu, żebym eksploatowała waszego, ale dzięki welkie, doceniam :)

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:46:07 »
Aki, wyjmij Twoje słowa z mojego cytatu, proszę  :P
Menda, nie menda... Powinnam go lepiej pilnować tym bardziej, że podobne doświadczenie już miałam  :-[ Jednak naiwnie wierzę, że ktoś się może pomylił, rozpędził, zawiesił, cokolwiek.. zrobił to przez przypadek i odezwie się jak się zorientuje. Sama kiedyś pod wpływem procentów "ukradłam" dziewczynie przez przypadek bluzę w knajpie, bo myślałam, że była moja, choć jak się okazało następnego dnia w żaden sposób nie przypominała żadnego z elementów mojej garderoby..  :-X Dzięki fejsbukowi udało mi się odnaleźć właścicielkę po 2 tygodniach, dlatego liczę ciągle na cud z padem :) Uczciwi ludzie na szczęście istnieją! Tylko trzeba mieć na tyle farta, żeby na nich trafić  :)

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpień 12, 2011, 00:38:42 »
Czyli mojej walki z Tokisem jednak nie macie :(

Jednak macie. ;) Gordaf nagrał. Link: http://www.youtube.com/watch?v=BJghB8ke5Pw
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.