Autor Wątek: wyjazdy  (Przeczytany 48912 razy)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 02, 2011, 10:56:59 »
Hmmmm.. portfel mam c..jowy, ale mógłbym się pochwalić dziewczynie, której nie mam. Zużycie paczki gumek jednej nocy też cieszy, ale nie wiem czy bardziej od tego plastiku. Muszę przeprowadzić badania naukowe.
Możesz mi wierzyć na słowo, od zużycia paczki gumek o wiele fajniejsze jest zużycie paczki pigułek ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 02, 2011, 15:34:43 »
Zuum, a po co Ci avatar i sygnatura ze swoja postacia (i to nawet dwie)? to tez zbedne;- )

No fakt. Zrób z tym porządek. Jak powiedział wcześniej KBB można zrobić merge i masz wszystko w jednym.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 10, 2011, 11:09:32 »
Kurde, wczoraj odbyly sie finalowe eliminacje do crasha z seulu i moj ulubiony team "starszy brat jest ciagle pozyteczny"(luzne tlumaczenie :p) w niewyjasnionych okolicznosciach przegral w finale swojej drabinki.Barcass byl chyba najbardziej przygnebiony,dzien wczesniej troch przyimprezowalismy razem z drugim zawodnikiem "i am your gom) i widac bylo ,ze obaj sa pewni  na 100 % plus ze 20 z soju,ze wystep w crashu maja w kieszeni. Kiedy wpadlem o 16 ogladac eliminacje ciagle gladko wygrywali,az do tej szopki w finale ,gdzie Jacek Markusa przegral 2 razy z rzedu,jakos tak samo mis Goma,tylko law wygrywal. Ostatnki walka to juz totalna pomylka gdzie low i hk pod sciana zakonczyly teatrzyk.Moj drugi ulubiony zespol 3 witches tez przegral z jakimis randomami(i to majac only practice ponownie w skladzie) teraz to juz chyba tylko 3 teamy moga wygrac Specjalisci(z Fighting Spiritem zamiast JDCR'a) ,Superstars(z Dioxinem w skladzie) lub Resurrection.No moze powalczy jeszcze team z Daegu.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 10, 2011, 11:56:38 »
E tam, tego Crasha wygrywa Why Works zdecydowanie!!!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:45:20 »
Powiedzcie mi, ze Chanel nie gral w 3 witches ;x...

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 10, 2011, 19:47:23 »
Mają fajne pielęgniareczki czy raczej stare rury?

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 10, 2011, 20:33:49 »
Ja ci moge powiedziec,ze gral :( Tez sie bardzo zawiodlem. Tutaj 3 Witches byli typowani do wygranej. Szkoda...
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 10, 2011, 20:35:31 »
Mają fajne pielęgniareczki czy raczej stare rury?

fajne,fajne
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 11, 2011, 03:55:27 »
Korzystaj, jesteś w końcu tam "egzotyczny chłopaczek" :P

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 11, 2011, 15:33:21 »
Zainteresowanych grupami 7 sezonu odsylam na tz ,gdzie za chwile David opublikuje pelne rozstawienie. Swoja droga teraz  team Hao nazywa sie Deja vu:p
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 19, 2011, 14:32:35 »
Cytuj
Moj drugi ulubiony zespol 3 witches tez przegral z jakimis randomami(i to majac only practice ponownie w skladzie)


http://www.youtube.com/watch?v=754Zfd3Ktzs&feature=channel_video_title - o te walki chodzi? Ładnie ich Baek pojechał :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:58:54 »
To sie nazywa kapa,od wczoraj jestem w Daegu! Jak zawsze pilismy z Barcassem i zdecydowalismy sie "pod wplywem" na mala wycieczke.Z Seulu pociagiem KTX(300km/h) za 360000W dotarlismy po 100 minutach.Na miejscu mielismy male problemy ze znalezieniem salonu, do tego bylo pozno okolo 22:30 jednak,ciagle bylo sporo ludzi.Po paru godzinach okazalo sie ,ze lokalsie maja ochote na maly afterek przy kieliszku(Jezu ci ludzie nigdy nie spia!)Tak wiec po calej nocy razem z 6 innymi graczami przenieslismy sie do pokoju hotelowego,gdzie ciagle sobie nie zalowalismy!!Teraz juz jestesmy z powrotem przy texie i za pare chwil ruszam z moimi nowymi kolegami do jakiegos klubu,chcialem tylko napisac,ze Koreanczycy to super sympatyczni ludzie,bardzo sie ciesz,ze tu jestem!
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:24:38 »
Z Twoich opisow wynika, ze tam jest wieczne granie i wieczne chlanie. Czy Ci ludzie w ogole chodza do pracy/szkoly?

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 22, 2011, 15:29:37 »
A po c**j, skoro można grać i pić za pieniądze rodziców? 8)
HF Spike :D

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 12, 2011, 08:45:25 »
PANIE I PANOWIE NASZ KOCHANY SPIKE W GOSU TEKKEN RAZEM Z RAIN POPROSTU SZCENA ZJEŻDZA ALE CI ZAZDROSZCZE MASZ U MNIE BRO ZA PROMOWANIE POLSKI ŁUKASZKU http://youtu.be/eiTMU2U18q0