Autor Wątek: wyjazdy  (Przeczytany 48096 razy)

TOTAL SOLAR BOY (kamel)

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Gliwice
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 03, 2011, 17:30:20 »
za kase rodziców najlepij ;]

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 04, 2011, 19:33:06 »
Wątek został otwarty na nowo. Prosimy, by dyskusja tym razem dotyczyła tematu.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 24, 2011, 21:48:11 »
Ok,cos napisze...dolecialem po okolo 9 godzinach z amsterdamu,droga jakos strasznie sie nie dluzyla,z lotniska do stacji daerim po ok 1,2h dojechalem autokarem nr 6003,z kad odebral mnie David(idmaxi) wraz z Shang Bum'em(bryan player).Okazalo sie ,ze oboje mieszkaja w tym samym miejscu, gdzie ja dopiero mialem.Ucieszylo mnie ,ze Bum mnie pamieta z poprzedniej wizyty,ja go jakos nie;/ Pokoj okazal sie niemilosiernie maly,zreszta jak wszystkie tu ,place za troszeczke wiekszy 360000 wonow miesiecznie.Pierwszego dnia tak z nienacka spotkalismy knee w sklepie,przed pojsciem do green arcade.Pomyslalem ,ze tutaj sie tak tego nie docenia.Jakos nie bylo wiekszych slaw poza rainem ,hankumą,i dziewczyna raina ,ktora skopala mnie 10 do 5;/.Dzisiaj za to w salonie widzialem prawie wszystkich Tongball love'a ,Knee,raina Deja vu, Nin'a itp.Super milo bylo jak Nin bez ceregieli zaszedl z nienacka i sie przywital,zapytal sie jak leci.Po ok 15 minutach zaczalem grac z jakims steve'm ,gosc nie robil furory,ale mnie jechal,pozniej po jakis 4 przegranych nie wiedzialem czy gram za jakims prosem czy koles ma niesamowite szczescie;p Spojrzalem w lewo i kogo widze?! Nin ze mna gra;d Jak czas pokazal przegralem 15:0.Dzisiaj na dodatek przybyli dziennikarze ze szwecji robiacy artykul dla ich gazety,w czego sklad wchodzil wywiad z Rainem,ktory niestety mnie juz nie pamietal,ale powiedzial ,ze sie cieszy itp. Rain jest super mily i bez wiekszych ceregieli spytalem o gre,nie oponowal i wygral ze mna tylko 10:3(wiec jest niezle)pierwsza walka z nim to chyba najlepsza walka jaka rozegralem jak narazie:] Pozniej poszlismy pic i jesc,BO TU TAK TRZEBA!!i wlasnie wrocilem,na jutro planuje gre i wypad wieczorkiem do klubu,trzymajcie za mnie kciuki,pozdrawia wszystkich!!
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 21:53:07 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 24, 2011, 21:55:21 »
Coz, zagraj za te 3 miesiace z Ninem jeszcze raz, i jak sie okaze ze bedzie wynik bliski remisu to zaczynam zbierac kase na wyjazd do Koreii.

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 24, 2011, 22:05:05 »
No nieźle Spike;)
tak ogólnie to jak to wygląda z tymi koreańczykami? Oni wszyscy są z jednego miasta czy wszystkie superstars zawsze zjeżdżają się do tego green arcade? Nigdy się tym nie interesowałem, to nie wiem.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 25, 2011, 11:29:48 »
Przesłuchaj sobie podcast ze Spikiem - tam trochę o tym mówi.
Powodzonka tam Spajqu i nakop im do tych skosnych tyłków ^.^ a po powocie masz nas wszystkich w polsce pozabijać!

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 25, 2011, 11:37:28 »
Sam się zabij, Junior.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 25, 2011, 11:43:20 »
niesamowita sprawa jak tekken łączy ludzi ;p duzy jest ten "salon" gier? ;p ja to sobie wyobrażam, że tam mega tłoki muszą być chyba

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 25, 2011, 11:50:20 »
Przeciez na wielu filmikach maxiego widac jak to wyglada. Nie jestem pewny, czy az tak bardzo podskilluje w tej korei skoro planuje wbijac range, czyli grac z ludzmi na swoim poziomie.(a w Polsce takich osob jest az nadto). Na jego miejscu bym sparowal z roznymi Ninami, Knee itp. do oporu, skoro ma z nimi taki dobry kontakt. No ale to On pojechal ;)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 25, 2011, 12:16:31 »
Według mnie granie od razu z takimi Ninami i Knee nie jest dobrym pomysłem. Powinien zaczynać od graczy tylko trochę lepszych od siebie, a jak wiadomo w takim Green Arcade, takich Ryana Hartów jest przynajmniej 20. Jak zacznie grać od razu z debeściakami to nawet się nie ruszy i będzie dostawał sromotny wpierdol niczego sie przy tym nie ucząc. Nie chce tu powiedzieć że Spike jest słaby, ale do poziomu Korei "troche" Polakom brakuje

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2011, 13:06:18 »
Mysle ze jest tam na tyle dobrych graczy, ze nie trzeba grac z ninem aby czegos sie nauczyc.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2011, 13:34:11 »
Podalem ich tylko jako przyklad. np. ja najchetniej bym zagral z Fighting Spirit, mam praktycznie taki sam styl gry stevem jak on, ciekawy jestem co z tego by wyszlo.
Spike, jest szansa ze wrzucisz jakies swoje walki? Ciekawy jestem poziomu tych "slabszych" koreanczykow.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2011, 14:01:24 »
spike, lepiej napisz o czymś istotnym, czyli o klubach w seulu i kor dupeczkach :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 26, 2011, 17:17:42 »
Wyprzedziłeś mnie z tym pytaniem, ale mam jeszcze 2.

1st. Jaką mają tam wódę ?

2nd. Jaki mają tam browar ?

:D

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: wyjazdy
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 26, 2011, 22:21:57 »

1st. Jaką mają tam wódę ?


Z tego co wiem mają Soju 20% to ma smakuje jak wódka z wodą i cukrem :)