Autor Wątek: TEKKEN 6 ONLINE  (Przeczytany 14217 razy)

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 03, 2010, 19:26:59 »
TekkenGodZafina rozłącza się zawsze gdy zbliża się przegrana.
Sram na ranking.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 03, 2010, 20:09:55 »
TekkenGodZafine to już każdy zna  :D Ogólnie jak się z kimś gra to widać czy swoją rangę zdobył uczciwie czy nie.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Miaranko

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Skąd: Namysw/Wrocaw
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 03, 2010, 21:59:53 »
TekkenGodZafina rozłącza się zawsze gdy zbliża się przegrana.
Sram na ranking.
Masz rację 3 razy z nim grałem i 3 razy mnie rozłączyło jak przegrywał 2-0,2-1 i 2-0 koleś moim zdaniem nie potrafi grać a ma tak wysoki poziom.Nie wiem jak on go zdobył ale pod tym punktem widzenia onlline jest dla mnie ;/;/;/Teraz wolę pograć w Room ze znajomymi i się o sto razy lepiej gra.Bo walki wyglądają efektownie a nie biednie jak nie kruży grają...Jedna wielka chamówa jest na tym onlline.Jak by mogli to by się pozabijali o RANK HEHE

Miaranko

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Skąd: Namysw/Wrocaw
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 03, 2010, 22:23:13 »
Wszyscy narzekamy a wszyscy gramy :P nawet Ty SAMEWISE miales juz nie grac ranking matchy a Brayanem grasz :)
Wróciłem bo jakbym nie grał online to bym w ogóle w Tekkena nie grał. Więc nie mam wyjścia. A przez ten ranking match to jeden z moich padów przypłacił to dwutygodniową  śpiączką...
Moje 4 poleciały hehe i piątego już dualla nie urzywam na onlline bo nie ma sensu

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 03, 2010, 22:25:43 »
Wygrałeś kolejne ostrzeżenie (20%). Jeszcze raz napiszesz post pod postem w tak krótkim odstępie czasu, to dostaniesz kilkudniowy urlop od pisania. Naucz się edytować wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 22:27:34 wysłana przez Di »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 03, 2010, 23:06:14 »
Nad ortografią też mógłbyś popracować.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 03, 2010, 23:31:10 »
Miaranko  powinienes zrozumiec , ze  w tekkeniena okretke , liczy sie wygrana  , to ze ktos robi jeden juggle nie znaczy ze lamer , bo po co robic cos slabszego jak lepiej zrobic cos mocniejszego  ( ja osobiscie podziwamim graczy ktorzy po locie przeciwnika dostrzegaja czy wejdzie dana kombinacja czy nie w jugglu  ,i w razie czego robia cos innego  ) ewentualnie mozna pod plansze jugglowac . A co tyczy sie pieknosci walk  Ty bys chcial by wszystkie ciosy z command list uzywac w  walce ?? A najlepsze to z tymi rzutami u Ciebie  , by ich nie robic ok ciezko sie na online wyrwac  ale czemu Ty wtedy robisz  reversal Asuka ?? z Tego bardzo ciezko sie wyrwac ( trzeba buferowac wyrwanie ) .

               Co do TekkenGodzafina to nie gralem z nim ale sa jakies myki by rozlaczac sie , bo niemozliwoscia jest by gosciu przegrywajac ze mna rozlacza sie ja szukam przeciwnika i znow on  , tam nie ma ze dasz start i exit w walce ,  ciekawe czy do psn_id przypisane jest dane IP ale raczej nie , wiec moze  zmieniaja swoje IP i system jest oszukiwany  hmmm... ciekawe :P  ma ktos jakas teorie

Hobbith

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deathfist!
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Hobbith_PL
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 03, 2010, 23:32:45 »
Auć. Ekhem, prawda prawda, niektórzy trochę zbyt poważnie podchodzą do rangi i po prostu oszukują, żeby się jak najwyższej dorobić. Na przykład The_King_Tekken6, czy jakoś tak. Gość gra Kingiem, rozłącza się dosłownie za każdym razem gdy przegra dwie rundy i pod względem rangi jest pierwszy w psn ^^' Fakt, że taki gość ma rangę wyższą od Batiego sprawia, że po prostu nie można brać leaderboard na serio ;p Ale za to gdy się podchodzi do online z dystansem, czasem można naprawdę nieźle się uśmiać xD Na przykład dziś jeden gość grający Eddiem napisał mi, że... cytuję "ur mother is dead" hehehe uroczo ^^ A potem, jak ze mną wygrał, napisał mi że jestem noobem hahaha... ha... o ku%$# ale mu pojadę po starych!

@up Ktoś coś pisał na forum zaibatsu, że Zafina coś tam przy routerze grzebie żeby się rozłączyło... w sumie restartowanie modemu chyba też tak działa ;p Ale pewności nie mam, nie próbowałem ;3
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2010, 23:35:03 wysłana przez Hobbith »
Nothing like a good workout!

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 03, 2010, 23:48:01 »
Nie dziala bo razy wylaczylem podczas gry przypadkiem ( moja narzeczona grala ) i puzniej ten teksty ze zostana wyciagniete konsekwencje   przez to ze ucieklo sie z walki ,

a pierwsza 6 Eddych nie jest dobra 3- 4 pokonalem  tych Chempionow z pierwszym jeszcze nie gralem  :P tak jak bylo pisane obryty schemat i jazda :)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 03, 2010, 23:59:09 »
Cytuj
@up Ktoś coś pisał na forum zaibatsu, że Zafina coś tam przy routerze grzebie żeby się rozłączyło... w sumie restartowanie modemu chyba też tak działa ;p Ale pewności nie mam, nie próbowałem ;3
Lagswitch rlz ;)

lawlles

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • cugi cugi...
    • Zobacz profil
  • Gamertag: lawlles
  • PSN ID: lawlles
  • Skąd: okolice wabrzycha
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 04, 2010, 05:53:52 »
ja nie patrze już za bardzo na range gdyż grałem już  np. z rangą typu berserker, conkuer i wygrywałem łatwo a np. z rogue był już problem co by znaczyło że tamci zdobyli rangi nie wiem w jaki sposób ale bardzo łatwo się ich rozszyfrowuje i grają bardzo schematycznie, natomiast niektórzy jak mówiłem ranga rogue z ilością walk np 59 wygranych do 18 przegranych, grają i wiedzą jak grać dużo mieszają itp. to jest dobry przeciwnik uważam. oczywiście nie którzy tylko z wysokimi rangami tak graja a nie wszyscy.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 04, 2010, 23:19:15 »
Hobbith a dla Ciebie mam zla wiadomosc 1 paul tez ucieka z walk ;p

Hobbith

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deathfist!
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Hobbith_PL
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 05, 2010, 00:36:48 »
Nawet wiem który ;p A ten na pierwszym miejscu w rangach jest ze Stanów, czyli mam z nim connection 2 ;<
Nothing like a good workout!

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 07, 2010, 22:38:25 »
W ranking match sa przeklamania z jakoscia polaczenia , nieraz sie zdarza  ze na 5 sa  lagi a na  2 git :)

Hobbith

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deathfist!
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Hobbith_PL
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 07, 2010, 23:36:16 »
W sumie tak, na 5 bardzo często laguje. No ale na wszelki wypadek nie wybieram dwójek.
Nothing like a good workout!