Autor Wątek: TEKKEN 6 ONLINE  (Przeczytany 14212 razy)

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 01, 2010, 21:26:33 »
Nie wiem od czego to zalezy. Raz swiezo po zrobieniu rangi przegralem 2 mecze i mialem demotion risk, a raz przegralem z 4 razy z rzedu z podobnymi rangami i mialem promota...
Właśnie... nie rozumiem tego. Są jeszcze fajniejsze rzeczy jak np. walka z tym samym oponentem 5 razy pod rząd ::)

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 02, 2010, 01:34:31 »
Wszyscy narzekamy a wszyscy gramy :P nawet Ty SAMEWISE miales juz nie grac ranking matchy a Brayanem grasz :) tylko dlatego wrocilem do tekkena bo jest online ktory pozwala mi pograc , bo tak jakbym mial tluc tylko z komputerem ilez mozna .

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 02, 2010, 08:33:45 »
Z tego co gralem online 2-3 walki to skill'a tam raczej nie podniesiesz i nie uswiadczysz :P Chyba, ze naprawde dobry dl i upload jest... Ogolnie porazka i gra na jana, juggle nie siadaja czasami nawet standardowe.. Moze kiedys sprobuje u siebie pograc, ale specjalnie dla T6 online routera kupowal nie bede... szczegolnie, ze moje lacze predkoscia nie grzeszy...

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 02, 2010, 10:05:55 »
standardowe juggle siadaja juz od 2 ( u Eddego ) a na 3 u wiekszosci , normalna rzecza jest ze bez  odpowiedniego download/upload nie ma gry

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 02, 2010, 12:27:36 »
Zuum może jeszcze przed patchem grałeś, teraz jest tuż o wiele lepiej z połączeniami. Tekken nie ma dużych wymagań co do łącza 1Mb/s w zupełności wystarczy. Juggle to kwestia przyzwyczajenia, bo jest trochę inny timing, ja robię online wszystko to co offline.

Ostatnio gram też trochę online na X360 i są nawet trochę lepsze połączenia niż na PS3, za to poziom graczy bardzo nierówny, albo trafia się noobek co nic nie potrafi albo totalny wymiatacz.

BTW na PSN w rankingu z tego co widziałem jest już pierwszy Tekken God, grał ktoś z tym Mardukiem albo z Tekken7Arcade?  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 02, 2010, 13:56:50 »
Z Tekken7Arcade nie gralem, ale ten marduk poprostu jedzie na obryte schematy. Pierwsza runde mnie zmiazdzyl, pozniej wyczailem jego styl gry i wygralem ostatecznie 3:2. Wiecej na niego nie trafilem, moze dlatego ze online gram bardzo zadko.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 02, 2010, 14:25:32 »
Wlasnie to jest bolaczka mistrzow online gra na schematy ( wspominal o tym wczesniej Komandos ) Mi nie zdarzylo sie jeszcze zagrac z  wysza ranga niz champion :(

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 02, 2010, 14:31:51 »
Wszyscy narzekamy a wszyscy gramy :P nawet Ty SAMEWISE miales juz nie grac ranking matchy a Brayanem grasz :)
Wróciłem bo jakbym nie grał online to bym w ogóle w Tekkena nie grał. Więc nie mam wyjścia. A przez ten ranking match to jeden z moich padów przypłacił to dwutygodniową  śpiączką...

Hobbith

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deathfist!
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Hobbith_PL
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 02, 2010, 15:52:35 »
Mnie w online najbardziej wkurza to, jak program dobiera przeciwników. Wybieram "by rank" w nadziei, że pogram z kimś zbliżonym chociaż do mojej rangi, to nieee.. dostaję z 20 danów, kyu i masterów z rzędu, że jak mi się w końcu trafi jakiś champion czy inny overlord, to jestem już tak zmulony tymi nudnymi pojedynkami z noobami, albo w takim szoku, że mi w końcu wybrało kogoś lepszego, że zwykle dostaję po dupie xP
Nothing like a good workout!

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 03, 2010, 05:17:24 »
I tu masz Hobbit racje " zamulanie z danami " :)

lawlles

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • cugi cugi...
    • Zobacz profil
  • Gamertag: lawlles
  • PSN ID: lawlles
  • Skąd: okolice wabrzycha
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 03, 2010, 10:49:16 »
ja osobiście bardzo często trafiam na przeciwników, który stosują dwa trzy ciosy i myślą żę to im zapewni zwycięstwo, najczęściej jak gram przeciwko deviljinowi czy rogerowi. Jak widzą że jest prosty sposób na ich  zablokowanie, wbicie się innym ciosem to nic dalej uparcie to stosują i tak się konczy szybkie 3:0 :)

KBB

  • Gość
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 03, 2010, 13:41:59 »
Panowie, a zauważyliście, że tych dwóch kolesi z górnej tabeli całego rankingu overall online (pamiętam, że tam był jakiś nfsAxaroth czy jakoś tak) są bardzo podejrzani? Pamiętam, że raz oglądałem ich replaye i co runde jedną postacią stali ciągle w miejscu, a drugi perfekcił sobie do woli. Nie wiem, czy tylko mi się tak wydawało...

lawlles

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • cugi cugi...
    • Zobacz profil
  • Gamertag: lawlles
  • PSN ID: lawlles
  • Skąd: okolice wabrzycha
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 03, 2010, 13:57:06 »
to prawda tez zauważyłem taka walke, widziałem bardzo mocna pande która grała z paulem i nawet sie nie ruszyła i poszły trzy perfecty dziwne to było, nawet chyba mam zapisany ten replay i co można o tym myśleć?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 03, 2010, 14:50:35 »
Nabijają sobie nawzajem ranking i tyle . Ogólnie więcej o online napisze jak będę miał czas , tak naprawdę świetna sprawa przy odpowiednim podejściu i zachowaniu sporego dystansu .

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TEKKEN 6 ONLINE
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 03, 2010, 16:22:40 »
Ja niedawno trafiłem na destroyera, który maił 150 wygranych i 0 przegranych. Zbiłem go lekko 3:0 i na koniec się rozłączył. Napisał, że jak mu pomogę w nabiciu rangi i przegram z nim kilka razy to napisze mi jak się rozłączyć żeby nie zaliczało przegranej. Oczywiście go olałem :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.