Autor Wątek: Move List Leo  (Przeczytany 7768 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Move List Leo
« dnia: Luty 01, 2010, 11:04:22 »
Pokusiłem się o krótki opis ciosów naszej tekkenowej Hermafrodyty ;) z racji tego, że jest nową postacią w Tekkenie i zapewne nie wszystkim chciało się zapoznać z jej ciosami i ich właściwościami  8).

1,2_1,2,1,1_1,2,1,4 (1,2~B przejście do KNK) - h,h_h,h,h,m_h,h,h,h
i10. 1,2 to NC z możliwością przejścia do KNK. 1,2,1,1 karalne na punche. 1,2,1,1_1,2,1,4 oba działają w jugglach.

1,2,4 - h,h,l
i10f. Standardowe 1,2 z zakończeniem na low, karalne po zablokowaniu (-13). Czasem warto użyć na koniec rundy aby zaskoczyć przeciwnika.

1,4 - h,h
i10. NC i najlepsza kara na -10. 4 na CH działa jak noramlne "magic 4".

2,1 - h,h
i11. Kara na -11. Ponadto 2,1,3 to NC i początek 10-hit combo.

2,2 - h,m
i11. NCc z -15 na bloku.

3,2,3_3,2,4~KNK - h,h,m_h,h,m
3,2,3 - ostatni hit podobny do u/f+3 Bryana i bezpieczny.
3,2,4 - ostatni hit to to samo co f+4 po którym jesteśmy w KNK. Używalne w jugglach.
Samo 3,2 jest NC.

2+3 - m (punch parry)
Animacja zaczyna się od punch parry (zaczyna parować już od 3 klatki), a kończy ciosem na mid.

f+2,2 - h,m
NC i punisher na -14. Kroi dobry dmg. CH (f+2),2 przewraca.

f+3 (f+3~D przejście do BOK) - h
Okrężne kopnięcie z przejściem do BOK. 

f+4~KNK - m
Kolanko po którym kończymy w KNK z przewagą +8 na bloku. Dobrze sprawuje się w jugglach. Najlepiej po tym ciosie odpalić jakiś cios z KNK, gdyż w przeciwnym razie mamy strate -20 na bloku i -15 na trafieniu  ???

f+1+2 - m
i18. Barka z dobrym zasięgiem do karania wiffów. -14 na bloku, ale odpycha.

f+2+3 -h
Cios z wbudowanym SSR. Świetnie omija, ale niestety na high.

d/f+1 - m
i13. Poke na mid. -1 na bloku.

d/f+2 - m
i15. Wybitka o świetnym zasięgu, priorytecie i trackingu. Niestety nie wybija kucających i ma -13 na bloku.

d/f+3 - m
Homing Move Leo. Bezpieczny na bloku.

d/f+4 - m
i12. Poke na mid ze świetnym zasięgiem!

d/f+1+2,1+2,qcf+2 - m,m,m
Tak zwane BBP. Dwa pierwsze ciosy są NC, całość zaś jest karalna na bloku. Najlepszy Juggle Ender Leo.

d/f+2+3 - l
Niekaralny aczkolwiek wolny cios na low z +5 na trafieniu. Na CH umożliwia juggle lecz raczej dość randomowo.

d+1 (d+1~D przejście do FC) - m
Mid z możliwością przejścia do FC. Na bloku odpowiednio: -4 bez przejścia. -1 z przejściem do FC. Na CH juggluje.

d+2 - m
Overhead z +2 na bloku. Na CH mamy gwarantowany stomp (d+3+4). Bardzo liniowe.

d+4,2 (1+2 na hicie daje Charge) - l,h
NCc, przydatne raczej tylko do tego gdy po B! chcemy przejść do Charge. Samo d+4 - dobry poke na low z -12 na bloku i trafiający leżących.

d+1+2 (lub FC d_db1+2) - BOK
Przejście do BOK. Od 6 klatki animacji unika ciosów na high.

d/b+2,2 - h,m
i14 NCc. Pierwszy hit karalny na punche, drugi hit zaś bounduje w jugglach oraz ma -7 na bloku.

d/b+4,1_(po charge'u)d/b+4,1,2 - l,m_l,m,m
Tak zwana "kosa, łokieć". NC, po pierwszym na blok mamy -30, zaś po drugim -16. Po charge'u mamy możliwość dołożenia 3-ciego hitu.

d/b+1+2,1 (d/b+1+2~D przejście do BOK) - m,m
NC w pełni hit confirmowalne z możliwością przejścia do BOK po pierwszym ciosie. Całość karalna na -12

b+1,4  - m,m
Łokieć, kolanko. Drugi sios o takich samych właściwościach jak f+4, czyli przewaga na bloku i jesteśmy w KNK. Samo b+1 na CH umożliwia juggle.

b+2,1_b+2,1+2 - m,h_m,m
i17. Oba to NC. Drugie z nich użyteczne głównie w jugglach gdyż powoduje B!

b+3,1(b+3,1~B przejście do KNK)_(po charge'u)b+3,1,2 - m,m_m,m,m
NCc użyteczne głównie jako juggle ender gdyż dobija dając nam dobre oki. Po charge'u mamy możliwość dołożenia 3-ciego ciosu.

b+3+4 - KNK
Backdash z przejściem do KNK.

b+1+4 - h,l
Wygląda podobnie do Juliowego 4~2, lecz z mniejszym zasięgiem i nie będąc NC. Na CH mamy +16.

u/f+1,2 (1+2 na hicie daje Charge) - h,m
i13. NC i punisher na -13.

u/f+2,1 - m,m
SHORYUKEN przechodzący w backfista. NC z gwarantowanym d+4,2. Drugi hit na CH daje stuna po którym wchodzi d/f+2. Całość na -8.

u/f+3 - m
Cios podobny do Kazowego u/f+3. Wbija na ścianę, bezpieczne, ale liniowe

u/f+4 - m
i15. Standardowy hopkick ze standardową karą

f,f+2 (1+2 na hicie daje charge) - m
Szybki wiff punisher o zatrważającym zasięgu. -10 na bloku.

f,f+3 (f,f+3~D przejście do BOK) - m
Dobija leżących z przewagą na bloku. Mamy możliwość przejścia do BOK.

f,f+4,3,4 - m,m,l
Śmieszna seria. f,f+4 juggluje, podobnie jak i f,f+4,3 oraz (f,f+4,3),4. Odpowiednio: -12, -13, -23? f,f+4,3 ponadto dobrze wrzuca na ścianę po B!

b,b+1+2 - unblock

f,f,f+3 - m
Standardowe iWR+3. Po którym nie jesteśmy w KND czyli tak jak u wszystkich facetów:)

WS+1,4,1 - m,l,m
Użyteczne głównie na ścianie. Całość -14 na bloku.

WS+2 - m
16-klatkowa wybitka, o dobrym zasięgu. -13, ale trafia leżących!!!

WS+3,1,2 - m,m,h
i13. Pierwsze dwa to NC. Dobrze spisuje się jako juggle ender.

WS+4 - m
Standardowe 11-sto klatkowe WS+4.

WS+1+2 - m
14 klatkowa (wbrew temu co podają niektóre Frame Daty) barka z WS po której przeciwnik może techrollować, jeśli zaś tego nie zrobi mamy +18 klatek.

qcf+1 - l
Low podobny do d+2 Draga. 0 na trafieniu, zostawia nas i przeciwnika w FC, -13 na bloku.

qcf+2 (qcf+2~B przejście do KNK) - m
Death Fist Leo który niestety nie przewraca, ale daje +9 na trafieniu. Na CH daje juggle. -4 na bloku.

FC d/f+3 - l
Podcinka z -14 na bloku i świetnym zasięgu. Umożliwia niezłe oki.

SS+1+2 - m
Świetny cios, ma -10 na bloku, ale odpycha przez co jest praktycznie niekaralny, zaś na CH jugglujący.

BT 1+2 - m
Barka z BT.

d+3+4 - l
Stomp, tylko na leżącego przeciwnika.


Kinkei Dokuritsu/KNK

d/f - przejście do qcf.

KNK 1,2 (KNK 1~D przejście do BOK) - m,m
Dwa midy będące NC. Pierwszy bezpieczny, drugi na -12.

KNK 2 - h
i15. Backfist na high który na NH odwraca przeciwnika do BT zaś na CH umożliwia juggle. Całkowicie bezpieczny.

KNK 3,4 - m,m
Dwa hopkicki. Oba na -13. Po pierwszym mamy normalne juggle zaś po drugim jedynie d+4,2, więc robienie obu totalnie się nie opłaca.

KNK 4 - l
Stomp podobny do f,f+4 Lili. Jedyna opcja z KNK która nie jest high crashem i mam -19 na bloku.


Bokuho/BOK

BOK 1 - m
Najszybszy cios z BOK. Lekko trackujący, bezpieczny, na CH daje wyrywalnego stuna z którego jeśli przeciwnik nie ucieknie mamy gwarantowane d/f+2 i juggle.

BOK 2 - m
Najmocniejsza wybitka Leo. Całkowicie bezpieczna.

BOK 3 - h
Homing Move z dużą przewagą na bloku (+9). Jedyna wada to taka że idzie na high.

BOK 4~KNK - m
To samo co f+4.

BOK 1+2 - h
Cios z wbudowanym punch parry. Na CH mamy gwarantowane f,f+2.


Rzuty, Parry i Reversale

1+3 - Zostawia oponenta tuż przy nas i daje gwarantowane b+1+4!!!

2+4 - rzut zostawiający nas w słabej pozycji do okizeme chyba że chwycimy przeciwnika pod ścianą. Jeśli mamy ścianę po swojej prawej stronie, zyskujemy dodatkowe 4 punkty obrażeń z tego rzutu.

f,f+1+2 - rzut zamieniający nas miejscami z przeciwnikiem i wrzucający go na ścianę jeśli ta znajduje się tuż za naszymi plecami!

u/b+1 - parry na punche, z gwarnatownym 4 w przypadku powodzenia.

b+1+2 - 2,2 po sparowaniu ręki i 2 po sparowaniu nogi.

b+1+3_b+2+4 - po przechwyceniu puncha nie zadaje obrażeń lecz zamienia stronami oraz zostawia przeciwnika w BT, niestety bez gwarantów. Po przechwyceniu nogi zadaje normalny dmg.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 14:07:20 wysłana przez Cambion »

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2010, 12:32:27 »
d/b+4,1 - jesteś pewien że drugi ma -15 na bloku? Ja tam zmieszczę Zafiną jej d/f+2, a to trwa 16 klatek.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2010, 13:01:02 »
Masz racje. Zaufałem Framedacie. Gdy sam sprawdziłem okazało się że faktycznie i16 wchodzi. Poprawiam. :P
Sprawdze jeszcze z i17 ale do tego potrzebuje drugiej osoby, bo swoim oczom na hit analysis nie ufam ;)

EDIT: Profesjonalnie sprawdzone przez DaeDrauga wykazało że ma jednak ni mniej ni więcej tylko -16.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 13:06:09 wysłana przez Cambion »

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2010, 15:37:42 »
Po testowałem ostro wiele niuansów jeśli chodzi o pozycję, na pierwszy ogień poszło KNK, później sprawdzę jeszcze BOK i wszystkie przejścia.



Wyniki są bardzo ciekawe.


b+3+4

Analiza klatek.

F58 - koniec recovery, w przypadku gdy nie użyliśmy żadnego ciosu z KNK. Jesteśmy podatni na atak między F1-F57.

F3-F25 - klatki na input ciosu z KNK bez opóźnienia, cios zacznie się wwF26 niezależnie od tego w której z podanych klatek został wprowadzony.

F39 - ostatnia klatka na wprowadzenia ciosu z KNK. Jak widać mamy 14 klatek na opóźnianie ciosów w b+3+4 (F25-F39)


KNK 2 - i15, -4 on block, +7 on NH (opponent BT)

KNK 4 - i20, - on block, -3 on NH, +5 on CH

KNK 1 - i21 -9 on block, +2 on NH, +2 on CH

KNK 1,2 - -11 on block, +7 on NH,  drugi cios można opóźnić do 12 klatek, jest to więc hit-confirm-NC

KNK 3 - i20 -13 on block

KNK 3,4 - -13 on block


f+4

Cios ten trwa i17, nie mniej nie więcej :D

F58 - koniec recovery, w przypadku gdy nie użyliśmy żadnego ciosu z KNK. Na bloku w takiej sytuacji jesteśmy podatni na atak od F38 do F58. Zrobienie na bloku f+4 bez żadnej kontynuacji jest zatem karalne na -20 a na trafieniu w takiej sytuacji mamy -15! Słowem- nigdy nie zostajemy w KNK bez kontynuacji!!!!

F10-F28 - najszybszy input dla ciosów z KNK. Cios zaczyna się w F29.

F38 - ostatnia klatka na input ciosu, po f+4 mozna zatem opóźnić cios przez 10 klatek(F28-F38)



f+4 na bloku, NH i CH

W końcu mam pewność jak to jest z tymi przewagami :D :D :D


Po zablokowaniu f+4 przeciwnik jest na minusie aż do F36, a cios z KNK najszybciej zacznie się od F28.

Wychodzi z tego że f+4 ma +8 na bloku, dla najszybszej wprowadzonego ciosu z KNK (czyli input ciosu z KNK był w F10-F28).

f+4 na trafieniu i na CH daje +13.


f+4~d/f

F10-F26 - Pierwsze klatki w jakie można wprowadzić d/f. Cancel można wprowadzić wcześniej niż ciosy z KNK. d/f można opóźnić do maksymalnie do F38 czyli 12 klatek.

Animacja od qcf po d/f trwa 26 klatek.

Wprowadzenie ciosu w pierwszych 21 klatkach da cios z qcf (F27-F48 dla najszybszego inputu d/f).

W następne 5 klatek dostaniemy cios z WS (F48-F53).

Input w 27 klatkę da już cios ze stanie (F54+)

Po f+4~d/f nie można przerwać animacji do qcf przez 13 klatek. Łatwo to zauważyć jak porówna się f+4~d/f,4 z normalnym qcf+4.

Ta zasada 13 klatek obowiazuje też w przypadku f+4~d/f~u i f+4~d/f~u/f+1


Breakdown najszybrzego przerwania f+4~d/f:


F1-F17 - f+4
F26 - d/f
F27-F39 - klatki w których nie można przerwać animacji
F40 - u/f+1 albo u

Te 13 nieaktywnych klatek musiało byc dodane ze względu na ogromna przewagę po f+4 na trafieniu.

Cancel można wykożystac w taki sposób f+4~d/f~u~b na bloku zostajemy wtedy na -6 a na trafieniu na -1.

To jedyny sposób aby zniwelować ogromne recovery po f+4 w przypadku kiedy nie chcemy korzystać z ciosów z KNK.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2010, 16:07:15 »
Konkretny post!!! Dzięki!!!
Pytanie: Czy KNK 2 ma serio, aż 15 klatek :(?? Wygląda na szybsze, no i u japońców podają że ma i12. W prawdzie tak czy siak jest nieprzebijalne po f+4 8)

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2010, 16:30:06 »
KNK 2 ma na prawdę i15, sam byłem zdziwiony takim wynikiem ale dokładnie tyle klatek mija od początku ciosu do trafienia :D

Z ciekawostek:

Po zablokowanym f+4 jeśli instant odpalimy KNK 2 przeciwnik ma dokładnie 7 klatek na działanie (15-8=7  :D)

Jest to bardzo zła wiadomość, bo większość ciosów z auto-parry parruje od 6 klatki. Znaczy to ponad to że cios ten może być łatwo high crushowany.

Swoją drogą, d+1+2 crashuje właśnie od 6 klatki (muszę to jeszcze przetestować, ale wyglada na to że tak własnie jest...)

Także przy mirror-matchu można zrobić d+1+2 BOK 2 jeśli przeciwnik będzie próbował robić KNK 2 po f+4 :P :P :P





Aaaaa i jeszcze jedno 2+3! Ten cios jest REWELACYJNY, ma auto-parry już od 3 klatki! Można tym przerwać  ogromna ilość kombinacji rękoma po zablokowaniu pierwszego ciosu. Polecam sprawdzić na practice  8) 8) 8) 8)

Wieczorem sprawdzę dokładnie ile po 2+3 jest przewagi na trafieniu.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2010, 18:00:38 »
U mnie jest ten problem że nie mam już gdzie zbindować 2+3 a kciukiem sie ciężko wciska na padzie. No nic trzeba będzie ogarnąć jakiś trik manualny i zacząć używać np. na Lawa 8)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2010, 18:13:35 »
Naucz się wciskać kciukiem lewy i prawy rzut, tak jak ja, dzięki czemu będziesz mógł bindować 2+3 i 1+4 (przyda się jak zaczniesz grać Yoshimitsu albo Devil Jinem).

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2010, 18:25:41 »
Nie zaczne nimi grac nigdy, bo są nudni. Precyzyjne wciskanie rzutów jest mi bardzo potrzebne do Marduka. No i kiedyś próbowałem się tego nauczyć ale był to dla mnie koszmar i dałem sobie spokój.  8)

PS. Updatowałem pierwszy post o info od DaeDrauga
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 18:35:26 wysłana przez Cambion »

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2010, 23:06:01 »
Sprawdziłem już praktycznie wszystko jesli chodzi o klatki/przejścia/straty dla obu pozycji (BOK i KNK)

Jest tego bardzo dużo i nie chce mi się za bardzo tłumaczyć z mojego (pokracznego) angielskiego.

Zapraszam więc na TZ: http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?threadid=116488










Najlepszy news? qcf+2, -4 na bloku, +9 na NH, JS na CH a przejście do KNK po tym ciosie jest hit-confirmable.

Po trafieniu qcf+2 mamy za tem od groma opcji na mix-up (d/b+4,1, KNK 3_4, f,f+1+2 jeśli byliśmy przy ścianie...)

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 27, 2010, 01:30:38 »
Zabrałem się za testowanie całej Frame Daty dla Leo.

Już się pojawiają niezłe "kwiatki"

f,f+2 i14(~16) ma -10 na bloku O.o

Nie ufajcie FD z inatekken.com! Dużo rzeczy się nie zgadza!

Wkrótcę zapostuję pełną frame datę, bo wkurza mnie ilość niewiadomych i pomyłek (jak np. WS+1+2)
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2010, 02:47:51 wysłana przez DaeDraug »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 27, 2010, 03:39:56 »
Zajebiście stary!!! Testuj, testuj dalej. Dobrze że masz taką możliwość! No i czas... ;)

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2010, 19:27:36 »
Dwie ważne sprawy...

Najpierw pozytywna: Zrobiłem kompletną frame datę dla Leo, ze wszystkimi przejściami itd. Wysłałem już na SDtekken i czekam, jak tylko zamieszczą zapodam linka.

Teraz negatywna: Dzięki uwadze że SSR~AOP Xiajki mija wszystkie opcje z KNK (by Vho) odkryłem że Ling nie jest jedyna postacią która może zablokować ten mix-up... W rzeczywistości można to zrobić prawie każdym zawodnikiem!

Tyczy się to mixupów po f+4_b+1,4_2,3,4

Zaraz po zablokowaniu kolana robimy ssl~qcb (postać nie może mieć swaya, więc Paul, Bryan i Nina odpadają)
Jeśli zrobimy to poprawnie to ssl~qcb zadziała w taki sposób

KNK 1 - wy said stepuje (lub zablokuje jeśli nieco spóźnimy ssl) - siedzi wybita
KNK 1,2 - pierwszy jak wyżej, drugi zablokujemy - kara na -12
KNK 2 - uchyli się - siedzi normalna wybita, nie koniecznie WS (d/b,b od qcb canceluje croucha)
KNK 3 - wy side stepuje - wybita
KNK 3,4 - pierwszy jak wyżej, drugi zablokujemy - kara -13
KNK 4 - zablokuje - wybita z WS na -19

Najgorsze że to ssl~qcb nie jest trudne, wystarczy 5 min na practice i umiemy się bronić przed KNK...
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 20:59:29 wysłana przez DaeDraug »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 02, 2010, 19:32:12 »
Wieże, ale bez kitu na pewno nikt tego nie zrobi na turnieju. 8) Poza tym zawsze można mieszać z KNK~d/f ;)

Wysłałem już na SDtekken i czekam, jak tylko zamieszczą zapodam linka.

A może najpierw warto wysłać ją Di żeby była na BD??
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 19:37:04 wysłana przez Cambion »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Move List Leo
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2010, 19:42:58 »
Nie martw się, czuwam nad wszystkim :) DaeDraug ma ją w Excelu. Jak n8monster wrzuci ją na SDT, to poproszę go, żeby wysłał mi kod, żebym mógł wrzucić na BD (Dae, możesz coś takiego dopisać w swoim poście na TZ?).