Autor Wątek: Leo - Juggle  (Przeczytany 5755 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Leo - Juggle
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2010, 23:34:34 »
Nie wiem,ale mam wrażenie że na PSP łatwiej kleją niektóre rzeczy i jest to nie tylko moja opinia.
d/f+2, 3,2, d/f+1, b+2,1+2 B! F+4~d/f, WS 3,1,2 - ciężko mi w tym jugglu posadzić końcówke, chyba cała tajemnica w tym, aby maksymalnie opóźnić to WS+3,1,2

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Leo - Juggle
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2010, 23:56:04 »
Przy końcówce z F+4 możesz przytrzymać F dość długo, WS 3,1,2 musi być bardzo opóźnione.

To raczej kwestia przyzwyczajenia, robię tego juggle'a normalnie w walkach na VS , no chyba że d/f+2 wejdzie na CH, wtedy dupa, nie siedzi :D

Co do PSP to rzeczywiście łatwiej niektóre rzeczy siedzą, zwłaszcza jeśli porównać to z lagującym telewizorem >_<

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Leo - Juggle
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 28, 2010, 00:36:36 »
Co do lagujących TV to w miare regularnie gram na trzech LCD tzn. jeden mój  i dwa u kumpli i moge powiedzieć że są jednakowe. Do tego moge doliczyć jeszcze TV Di i te w Arenie, ale gdy grałem na LCD u Dadrota to musiałem rozegrać sporo walk aby się przyzwyczaić i do dzisiaj nie wiem czy to u niego były lagi czy raczej na wszystkich pozostałych telewizorach na których gram :o.
Ty Dae masz też PS3, czy tylko PSP??
To tak w ramach offtopu. 8)

PS. Ostatnio zdałem sobie sprawe że po B! b+3,1 gdy przecwinik backrolluje a my zrobimy f,f+4,3 to chyba jednak dalej nie da się posadzić f+4~KNK itd. kiedyś weszło mi to pare razy ale ostatnio ludzi mi rollują :(
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2010, 00:38:40 wysłana przez Cambion »

Dae

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Leo - Juggle
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 28, 2010, 17:31:32 »
Aktualnie nie mam PS3 dlatego nagrywam z PSP, gdybym miał dużą konsolę to na 100% nagrywał bym z PS3. Za to regularnie gram z kumplami na PS3, 2-3 razy w tygodniu minimum, więc mam możliwość sprawdzania wszystkich akcji z PSP na practice i na VS.

Co do backroll catcha, f+2 ładnie łapie i daje gwarantowane b+1,4 i dalej jak od juggle'a. Nie wiem tylko czy akurat po b+3,1 się nada, bo Leo zostaje po tym spike'u dość daleko od przeciwnika. Na 100% łapie jeśli backrollują po B! b+2,1+2. Pamiętam nawet że widziałem jak Rain łapał na to kilku amerykanów ostatnio, wymieniał chyba ze stompem.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Leo - Juggle
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 28, 2010, 17:34:11 »
hm... ciekawe, na pewno obczaje 8)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Leo - Juggle
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2010, 18:17:28 »
Ostatnio troche obczajałem wall carry i doszedłem do wniosku że chyba najlepiej z tych łatwych i turniejowych niesie:
JS, f+2, b+1,4~KNK~d/f~WS+3, f+4~KNK~d/f~WS+3,1
Oczywiście trzeba uważać w jakiej odległości się znajdujemy i np. czasem końcówkę f+4~KNK~d/f~WS+3,1 zamieniamy na f+4~KNK 2 lub samo 1,4
Na bliskie wall carry - jeśli ktoś odruchowo zaczyna juggla od f+2 i dopiero wtedy zaczyna ogarniać że ściana jest już dość blisko - używamy:
JS, f+2, f+1, f,f+1,2,1,4 lub
JS, f+2, ilość dash punchy zależna od odległości, 1,4
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2010, 01:24:18 wysłana przez Cambion »