Autor Wątek: Geneza Waszych nicków  (Przeczytany 8053 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Geneza Waszych nicków
« dnia: Grudzień 24, 2009, 20:13:16 »
No właśnie - skąd masz swoją ksywę?

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2009, 20:40:28 »
To może ja zacznę xD
JuniOr - zaznaczyć należy że nie tylko w środowisku tekkenowym została mi ta ksywka przyklejona. Tym którzy mnie znają długo wyjaśniać nie trzeba że to przez mój młody wygląd który nie idzie w parze z wiekiem :P z reguły "dostaję" 14 - 16 lat xD Pierwszą osobą ze środowiska tekkenowego, która użyła tego przezwiska był Gajda - czyli niejako tekkenowy dziadek. Zacząłem ja xD przezywając go "papciem Gajdą" w efekcie czego, zrewanżował się JuniOr'em który pewnie już zostanie.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2009, 01:12:17 »
Bluza z takowym napisem na plecach. Łaziłem w niej dobre 3 lata i się przykleiło. ;p

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2009, 01:48:21 »
Wacho - od nazwiska, z podstawówki jeszcze :)
VHO - te trzy literki wpisałem rejestrując się na forum PE (raz, że miało być krótko i zwięźle, dwa, że na forum siedział Wacha, no i "Wacho" mogłoby się mylić), natomiast całkiem niedawno, przy wpisywania nicku na serwerze, podczas gry w TK3online, pokusiłem się o rozwinięcie tego skrótu; chwilę pomyślałem i wyszło Very Hard Opponent :P

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2009, 13:40:44 »
Z nicka się cieszę ponieważ jest unikalny, jestem chyba jedyna osoba w necie podpisującą sie w ten sposób, a nick? Cóż, wziął się jeszcze za czasów releasu mmo star Wars Galaxies, tam generator imienia wypluł coś takiego, mi sie spodobało i tak zostało :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2009, 14:45:31 »
No moj w sumie od imienia. Mariusz, znajomi zawsze na mnie Marian mowili (do teraz nawet). Pozniej malem jakiegos mejla masta_marian, kilka osob mariachi do mnie mowilo, a za czasow ircowych mariachi byl zajety to zmiksowalem masta z mariachi i powstal mastachi. I tak juz 7 lat ten nick jest :)

Pitrex

  • Gość
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2009, 19:36:22 »
Mój nick powstał za czasów podstawówki jeszcze,gdy pisałem opowiadanie na informatyce a ze w tamtym czasie "wszyscy" podniecali się Matrixem więc postanowiłem stworzyć Świat o nazwie Pitrex (od imienia ;)) no i jakoś tak wyszło że wszyscy zaczęli mnie tak nazywać i tak już zostało ;d

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2009, 23:49:20 »
Ten nick chodził za mną od wielu lat ale dopiero od paru miesięcy się do mnie przykleił.  A wziął się stąd iż jestem J.R.R. Tolkien fanatic  ;D Od Sam'a Gamgee(Samwise). Lubię to imię lecz nie podobała mi się jego pisownia, więc dodałem tajemnicze "e" i jest Samewise czyli obecny tu SAMEWISE 8)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 23:51:47 wysłana przez SAMEWISE »

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2009, 06:30:47 »
Moj nick wziol sie z zamilowania do klubu pilkarskiego , od 11 lat kibicuje Fc Barcelonie   , stad blaugrana a 20 bo kiedys mialem tyle lat:P

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2009, 10:12:17 »
No mój nie jest jakiś wyszukany. Gdy dostałem neta i trzeba było zalogowac się na jakimś forum to pytali o nick więc  wpisywałem Cambion (po polsku Kambion) - co oznacza "pół człowieka - pół demona" - bo akurat były to czasy gdy dużo grałem w RPG'i typu BG i IWD.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 29, 2009, 13:29:50 »
AKI z jap.Jesień ,przestrzeń. Kiedyś miałem zajawkę na J.Jap i pewnego razu zakładałem pierwszego maila i wszystko co wpisywałem było zajęte,więc wpisałem AKI i tak zostało :)

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2009, 13:31:27 »
Nick został nadany jeszcze za czasów gimnazjum po pewnym zajściu i mi się spodobał:D Wcześniej czy później było wiele innych ale przechodziły. A, Guardian jest do dziś ;)

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2009, 14:32:39 »
No tak... Maleństwo wstawiło się za mniejszym kolegą ^^ a ziomek który widział takowe zajście męczył akurat "The Last Guardian" :P zgadłem? ^^

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 31, 2009, 15:31:17 »
Nie mogę powiedzieć że jesteś w błędzie Blondi :D Ale osoba która pierwsza wypowiedziała nick była kobietą i nie wiem w co akurat grała :P

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Geneza Waszych nicków
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 31, 2009, 15:46:24 »
Za czasów gimnazjum dużo grałem po sieci w Neverwintera ;D wtedy zawsze nazywałem się Tom Darkstorm (Darkstorm od postaci z heroes III ) XD
Z biegiem czasu ten nick zaczął wydawać mi się strasznie dziecinny. I gdy pewnego razu wybrałem, się ze znajomymi z osiedla na turniej tekkena (to był tekken 4, a turniej odbywał się w takiej szkole przy metrze stokłosy) i trzeba było podać nick by dostać plakietkę. I tak każdy ze znajomych podaje pokolei: Chomik - Pani wypisująca plakietki juz zaczynała się dobrze bawić xD, potem Serek, Nosek - normalnie epic team xD, a jak już ja powiedziałem TomDarkStorm to juz wogole smiech ;p Zacząłem potem siedzieć na nickiem i myśleć, zgarnąłem jakąś masę słowników i szukam czegoś fajnego. Wpadłem w taki szał wymyślania nicku, że do dziś nie wiem skąd swój dokładnie wytrzasnąłem. Prawdopodobnie Gaawa znaczy lód, mróz czy coś w ten deseń, ale nie mam pojęcia w jakim to języku XD
Poza netem znajomi mówią mi po prostu Tom ;D bo tak się zazwyczaj przedstawiam i wogole jakos ;p