Autor Wątek: Mózg Gracza... na siłowni.  (Przeczytany 8933 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2010, 01:02:18 »
Nie spinaj się Dae, peace.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2010, 19:39:08 »
No dobra. Moje zdanie jest takie że wszystko co poprawia nasz reflex, pomoże nam w graniu i innych tego typu dziedzinach.
Grałem swego czasu w quaka i powiedzmy że byłem całkiem niezły. Wtedy też non stop katowałem  wszelkiego rodzaju testy refleksu etc. Zauważyłem też wtedy pewną zależność.
W momencie kiedy przed graniem wykonywałem testy moje wyniki nie były najwyższych lotów Ale w samej grze celność z każdej broni była dużo wyższa niż celność gdy testów nie robiłem przed graniem. I nijak ma się to do czasu jaki wtedy spędziłem przed monitorem. Parę razy sprawdziłem czy więcej niż te testy nie da mi porządna rozgrzewka ze znajomymi. No i wyszło że nie. I tak na każdym turnieju przed rozpoczęciem rozgrywek jak psychol siadałem do paru testów i katowałem je z 20 min. Tak samo mam w przypadku tekkena. Dajmy na to że siadam po 3h grania z chłopakami, do wyrywania się z rzutów.
I o dziwo wyrywam się z ich mniejszej ilości niż po zmęczeniu kilku testów refleksu.
Samo zwiększanie reflexu testami nic nam nie da w momencie gdy nie gramy. Ale jeśli umiejętnie połączyć obie rzeczy, wyniki okażą się zaskakujące. Na potwierdzenie tezy Gracz>>>Przeciętnyzjadaczchleba podam jeszcze jeden przykład.
Na treningach Taekwondo na które uczęszczałem swego czasu, widać było właśnie tą przewagę. Podczas trenowania uników, miałem o wiele wyższe wyniki niż wiele osób które dużo dłużej ćwiczyły. A moje własne wyniki na podczas tych ćwiczeń zwiększały się wraz z ilością godzin przesiedzianych przed monitorem.
Jakiś czas temu (początki mojego grania w DR :P ) czyli jakiś rok temu, wpadłem na pomysł "alternatywnego" rwania się z rzutów. A mianowicie, zamiast siadać przed TV i do oporu rwać się z tych cholerstw, kładłem się do góry nogami, bokiem, patrzyłem w zupełnie innym kierunku etc. I wtedy dawało to pożądane efekty :P
Resztę moich spostrzeżeń dopiszę później.
Ps. najlepsze wyniki jakie udało mi się uzyskać na tego typu teścikach to ok 180 :P teraz jest trochę gorzej bo 200/220. :P

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2010, 19:55:39 »
Uważam tak samo jak JuniOr - Grając w ET dobre kilka lat temu też przed graniem często siadałem do testów tego typu i widziałem efekty.

Teraz jestem cienias, 240-250. :<

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2010, 20:32:42 »
Moja średnia z pięciu to 171.2 w tym pierwszym teście i na razie jestem w pierwszej 9 doby lol.

I zauważyłem że u mnie jest odwrotnie bo po pierwszym włączeniu zupełnie na luzie miałem wyniki w przedziale 150-180. A jak przy tym posiedziałem 5 minut i zacząłem się skupiać na tym by mieć jak najlepszy wynik to przedział się zmienił na jakieś 160-200 i więcej. Może to dlatego że mi ręce zdążyły zmarznąć. Może później się w to jeszcze pobawię bo jak pamiętam to w tego typu testach miałem zawsze lepsze wyniki.

No ale co z tego skoro dalej dragon taila łykam. Chociaż może teraz to nie jest nic takiego strasznego skoro nawet Rain to łyka stojąc z blokiem... i to dwa razy pod rząd d;f.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 21:15:08 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 01, 2010, 21:02:33 »
Dragon Tail to głupie, zbugowane ścierwo... >~<

Blokuję na reakcje szybsze lowy a też go zjadam non stop. Najgorsze jest to że prawie zawsze mam wrażnie że klikam do niego d/b ale przez głupi hit-box robię to w złym momencie... A najgorsze kiedy Law trafia dosłownie końcówka zasięgu... Nieraz na replayu widzę że jego cholerne nogi w ogóle do mnie nie dolatują a gra uważa że jest inaczej.


U mnie jest prawie identycznie jak u Juniora. Po prostu widzę różnice w swojej grze po testach, nie jest to kolosalna poprawa ale na 100% coś jest na rzeczy. I tak samo, robienie kilku testów przed grą daje u mnie najlepsze efekty.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 01, 2010, 22:09:00 »
W q2 byłem top 10 w Polsce w 2001 roku lol, testy refleksu są w quake o kont dupy pobić. Liczy się aim i żelazne jaja 8)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2010, 22:14:03 »
8 miejsce na europejskim ClanBase chyba w 2003 roku w ET, jak juz sie chwalimy. :D

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 01, 2010, 22:25:23 »
W FPSach nawet jak sie ma dobry reflex, to co z tego ze strzelisz w sciane 50ms po tym jak przeciwnik wyskoczy, jak nie trafisz :P W bitkach podobnie, co z tego ze wcisniesz 1 jak ktos cie rzuca, jak zrobil rzut z 2? Tutaj by sie przydal bardziej test na szybkosc reakcji na dany bodziec.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2010, 22:53:19 »
A takich testów nie ma. Dlatego trzeba grać, grać, grać bo w grze może wystąpić od cholery różniących się od siebie sytuacji w których będzie się liczył reflex i im częściej będziesz miał z daną sytuacją do czynienia tym szybciej się z nią oswoisz i tym mniej będzie cię ona zaskakiwać. Dopiero wtedy ten prawdziwy czas reakcji będzie miał trochę do gadania w danej sytuacji.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2010, 22:53:33 »
Ej to moze troche oftopu xD Kto sie pisze na partyjke w QL ze mna? Tak o piwko, best of 3. Mapki standard:
Q3DM6pro
Hub3Areo-t1   jesli juz dali 'p
T2
T4-pro
ztn3tourney1
Wybieramy na zmiane odrzucajac po jednej.

Ktos sie pisze?
#Hate - pod jakim nickiem grales?
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 22:55:19 wysłana przez JuniOr_TLT »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 01, 2010, 22:58:47 »
Ja to bym się chętnie sprawdził w Q2_3 czy w UT2k3 bo kiedyś masę czasu przy tych grach straciłem, tyle że z kompem bo wtedy necika jeszcze w naszym mieście nie wymyślili:(. Ale teraz to już myszkowo klawiaturkowy manualo aim jest pewnie na poziomie 5 latka bo kiedy to było:((.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 01, 2010, 23:02:38 »
No to instaluj u siebie QuakeLive ^^ pogra sie czasem ^^ az mnie siem łezka w oku kreci jak ogladam stare fragmovie i gadam o quaku ^^ no ale faktem jest to ze tylko na rzecz wielkiego wstrzasu odstawil bym teczkena ^^

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 01, 2010, 23:05:23 »
Szczerze... Nie pamiętam, chyba jako Karagh. :D Klan w którym grałem chyba się MoS zwał, zaraz po tamtym ladderze się rozpadł i przestałem grać.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 01, 2010, 23:10:01 »
Bez offtopu! "P przenosimy dyskusje na
http://backdash.pl/forum/index.php?topic=301.0

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Mózg Gracza... na siłowni.
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 21, 2010, 21:56:41 »
Ja mam tak, ze schylam sie na refleks/spodziewam sie low'a, wciskam d/b "niby" blokuje cios i juz chcac wyjsc z jakas kara wstaje i lykam podcinke - poki co parenascie razy mi sie to zdarzylo. Czy to znaczy, ze jestem szybszy niz system Tekken'a ?? xD