Autor Wątek: Sexizm a scena fighting game'owa.  (Przeczytany 9473 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Sexizm a scena fighting game'owa.
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2012, 14:36:22 »
Jeśli o mnie chodzi to ten Aris to jakiś irytujący i mega prostacki koleś. Nie jestem wielkim fanem mega poprawności politycznej gdzie nie można sobie pozwolić na żadne żarty czy docinki (szczególnie np. między zawodnikami w czasie walki i wielkich emocji), ale ten koleś jest jak dla mnie mega męczący. Choćby z tego powodu powinni znaleźć kogoś innego do komentowania. Taki np. Jeff Dunham (brzuchomówca) też ma mnóstwo prymitywnych / seksistowskich / homofobicznych / rasistowskich żartów, ale mimo wszystko fajnie się go ogląda bo są podane w ciekawej (czy wręcz eleganckiej) formie. A Aris to taki humor i słownictwo jeszcze parę poziomów niżej niż Świat Kiepskich, Daniec itp. itd. Ale please nie piszcie o "złych facetach" wyżywających się na "biednych kobietach". Doświadczenie pokazuje, że jeśli chodzi o metodyczne znęcanie się psychiczne to kobiety się w tym raczej specjalizują ;)

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: Sexizm a scena fighting game'owa.
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 03, 2012, 14:44:24 »
Cytuj
Pewnego razu kobieta zbierała drewno na opał.
W śniegu znalazła zamarzniętego jadowitego węża.
W domu go wyleczyła. Ale wąż ukąsił ją w szyję.
Umierając, spytała węża... Dlaczego mi to zrobiłeś”
A wąż na to... „Słuchaj, suko, wiedziałaś, że jestem wężem”.

Natural Born Killers

Doświadczenie pokazuje, że jeśli chodzi o metodyczne znęcanie się psychiczne to kobiety się w tym raczej specjalizują ;)

Potwierdzam, popieram.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2012, 14:57:33 wysłana przez Grey »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Sexizm a scena fighting game'owa.
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 03, 2012, 14:54:27 »
HiKrush, IMO nie ma co się rozdrabniać w rodzajach wybitnego chamstwa. Nie jesteśmy kufa prawnikami. Poprawny politycznie sam nigdy nie byłem i nie jestem dalej, wszelkiej maści kawały seksistowskie, o żydach, czarnoskórych czy co tam innego mnie bawią ale nie wyznaję takich wartości. A chamstwo to chamstwo i tyle.
"Sua Sponte"